Prognozowana cena PancakeSwap (CAKE) na lata 2021, 2023 i 2025

Zdecentralizowane finanse, lub lepiej znane jako „DeFi”, nadal robią większe postępy w zapewnianiu wszystkim sprawiedliwego, dostępnego, sprawiedliwego i przejrzystego dostępu do pieniędzy i bez wątpienia PancakeSwap jest jednym z najbardziej intrygujących projektów, jakie powstały w tej przestrzeni.

Wprowadzony dopiero pod koniec zeszłego roku, PancakeSwap to rodząca się zdecentralizowana giełda kryptowalut (DEX) zbudowana na łańcuchu blokowym Binance Smart Chain i szybko stała się jedną z najpopularniejszych zdecentralizowanych aplikacji (dAPP) na BSC. Niemniej jednak jego wciąż raczkujący stan oznacza, że ​​nasza prognoza cen CAKE zawiera kilka dość interesujących prognoz.

Jego wyjątkowa ekonomia pomaga wyrzeźbić własną niszę PancakeSwap w sektorze DeFi, zapewniając użytkownikom możliwość handlu za pomocą sprytnego algorytmu automatycznego animatora rynku (AMM), a także ekspansywnego cyfrowego i zdecentralizowanego ekosystemu w celu lepszego tworzenia i wydobywania wartości z różnorodnych zakres kryptowalut.

Podsumowując, PancakeSwap jest obiecujący. Jednak ta młoda platforma wkracza na bardzo zatłoczony rynek wypełniony innymi, bardziej znanymi blockchainami. Dlatego czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszych prognozach cenowych CAKE i dlaczego powinieneś być ostrożnym optymistą.

Prognoza cenowa PancakeSwap

Analiza cen historycznych PancakeSwap

Jako całkiem nowy token, PancakeSwap nie posiadał jeszcze ICO dla swojej rodzimej waluty, CAKE. Warto jednak zauważyć, że inne tokeny zostały utworzone do użytku na zdecentralizowanej giełdzie PancakeSwap, takie jak FLIP i SYRUP. Na razie pozostaniemy przy CAKE, ale poniżej możesz dowiedzieć się więcej o różnicach. Obecnie niedojrzały rynek oznacza również, że dane historyczne dotyczące jego ceny są minimalne.

Najwcześniejsze dane handlowe CAKE zebrane przez CoinMarketCap pochodzą z 29 września 2020 r. Niedługo po rozpoczęciu handlu CAKE osiągnął najwyższy w historii poziom 1,170000 USD 12 października 2020 r. Następnie CAKE spadł do najniższego w historii poziomu w wysokości 0,198000 USD w dniu 3 listopada 2020 r. – mniej niż miesiąc po tym, jak opublikował rekord wszechczasów.

Aktualna cena, kapitalizacja rynkowa, & Szczegóły dostaw

CAKE kosztuje 0,728056 USD w momencie pisania tego tekstu (20 stycznia 2021 r.), Co stanowi 2,86% straty w handlu 24-godzinnym. Dla porównania, cena ta oznaczałaby stratę 38,00% w porównaniu do rekordowego maksimum i przyzwoity 267,70% zysk w porównaniu z najniższym w historii.

PancakeSwap historycznie handlował dość niestabilnie – czego oczekuje się od nowo uruchomionej kryptowaluty – dlatego warto zachować szczególną ostrożność przy zakupie na tym rynku.

CAKE otrzymał łączny limit dostaw wynoszący 150 908 916 CAKE, a w obiegu znajduje się 97 042 544 tokenów CAKE. Biorąc pod uwagę cenę, wyceniłoby to kapitalizację rynkową CAKE na 70 652 427 USD, co czyni ją 266 najbardziej wartościową kryptowalutą.

żeton pancakeswapPancakeSwap (CAKE)

Miejsce: 52$ 11,53 Cena (BTC) 0,0022800 Ƀ$ 1,52 B Wolumen$ 201,68 M24h Zmiana 4,81% Całkowita podaż 0,00 TORT

Prognozy przyszłych cen PancakeSwap (CAKE)

Chociaż istnieje rosnąca liczba zdecentralizowanych giełd kryptowalut, a jest ich jeszcze więcej, PancakeSwap jest wyjątkowy, ponieważ jest zbudowany na Binance Smart Chain.

Połączenie z ekspansywną siecią Binance to duża zaleta, ponieważ PancakeSwap może wykorzystać swoją wszechstronność w zakresie szybkich transakcji, skalowalności i niskich opłat transakcyjnych. Jednak, jak już wspomniano, PancakeSwap jest wciąż bardzo młodym projektem tuż po wyjściu z macicy. W związku z tym nasza prognoza cen CAKE pokazuje, że należy bardzo uważać na swoje podejście.

Prognoza krótkoterminowa

AfterPriceChange
1 dzień 0,734 $ 0,82%
1 tydzień 0,787 $ 8,10%
1 miesiąc 0,680 $ -6,60%
6 miesięcy 0,607 $ -16,56%
1 rok 0,468 $ -35,72%

Prognoza długoterminowa

AfterPriceChange
2022 0,468 $ -35,72%
2023 0,279 $ -61,68%
2024 0,094 USD -87,06%
2025 0,068 $ -90,56%

Prognoza cen PancakeSwap 2021

Chociaż wystarczy bardzo krótkie spojrzenie na nasze wykresy, aby zobaczyć, że według prognoz CAKE ma niedźwiedzia przyszłość, należy pamiętać, że nasza prognoza cenowa CAKE jest w stanie agregować tylko modele algorytmiczne oparte na czynnikach technicznych. Co więcej, nie ma zbyt wielu danych technicznych, na których można by znaleźć solidną podstawę.

Kluczowym czynnikiem wzrostu organicznego są dobre podstawy, a platforma PancakeSwap z pewnością obiecuje więcej, aby zaoferować więcej potencjalnym uczestnikom DeFi, więc nie bierz tych liczb wyłącznie za wartość nominalną.

Prognoza cen PancakeSwap 2023

PancakeSwap, chociaż z już ekspansywną zdecentralizowaną platformą finansową, ma ambitny plan wdrożenia jeszcze większej liczby usług, aby lepiej wykorzystać swoją kryptowalutę CAKE, potencjalnie zwiększając jej wartość jeszcze bardziej.

To jest najbardziej bezpośrednia uwaga kontrowersje wokół procesu audytu PancakeSwap, pozornie ujawniając potencjalnie szkodliwe wady swoich inteligentnych kontraktów. Takie obawy powinny zostać rozwiązane, aby PancakeSwap dążył do bardziej obiecującej przyszłości, połączonej z budowaniem bardziej pewnej siebie i entuzjastycznej bazy użytkowników.

Prognoza cen PancakeSwap 2025.

Bez wątpienia trudno jest spojrzeć tak daleko w przyszłość, ale do tej pory mogliśmy już doświadczyć scenariusza typu “ zrób to lub zrób to ” dla PancakeSwap. Nie ma wątpliwości, że zdecentralizowane finanse (DeFi) będą przyszłością masowego dostępu do usług finansowych.

To kwestia tego, kiedy ta przyszłość może nadejść, wcześniej czy później, i czy platformy takie jak PancakeSwap mogą mieć w niej miejsce. Ich cele są bardzo ambitne, ale stworzenie silnej podstawy w i tak już bardzo konkurencyjnej przestrzeni będzie wymagało wiele wysiłku od PancakeSwap.

Czy PancakeSwap to dobra inwestycja?

Nasza prognoza cenowa CAKE wykazała bardzo negatywny sentyment do swojej rodzimej kryptowaluty CAKE w oparciu o dostępne dane techniczne. Jednak badanie podstawowego aspektu proponuje bardziej optymistyczną perspektywę na nadchodzące miesiące i lata.

Mieszane przyjęcie pozwoliło nam stwierdzić, że CAKE PancakeSwap jest interesującym tokenem, w który warto zainwestować, jeśli chcesz być jednym z pierwszych użytkowników w niewiarygodnie zróżnicowanym ekosystemie DeFi, aby wspierać nowe projekty, biorąc pod uwagę jego obietnice i potencjał.

Pamiętaj, że główne kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum, znajdowały się w pewnym momencie na podobnych pozycjach, jak CAKE jest obecnie. Ale nawet dla doświadczonych inwestorów dobrze jest być wyjątkowo ostrożnym, wiedząc, że wciąż dojrzewający stan PancakeSwap oznacza, że ​​jego przyszła i długoterminowa stabilność nie jest jeszcze w pełni możliwa do utrzymania..

Istnieje również obawa, że ​​inne główne platformy o większej ekspozycji i doświadczeniu w zdecentralizowanej przestrzeni rynkowej, takie jak Uniswap i jego równie wszechstronny ekosystem, może spowodować ostrą konkurencję z nowymi uczestnikami, takimi jak PancakeSwap.

To powiedziawszy, ludzie z PancakeSwap są już zajęci planowaniem swoich celów. Obecnie jego największym USP jest unikalny model zautomatyzowanego animatora rynku (AMM), który może wymieniać szeroką gamę tokenów w standardzie BEP-20 opartych na Binance przy użyciu wyspecjalizowanego algorytmu wyceny PancakeSwap.

Użytkownicy mogą również łatwo zdobywać nagrody, stając się dostawcą płynności i rozszerzając użycie tokenów CAKE na całej platformie poprzez tyczenie, rolnictwo plonów, usługa loterii, wbudowany rynek NFT, a nawet unikatowa platforma uruchamiania tokenów Initial Farm Offering do zasilania innych kryptowalut BEP-20.

Ta synergia między CAKE PancakeSwap a resztą Binance Smart Chain będzie się nadal rozwijać, zgodnie z mapą drogową PancakeSwap. Zaplanowano więcej uruchomień Initial Farm Offering (IFO), aby zebrać fundusze na nowe projekty obsługiwane przez CAKE.

Ponadto istnieje zamiar stworzenia usługi pożyczania i pożyczania, handlu depozytem zabezpieczającym z innymi tokenami opartymi na BSC, rozszerzenia ich rynku NFT w celu tokenizacji aktywów cyfrowych za pomocą CAKE w celu osiągnięcia rzeczywistej wartości, obstawiania na czas określony, a nawet opcji binarnych.

Jak kupić PancakeSwap (CAKE)?

Jako bardzo nowa kryptowaluta, możliwości zakupu tokenów CAKE na rynku są na razie bardzo ograniczone. Opierając się na blockchain BSC, PancakeSwap naturalnie ma swoje tokeny CAKE notowane na Binance Exchange, z parą handlową zarówno dla BNB, jak i BUSD. PancakeSwap oferuje CAKE z kilkoma standardowymi parami handlowymi BEP-20.

Zewnętrzne giełdy obejmują Hotbit, BKEX i Bithumb. Zawsze możesz skorzystać z witryny takiej jak CoinMarketCap, lub CoinGecko aby znaleźć bardziej wyczerpującą listę za każdym razem, gdy rozszerza się ona o nowe giełdy.

Więcej informacji o PancakeSwap.

PancakeSwap to zdecentralizowana giełda (DEX) zbudowana na Binance Smart Chain. Główną usługą platformy jest zautomatyzowany animator rynku (AMM), który wykorzystuje inteligentne kontrakty do tworzenia pary handlowej kryptowalut – zasadniczo rynku – bez potrzeby dokonywania transakcji z innym kontrahentem, jak w przypadku typowej wymiany księgi zamówień..

Dzięki AMM algorytmy wyceny są w stanie stworzyć niezbędne pary handlowe do wymiany w sposób pozbawiony zaufania, używając tokenów odłożonych w pulach płynności. Zasadniczo zamiast handlować z inną osobą, handlujesz z pulą płynności.

Jako przedsiębiorca oznacza to, że możesz handlować po uczciwej cenie bez konieczności dopasowywania ceny ustalonej w księdze zleceń na łasce innego przedsiębiorcy. Jest to ogromny problem w przypadku par handlowych o niskim wolumenie, ponieważ spekulanci są w stanie wykorzystać jego zmienność.

Jako inwestor możesz łatwo zostać animatorem rynku lub dostawcą płynności (LP) na PancakeSwap. Umieszczając wybrane tokeny w pulach płynności na giełdzie, zostajesz nagrodzony tokenami.

Istnieją 3 rodzaje tokenów, które zostały zbudowane przez PancakeSwap i są używane do różnych funkcji na giełdzie. Tokeny FLIP są zdobywane przez dostawców płynności (LP) za umieszczanie wybranych tokenów w pulach płynności na całej giełdzie, które są potrzebne lub zasilają transakcje.

Tokeny CAKE – na których koncentruje się ta prognoza cen CAKE – są zdobywane jako nagroda za obstawianie tokenów FLIP i są również główną walutą transakcyjną dla innych usług na giełdzie. Tokeny SYRUP są zdobywane poprzez umieszczenie CAKE w Puli SYRUP, gdzie posiadacze mogą zarobić 25% każdej nagrody za blok CAKE i umożliwić im dostęp do nowych tokenów uruchomionych na BSC.

Wniosek

Stara doktryna ryzyka w porównaniu z nagrodą nadal sprawdza się w przypadku naszej prognozy cen CAKE – powinieneś inwestować w PancakeSwap tylko to, co chcesz stracić, ale z równie zdrową dawką optymizmu.

Chociaż PancakeSwap wkracza na wysoce konkurencyjny rynek, wnosi coś radosnego i interesującego do sektora DeFi, ze zdecentralizowaną giełdą zbudowaną na obietnicy szybkiej, wielkoskalowej i niskopłatowej struktury Smart Chain Binance, w przeciwieństwie do jego konkurentów, którzy zostały zbudowane na innych sieciach blockchain, takich jak Ethereum.

W związku z tym sukces PancakeSwap w dużej mierze zależy od Binance i jest uzależniony od nadziei na większą synergię między nimi i połączenie z szerszym zdecentralizowanym ekosystemem dzięki kompatybilności między łańcuchami. Wszystko ma swój początek i podobny sceptycyzm dotyczył dużej części przestrzeni blockchain w całej jej historii, szczególnie podczas pojawienia się DeFi. PancakeSwap niczym nie różni się od DeFi nie tak dawno temu i pomimo zaciekłej rywalizacji jest to jeden intrygujący projekt, któremu warto się dokładnie przyjrzeć.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner