Recenzja Coinmama – rzetelny przegląd

Umacnianie ludzkości, jednego człowieka na raz”. Coinmama, będąca usługą finansową, która pozwala użytkownikom doświadczyć szybszego, bezpiecznego i interaktywnego sposobu zakupu kryptowaluty na poziomie międzynarodowym. W tej recenzji Coinmama przyjrzymy się aspektom Coinmama i dowiemy się, czy jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Mając nadzieję wyłącznie na wiarę, że przyszły wgląd w pieniądze jest kontrolowany przez nikogo innego, jak samych ludzi w odpowiedni sposób. Obejmuje to zakaz stosowania terminów „pośrednicy, drobny druk i ukryte opłaty”.

Tworzenie świata bez barier językowych z efektywną obsługą klienta, którą użytkownicy mogą zrozumieć i na której mogą polegać.

ZACZNIJ Z COINMAMA! Tło na Coinmama

Giełda kryptowalut, która powstała w 2013 roku i została zarejestrowana na Słowacji, ale jest własnością New Bit Ventures Limited, której siedziba znajduje się w Izraelu. Operacje są zlokalizowane w 217 krajach na całym świecie i obecnie znajdują się w 24 stanach USA. Użytkownicy mogą kupować Bitcoin i Ethereum za pomocą kart debetowych i kredytowych, a nawet za pośrednictwem Western Union.

Należy jednak zauważyć, że Coinmama nie zezwala użytkownikom na sprzedaż lub handel kryptowalutami, zamiast tego wszystkie zakupy dokonywane przez użytkowników są wysyłane / przenoszone z własnego kapitału i aktywów firmy, dzięki czemu transakcje są bardziej stabilne i nieruchome niż jego konkurentów.

Coinmama twierdzi, że wyróżnia się jako jedna z najszybszych i nieskomplikowanych metod zakupu bitcoinów lub Ethereum za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Jest to wyjątkowe, ponieważ większość giełd nie oferuje takiej funkcji.

Rejestracja w Coinmama

Coinmama jest wyświetlana tylko jako strona internetowa, chociaż nie ma dostępnej aplikacji mobilnej. Ponadto Coinmama nie wydała interfejsu programowania aplikacji (API), który umożliwia użytkownikom generowanie aplikacji handlowych, które są równorzędne lub zgodne z platformą. Oprócz światowej dostępności, jedną z najbardziej intrygujących i angażujących funkcji, które Coinmama zapewnia użytkownikom, jest możliwość nabycia kryptowaluty o wartości do 150 USD / EUR bez podawania jakichkolwiek poufnych informacji weryfikujących ich tożsamość. Nie jest to dostępne wśród wielu innych konkurentów.

Jednak, aby przekroczyć ten limit, użytkownicy będą musieli udowodnić swoją tożsamość za pomocą oficjalnego dokumentu tożsamości wydanego przez rząd z powodów KYC i AML (zwykle paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy), w tym dodanie formularzy weryfikacyjnych, takich jak imię i nazwisko, data data urodzenia, płeć, adres i numer karty kredytowej lub debetowej. Aby rachunki były uwierzytelnione, obie strony dokumentów muszą zostać złożone, przy czym Coinmama będzie musiała upewnić się, że podane dokumenty są:

 • Przedstawione w całości lub w sposób zbiorczy;
 • Obrazy o wysokiej jakości (obrazy kolorowe o rozdzielczości 300 dpi lub wyższej);
 • Ważne dokumenty wraz z wyraźnie widoczną datą ważności;
 • Maksymalny rozmiar pliku powinien wynosić 4 MB.

Wszystkie dokumenty wysyłane do Coinmama w celu weryfikacji będą przetwarzane w ciągu kilku godzin w godzinach pracy oraz z wydłużonym czasem przetwarzania wieczorami i w weekendy. Chociaż Coinmama zapewni, że ich pracownicy obsługi klienta umożliwią szybkie przetwarzanie, które pomoże użytkownikom w weryfikacji.

Weryfikacje na początkowym etapie zwykle trwają mniej niż 10 minut. Po tym etapie użytkownicy będą mogli przejść do natychmiastowego zakupu kryptowaluty, w której dostawy zamówień będą miały miejsce w kilka minut po złożeniu zamówienia. Umożliwi to użytkownikom skorzystanie z ruchomych ruchów cen. Nie utkniesz, nie będąc w stanie złożyć zamówienia, gdy na rynku panuje hossa.

Po przyjęciu zleceń kurs wymiany w czasie, w którym dokonano zakupu, zostanie zablokowany, co oznacza, że ​​użytkownicy uzyskają taką samą ilość kryptowaluty, jaką zamówili, niezależnie od jakichkolwiek różnic, które mogą wystąpić między momentem zamówienia a czas dostarczenia kryptowaluty.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez deweloperów, głównym powodem takiego stanu rzeczy byłby sceptycyzm i błędne przekonanie powstałe, gdy zamówienia były ustalane według kursu rynkowego, zwykle wtedy, gdy konsumenci uzyskują mniej waluty niż oczekiwano. Jeśli była szansa na anulowanie zamówienia, system Coinmama automatycznie anuluje transakcję i zwróci kwotę z powrotem na konto bankowe użytkownika.

Kroki rejestracji:

 • Zarejestruj się, aby założyć konto.
 • Wybierz ilość Bitcoinów, które chcesz kupić i kliknij „Kup teraz”.
 • Wybierz sposób płatności.
 • Wypełnij formularz dotyczący płatności np .: gotówka lub Western Union.
 • Potwierdź płatność.
 • Potwierdź adres portfela.
 • Po otrzymaniu i zweryfikowaniu przez Coinmama monety zostaną dostarczone do szanowanego portfela.

ZACZNIJ Z COINMAMA!

Jak kupujemy Bitcoiny na Coinmama?

Aby kupić Bitcoin za pomocą kart kredytowych lub debetowych, Coinmama nie będzie wymagać od użytkowników rejestracji za pośrednictwem ich kart debetowych lub kredytowych w celu zakupu kryptowaluty na giełdzie, ale raczej Aby kupić Bitcoin za pomocą kart kredytowych lub debetowych, Coinmama nie wymaga od użytkowników zarejestruj swoją kartę kredytową lub debetową, aby kupić kryptowalutę na giełdzie.

Alternatywnie procedura przewiduje, że po dokonaniu wpisu przez użytkowników niezależnie od tego, czy są weryfikowani, czy nie, przystąpią do generowania zamówienia, wybierając kwotę, którą chcieliby kupić, wpisując adres swojego portfela i ostatecznie wypełniając kartę szczegóły na stronie kasy. Należy zauważyć, że jeśli użytkownicy już potwierdzili swoją tożsamość, adres ich karty kredytowej musi być zgodny z adresem konta klienta.

Serwery Coinmama nie przechowują danych karty kredytowej lub debetowej klienta. Po zakończeniu płatności transakcja zostanie przetworzona przez procesor karty kredytowej przez maksymalnie 20 minut, zanim zostanie przeniesiona do portfela klienta. Po ustawieniu potwierdzenia płatności i adresu portfela kryptowaluta zostanie przekazana użytkownikowi. Użytkownicy kupują minimalną kwotę 60 USD (równowartość w EUR) na Coinmama, jednak będzie to zależeć od ceny Bitcoina (efektywny niski zakup to niezależnie od zarejestrowanej ceny 0,1 Bitcoina).

Pomimo innych konkurentów Coinmama nie oferuje portfela internetowego, w którym użytkownicy mogliby przechowywać kryptowalutę na giełdzie. Dlatego po zakupie użytkownicy będą musieli zdecydować i utworzyć odpowiedni portfel, aby wysłać swoją kwotę po zakupie. Adresy portfeli będą musiały zostać potwierdzone, a w tym celu użytkownicy będą musieli otrzymać e-mail z linkiem od Coinmama, aby umożliwić im potwierdzenie, czy adres jest prawidłowy, czy nie. Ze względu na ten protokół walidacji użytkownicy nie będą mogli kupować kryptowaluty dla innych osób lub w ich imieniu. Użytkownicy, którzy chcą lub chcą przelać walutę do portfela innej osoby, powinni wziąć pod uwagę protokół, aby to zrobić za pośrednictwem własnego dostawcy portfela.

Opłaty

W porównaniu z rywalami Coinmama, opłaty transakcyjne są stosunkowo wysokie i wynoszą 5,5% za każdą transakcję zapłaconą Coinmama. Stawka opłaty będzie już uwzględniona w stawce Bitcoin lub Ethereum, która jest wyraźnie wyświetlana na stronie internetowej Coinmama. Ponadto zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 5% od każdej transakcji kartą debetową i kredytową. Użytkownicy otrzymają opłatę po wybraniu metody płatności. Ponadto, w zależności od instytucji finansowej, czy uznałaby ona transakcje za transakcję „gotówkową”, wówczas bank lub wystawca karty obciążałby użytkownika opłatą za zaliczkę gotówkową. Badania wskazują, że użytkownicy powinni zainwestować dodatkowe 10% w opłaty przy dokonywaniu transakcji za pośrednictwem Coinmama.

ZACZNIJ Z COINMAMA!

Limity zakupów

Dzięki Coinmama użytkownicy mogą skorzystać z wysokich limitów zakupów, szczególnie w przypadku transakcji kartą kredytową. Użytkownicy, którzy są zarejestrowani w Coinmama, mogą kupić do 5000 USD dziennie, przy maksymalnym miesięcznym limicie 20000 USD miesięcznie. Codziennie limity trwają do 24 godzin do osiągnięcia limitu, natomiast miesięczny limit to skumulowana suma ostatnich 30 dni.Obecnie wyświetla kursy wymiany walut w USD i EUR, ale inne waluty zostaną dodane w najbliższej przyszłości . Platforma będzie jednak akceptować różne zlecenia we wszystkich walutach, przy czym należy zauważyć, że opłaty za wymianę będą naliczane i stosowane w innych walutach poza USD lub EUR.

Zakup określonej ilości kryptowaluty będzie zależał od etapu weryfikacji, na którym użytkownicy dotarli do platformy. Aby zakupić większe kwoty, użytkownicy będą musieli złożyć dużo dokumentacji. Im więcej dokumentacji zostanie udostępnionych, tym użytkownicy będą mogli kupić więcej waluty niż zwykle. Z drugiej strony, użytkownicy nadal będą podlegać regułom, w których naliczane będą limity dzienne i miesięczne bez względu na to, na jakim etapie znajduje się ich weryfikacja. Poniższe punkty przedstawiają uproszczoną wersję ograniczeń i wymagań:

 • Poziom 1: Na tym poziomie użytkownicy mogą dokonać zakupu do 10 000 USD, korzystając z usługi. Ten etap wymaga tylko od użytkowników przedstawienia uwierzytelnionego dokumentu tożsamości wydanego przez rząd (jak wspomniano powyżej)
 • Poziom 2: Ten poziom umożliwia użytkownikom płacenie kryptowaluty o wartości do 50 000 USD. Aby użytkownicy mieli dostęp do poziomu, konieczne jest, aby użytkownicy przedstawili dwa ważne dokumenty tożsamości wydane przez rząd, w tym dokumenty, takie jak rachunek za media lub zdjęcie własne, tj .: selfie użytkownika wraz z jego dowodem tożsamości.
 • Poziom 3: Jest to najważniejszy poziom lub etap autoryzacji i weryfikacji na Coinmama i daje użytkownikom dostęp do zakupu do 1 miliona USD w kryptowalutach. Użytkownicy mogą uzyskać ten poziom autoryzacji, wypełniając krótki formularz i wysyłając go do Coinmama e-mailem, korzystając z kontaktu: [e-mail chroniony] lub pocztą.

Kraje i stany, które są obsługiwane

Jak już wspomniano powyżej, Coinmama zapewnia wzajemne wsparcie dla szerokiej gamy krajów, może to być prawdopodobnie najszersza rozpiętość wśród giełd kryptowalut, a zwłaszcza większa niż większość jej bezpośrednich konkurencji, takich jak Coinbase i Bitstamp. Kraje, w których Coinmama nie jest zarejestrowana i nie prowadzi z nimi działalności, są faktycznie krajami zatwierdzonymi. Aby kupować od Coinmama, użytkownicy w krajach nieobsługiwanych musieliby okazać kartę VISA lub MasterCard wydaną w takich krajach. Ponadto Coinmama jest dostępna w wymienionych stanach USA:

 • Arizona
 • Kalifornia
 • Kolorado
 • Floryda
 • Illinois
 • Indiana
 • Kansas
 • Kentucky
 • Luizjana
 • Massachusetts
 • Maryland
 • Michigan
 • Missouri
 • Montana
 • Nevada
 • New Jersey
 • Nowy Meksyk
 • Karolina Północna
 • Pensylwania
 • Karolina Południowa
 • Tennessee
 • Teksas
 • Virginia
 • Wisconsin

Ponadto, ponieważ transakcje są przetwarzane za pośrednictwem Western Union, Coinmama jest znana jako jedyna w swoim rodzaju strona, na której użytkownicy mogą kupować kryptowaluty za pomocą depozytów „gotówkowych”..

Bezpieczeństwo & Obsługa klienta

Mimo że Coinmama pozostaje proporcjonalnie mała jako wymiana w aktywnej sieci i ekosystemie kryptowalut, nie są one jeszcze narażone na żadne znane ataki cybernetyczne i naruszenia bezpieczeństwa, ale stale i powoli zwiększają swój udział w rynku i przychody. Bez względu na to, jak ekstrawagancko to zabrzmi, Coinmama wydaje się być poniżej konkurencji, ponieważ średnio 600 000 odwiedzających odwiedza miesięcznie, jednak dla porównania Coinbase otrzymuje rejestracje z 34 milionami odwiedzin miesięcznie online, podczas gdy Poloniex osiąga kolosalną liczbę odwiedzin, tj. 44 miliony odwiedzających w tym samym okresie.

Coinmama jest powiązana z The Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN), gdzie została zarejestrowana jako firma świadcząca usługi finansowe. Z drugiej strony należy zauważyć, że Coinmama nie posiada żadnej kryptowaluty w imieniu użytkowników, co czyni ją mniej podatną na ataki cybernetyczne i hakerskie w porównaniu z innymi giełdami. Jednak zachowuje dokumentację danych dotyczących kart kredytowych użytkowników, chociaż witryna Coinmama stwierdza, że ​​informacje o kartach kredytowych i debetowych nie zostaną zapisane na serwerze wymiany.

Z obsługą klienta i obszerną listą często zadawanych pytań można skontaktować się pocztą. Ogólnie rzecz biorąc, większość giełd kryptowalut publikuje recenzje internetowe odpowiedzi swoich użytkowników. Jednak zapewnia się, że nie powoduje to żadnych problemów z czasem odpowiedzi, ponieważ na większość zapytań odpowiada w ciągu 24 godzin, ale długie odpowiedzi pojawiają się w weekendy lub święta. Jego standardowe godziny pracy to od niedzieli do czwartku – od 23:00 do 7:00 czasu pacyficznego.

Zaprzestanie

Chociaż Coinmama oferuje swoim użytkownikom różnorodne korzyści, w tym ogólnoświatową dostępność, różne metody płatności gotówką za pośrednictwem Western Union, natychmiastowy dostęp do Ethereum i Bitcoin dzięki zakupom kart kredytowych i debetowych oraz codziennym zakupom monet z wysokimi limitami, ma również wiele wad. Na przykład:

 • Coinmama pozwala tylko użytkownikom kupować tylko zamówienia. Większość giełd umożliwia użytkownikom handel / sprzedaż, dlatego skuteczność tej platformy w porównaniu z innymi giełdami jest dość prosta. Co więcej, Coinmama nie zachowa waluty po zakupie, więc za każdym razem, gdy użytkownik chce sprzedać swoje krypto, musiałby zarejestrować się na innej giełdzie, aby to zrobić.
 • Jak wiadomo, Coinmama otrzymuje płatności kartami kredytowymi i debetowymi z większości krajów na świecie, jednak nie zapewnia różnorodności w innych wyborach, z brakiem możliwości dokonywania płatności przelewem lub SEPA, co ostatecznie stawia ich w tyle pod względem konkurencja z rywalami.
 • Do tej pory Coinmama obsługuje tylko Bitcoin i Ethereum. Ponadto programiści stwierdzili, że zamierzają dodać inne kryptowaluty w przyszłości, jednak Coinmama wykazuje niewielkie zainteresowanie realizacją bezpośrednich planów, aby spełnić marzenie w zakresie wspierania innych walut. Jest to znikome pod względem akcji oferowanych na całym świecie przez inne platformy. Przykład: Poloniex zapewnia użytkownikom ponad 70 różnych kryptowalut do handlu. Na przykład Poloniex obsługuje ponad 70 różnych kryptowalut.
 • Coinmama nie posiada również aplikacji mobilnej, co jest niefortunne dla użytkowników, którzy chcą szybko lub w podróży kupić kryptowalutę i sprawdzić inne problemy, takie jak śledzenie salda.

W porównaniu z wadami, jedną z głównych zalet Coinmama jest to, że zapewnia, że ​​użytkownicy mają wpływ na założenie bezpiecznego portfela cyfrowego. Witryna Coinmama jest silnym mecenasem dbającym o to, aby użytkownicy nie zostawiali swoich walut na giełdzie, ponieważ jest podatna na hakerów i inne cyberataki, w których jest to dobra opcja, ponieważ kwota trafi do portfeli użytkowników. Ponieważ kryptowaluta nie jest przechowywana na podstawie konta lub w imieniu użytkownika, Coinmama jest wystarczająco silna, aby umożliwić użytkownikom zachowanie ostrożności i zacieśnienie portfeli cyfrowych (lub zakup portfela sprzętowego jako innej opcji).

Wniosek

Coinmama ma silną pozycję lub pozycję w internetowej społeczności kryptowalut jako bezpieczny, niezawodny i szczery broker. Chociaż w przypadku Coinmama handel może być kosztowny, a także nie mieć wszystkich dodatkowych funkcji, które inne giełdy mają to, co robią w zakresie usług, etyki konsumenckiej i bezpieczeństwa handlu są bezpieczne, niezawodne i wydajne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner