Przewodnik po uruchomieniu tokena finansowego Swag

Swag.live to popularna platforma rozrywki dla dorosłych z ponad 10 milionów użytkowników na całym świecie z rocznym przychodem powyżej 12 000 000 USD (źródło). SWAG był pionierem w azjatyckiej branży rozrywki dla dorosłych, oferując zarówno transmisje strumieniowe, jak i filmy w systemie pay per view dla ponad 10 000 producentów treści. Na czele zespołu stoi Sam Liu, a jego początki sięgają Tajwanu. Obecnie SWAG otworzył biura w Montrealu odpowiedzialne za rozwój działalności w Ameryce Północnej i na całym świecie. Firma SWAG zatrudniła największe światowe talenty, takie jak Eva Elfie, do tworzenia treści na platformę.

Swag oferuje zdecentralizowany token zarządzania społecznością – SWAG – aby kontynuować ekspansję i przejść do Zdecentralizowana organizacja autonomiczna (DAO). Ogólnie rzecz biorąc, SWAG emituje łącznie 540 milionów tokenów w celu osiągnięcia zdecentralizowanego zarządzania.

Żetony Swag Governance

Platforma SWAG Live

Firma SWAG zdecydowała, że ​​zamiast rozwijać społeczność w sposób scentralizowany z niewielką liczbą uczestników, decyduje się na zarządzanie społecznością. Kluczem jest umożliwienie większej liczbie uczestników ich ekosystemu, co pozwala na szybszą iterację produktu i lepsze projektowanie produktów poprzez uwzględnienie opinii społeczności i tworzenie projektów. Kluczem do sukcesu jest wykorzystanie siła wspólnoty i decentralizacja aby pchnąć wzrost SWAG na wyższy poziom. Pod wieloma względami token oferowany przez SWAG jest eksperymentem, podobnie jak tradycyjnie branża dla dorosłychotoczeni tajemnicą – z dużymi graczami, którzy podejmują większość decyzji i czerpią większość zysków.

Każdy token SWAG uprawnia do jednego głosu w zarządzaniu społecznością. Wyborcy za zarządzanie zostaną nagrodzeni poprzez „pulę tryskaczy” z cennymi nagrodami (patrz poniżej).

Informacje o tokenie:

Początkowa cena oferty: 0,10 USD za SWAG

SWAG Total Supply: 625000000 tokenów SWAG.

Aby zagwarantować zarządzanie społecznością SWAG, zespół stwierdził, co następuje

  • Zespół nie będzie prywatnie koordynował żadnych decyzji
  • Zespół nie będzie aktywnie uczestniczyć w zarządzaniu DAO
  • Zespół nie zapłaci za utrzymanie DAO, a zarządzanie DAO nie jest przez zespół zatrudnione.

Oferta tokenów SWAG – pierwsze wydarzenie wymiany

Swag będzie oferować tokeny za pośrednictwem „Pierwsze wydarzenie wymiany”(FSE) trzymał się Śmietanka. Finanse (możesz przeczytaj nasze podejście do CREAM tutaj). Wydarzenie FSE odbędzie się 14 października 2020 r. O godzinie 14:00 (UTC), z ceną początkową 0,10 USD za SWAG. Cream oferuje możliwość wymiany tokenów za pośrednictwem zdecentralizowanego komponentu wymiany. FSE rozpocznie się od każdego tokena SWAG przez dwie pule 50/50:

SWAG / USDC (500 000/50 000)

ŁUP / KREM (ekwiwalent 500 000/50 000 USDC)

Aby zamienić na SWAG w FSE, uczestnicy będą musieli mieć zarówno $ USDC, jak i $ CREAM, a także $ ETH (na opłaty za gaz). Zespół przypomina ludziom, że po przesłaniu transakcji potwierdzenie może zająć 1-2 minuty. Ponadto CreamSwap działa na mechanizmie Automated Market Maker (AMM). W związku z tym możliwe jest, że ceny SWAG mogą ulec zmianie, gdy transakcja oczekuje na potwierdzenie. Jeśli jednak tak się stanie, transakcja po prostu się nie powiedzie, ale twoje tokeny nie zostaną utracone.

Po FSE uczestnicy będą mogli również zdobyć dodatkowe tokeny SWAG poprzez wydarzenie związane z rolnictwem na CREAM. Użytkownicy będą mogli zapewnić płynność parom handlowym SWAG, zwiększając w ten sposób wielkość pul płynności dla SWAG. Pule płynności kremów działają tak samo jak Balancer, więc im więcej dodanej płynności, tym stabilniejsza będzie para handlowa. Aby dowiedzieć się więcej o pulach płynności i ich działaniu, zapoznaj się z naszym artykułem na temat systemów równoważących i pul płynności.

Aby nagrodzić dostawców płynności społeczności, ci, którzy zapewniają płynność parze SWAG / USDC i SWAG / CREAM, będą mogli postawić swoje tokeny płynności (CRPT) na dodatkowe nagrody SWAG. Łącznie 1 015 000 SWAG zostało przeznaczonych na uprawy plonów. To wydarzenie zostało zaprojektowane, aby umożliwić społeczności zapewnienie dodatkowego obrotu tokenami płynności.

Jak wziąć udział w wydarzeniu First Swap poprzez zamianę SWAG

Aby wziąć udział, musisz kontynuować Cream Finance. Tam możesz wybrać tokeny ERC-20 ($ CREAM lub $ USDC), które chcesz zamienić na SWAG, pamiętaj, aby wybrać $ SWAG w dolnym rzędzie. Następnie odblokuj i zamień swoje tokeny ERC 20, klikając „Odblokuj”, a następnie „Zamień”.

Pule nagród SWAG

SWAG będzie miał cechy uprawy plonów. Dostępne będą 2 pule nagród: $ SWAG / $ CREAM i $ SWAG / $ USDC. Posiadacze SWAG, którzy chcą dołączyć do tych puli nagród, muszą dostarczyć swoje tokeny, zwane płynnością. Ma to na celu zwiększenie głębokości handlu parami, zmniejszenie prawdopodobieństwa poślizgu cenowego i utrzymanie stabilności tokenów SWAG. W zamian hotele SWAG mogą czerpać korzyści z pasywnych zwrotów za pomocą opłat za swap.

Jak dodać płynność do puli nagród SWAG

Przejdź do Pule Cream Finance i wybierz parę handlową (tj. $ SWAG / $ CREAM i $ SWAG / $ USDC). Odblokuj pozwolenie na transfer tokenów ERC-20, klikając ikonę kłódki dla obu tokenów. Kliknij „dodaj płynność” – po wykonaniu tej czynności otrzymasz tokeny CRPT.

Następnie przejdź do Cream Finance Rewards strona. Tam wybierz pulę nagród (tj. $ SWAG / $ CREAM i $ SWAG / $ USDC). Kliknij „Włącz”, aby odblokować zezwolenie na transfer CRPT. Następnie kliknij „Stawka”, aby postawić swoje tokeny.

Odbieranie nagród jest łatwe, wystarczy kliknąć „Odbierz nagrodę” na stronie Nagrody na pasku bocznym.

SQUIRT i nagrody dla uczestników DAO

Społeczność SWAG jest nagradzana w postaci „TRYSKÓW” (tak, tak ją nazywają). WCIĄŻKI to nagroda dla posiadaczy tokenów SWAG, którzy uczestniczą w zarządzaniu społecznością, poświęcając swój czas na omawianie ważnych kwestii, badania i omawianie ważnych spraw biznesowych, aby pomóc w rozwoju platformy. Aby dołączyć do SQUIRTS, posiadacze SWAG mogą debatować nad konkretną propozycją zarządzania, a następnie postawić swoje tokeny SWAG do głosowania.

Squirts mogą być nagrodami w postaci stablecoinów, tokenów SWAG lub innych tokenów i są zaprojektowane tak, aby były wynagradzane proporcjonalnie do wszystkich wyborców w SWAG DAO. Nagrody są podzielone według oddanych głosów – 1 żeton to 1 głos. To drastycznie poprawi zarządzanie SWAG i udział społeczności, ponieważ użytkownicy są nagradzani za udział w DAO.

WTRYSK 2 trwa i zakończy się o godz. 10:59 30 października 2020 r. (UTC) i pamiętaj, że Twoje tokeny zostaną zablokowane na 7 dni od momentu głosowania. Łącznie będzie 4 WĄTKI w listopadzie 2020 r, w sumie 1 milion USDC do podziału w następujący sposób:

WTRYSKI W LISTOPADZIE 2020

TRYB 3: 30 października – 6 listopada: 300 000 USDC

WYWIEW 4: 6 listopada – 13 listopada: 200 000 USDC

WYWIEW 5: 13 listopada – 20 listopada 300 000 USDC

TRYB 6: 20-27 listopada 200 000 USDC

Jak postawić SWAG, aby dołączyć do SQUIRTS

Wejdź na stronę głosowania. Tam postaw swoje tokeny SWAG, klikając „Stake Token”. Zarejestruj się, aby głosować na propozycję, klikając „Zarejestruj się, aby głosować” oraz „Za” lub „Przeciw” w zależności od Twoich skłonności. Następnie możesz odebrać nagrody za WYCIĄGNIĘCIE, klikając „Odbierz”.

Pula wymiany SWAG na Uniswap

Posiadacze tokenów SWAG mogą wymieniać swoje tokeny za pośrednictwem puli SWAG / USDC, aby otrzymać tokeny Uniswap LP (UNI-V2). Zespół utworzył również nową pulę nagród dla dostawców płynności Uniswap, którzy mogą postawić swoje tokeny LP do puli nagród.

Od 22 do 28 października 2020 r. Jako wstępna zachęta dla dostawców płynności dostępna będzie dystrybucja nagród LP Token. Nagrody będą przyznawane w każdym bloku z 25 000 SWAG dostępnych codziennie, co daje łącznie 175 000 SWAG za obstawianie tokenów SWAG / USDC Uniswap LP. Pamiętaj jednak, że będzie obowiązywała 3-dniowa blokada dla wszystkich postawionych żetonów LP.

Na marginesie, nasza społeczność odkryła, że ​​istnieje rozbieżność cenowa między CREAM a Uniswap. Dlatego użytkownicy, którzy chcą sprzedać swój SWAG, mogą chcieć sprawdzić i porównać ceny na tych dwóch platformach!

Projekt: Nagrody za polecenie – Poleć znajomego i zdobądź SWAG

Od 12:00 14 października 2020 do 12:00 14 listopada (UTC + 8) SWAG będzie miał swój program poleceń. Łącznie 50000 SWAG zostanie udostępnionych jako nagrody dla tych, którzy pomogą promować i rozwijać społeczność SWAG.

Aby wziąć udział, przejdź do strony internetowej wydarzenia: https://referrals.swag.finance/ i wypełnij listę kontrolną nagród za polecenie. Ta lista kontrolna obejmuje takie zadania, jak śledzenie ich Twittera, Discorda i Telegrama, a następnie wypełnienie formularza na stronie. Wtedy będziesz mógł otrzymać kod zaproszenia, który możesz wysłać swoim znajomym.

Wypełnienie listy kontrolnej nagród za polecenie daje 1 wpis. Jeśli polecisz znajomego, zarówno Ty, jak i Twój znajomy, otrzymacie po jednym wpisie. Na przykład, jeśli polecisz 5 znajomych, otrzymasz łącznie 6 wpisów. W 18:00. 14 listopada 2020 r. (UTC + 8), zespół wylosuje 1000 zwycięzców, którzy otrzymają w nagrodę 50 SWAGów. Nie ma ograniczeń co do wielu zgłoszeń, więc możesz polecić więcej znajomych, aby zwiększyć swoje szanse na wygranie większej liczby SWAGów!

SWAG NFT

SWAG będzie robił niewymienialne tokeny (NFT), to była tylko kwestia czasu. Rynek NFT to ogromna szansa dla początkujących artystów, a teraz podobno także dziesiątki tysięcy SWAGGERów (czyli twórców treści SWAG).

SWAG NFT będą wkrótce dostępne na Otwarte morze– platforma handlowa NFT i oferująca najlepsze SWAGGERY na platformie SWAG. Będą to NFT z limitowanej edycji, które będą również dołączane do różnych wydarzeń i nagród SWAG.

Mapa drogowa SWAG: co będzie dalej?

Pule nagród

Zespół SWAG zauważył, że wielu posiadaczy tokenów SWAG, którzy uczestniczyli w pulach nagród, nie mogło uczestniczyć w sesjach głosowania SQUIRTS. Dlatego w przyszłości SWAG będzie organizować mniej wydarzeń z pulą nagród, które skutkowałyby mniejszym udziałem w TRYBACH.

Diamentowa kroplówka SWAG

SWAG.Live to jedna z wiodących platform treści dla dorosłych premium w Azji, a wielu posiadaczy $ SWAG ma również konta w SWAG.Live. Dlatego też, aby nagrodzić tych posiadaczy, od listopada 2020 r. Firma SWAG Finance zbuduje system, który będzie wykrywał ilość $ SWAG w portfelach zarejestrowanych członków SWAG.Live. Z finansowania SWAG spadłyby wtedy Diamenty SWAG, które można zebrać i wykorzystać w aplikacji SWAG.Live do czatu na żywo, dostępu do historii, transmisji na żywo i prezentów dla twórców treści..

Diamentowy czas dystrybucji: 16:00 w każdy poniedziałek (UTC +8).

Stosunek diamentów: 1 SWAG Żywy diament za każde 50 $ SWAG w twoim portfelu (obejmuje to wszystkie żetony postawione w pulach SQUIRT)

Sposób dystrybucji: Diamenty SWAG.Live zostaną przesłane bezpośrednio na Twoje konto SWAG.Live.

Ograniczenia: tylko jeden adres Ethereum może być powiązany z jednym kontem SWAG.Live.

Jak zarejestrować się w kroplówce diamentowej SWAG

Powiąż swój portfel i identyfikator SWAG.Live:

  1. Iść do diamenty. szmata. finanse i podłącz swój portfel Ethereum.
  2. Wprowadź swój SWAG.Live ID i kliknij „Podpisz i połącz”. Twój identyfikator SWAG.Live można znaleźć na stronie SWAG.Live w zakładce „Ja”.
  3. Po zakończeniu procesu wiązania diamenty SWAG.Live będą wysyłane na Twoje konto SWAG.Live co tydzień.

Grupa VIP

Posiadacze z ponad 200 $ SWAG mogą dołączyć do grupy VIP Discord. Oprócz dostępu do tego bardziej ekskluzywnego kanału dyskusyjnego z innymi posiadaczami SWAG, zespół SWAG.Live zgodził się również przyznać szereg korzyści, takich jak dostęp za kulisami do SWAG. Proces tworzenia treści na żywo, ograniczony dostęp do SWAG short filmy i prezenty diamentowe SWAG.

Wymień aukcje za $ SWAG

SWAG jest obecnie notowany na Uniswap i Hotbit. Handel rozpocznie się na Bitmart od godziny 20:00 6 listopada 2020 r. (HKT).

Zespół wspomniany w ostatnim artykuł że ich średnioterminowa strategia polega na maksymalizacji liczby potencjalnych nabywców SWAG i prowadzą rozmowy z następującymi giełdami, aby wymienić ich token: Binance, Upbit, Bitflyer, Bitthumb, Huobi, Bitkub, Probit, Kucoin i ZG.

Zobacz tutaj nasze typy najlepszych giełd kryptowalut.

Wniosek

SWAG zdecydowanie opowiada się za decentralizacją, a zdecentralizowane zarządzanie umożliwia uczestnictwo w przyszłym kierunku ich platformy branżowej dla dorosłych. SWAG jest już dochodowym biznesem o rocznych przychodach przekraczających 12 000 000 USD (źródło) i rosnącą liczbę ponad 10 milionów użytkowników. Ta zdecentralizowana organizacja autonomiczna (DAO) została zaprojektowana, aby przenieść SWAG na wyższy poziom, napędzając przyszłe zmiany i globalną ekspansję.

Zasoby:

Swag Live (tylko 18+): https://app.swag.live/

Swag Finance Medium: https://medium.com/@swag.finance

Zasięg Asia Crypto Today: https://www.asiacryptotoday.com/swagfinance/

Pokrycie tempa blokowego: https://www.blocktempo.com/adult-streaming-platform-swag-finance-will-issue-swag/

TRYBY, pula nagród & Przewodnik po uczestnictwie w FSE: https://medium.com/@swag.finance/squirt-voting-rewards-pool-fse-participation-walkthrough-1dad83cb4348

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner