Jak kupić TRON – przewodnik dla początkujących 2021

Jak kupić TRON – przewodnik dla początkujących

Gdzie kupić Tron & Znajdź najlepszą stawkę

Zjawisko kryptowalut ogarnia świat i nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia. W związku z tym kupowanie TRON (TRX) w zaciszu własnego domu nigdy nie było łatwiejsze.

Chcesz dołączyć do ekscytującej cyfrowej waluty i dowiedzieć się, jak kupować TRON? Skoro tak, trafiłeś w dobre miejsce.

W tym przewodniku, pokażemy Ci, jak kupić TRON. Oprócz prowadzenia Cię przez proces inwestycyjny TRON krok po kroku, badamy również, co przyniesie przyszłość dla tej cyfrowej waluty.

Nie tylko to, ale także przeprowadzimy Cię przez proces znajdowania wiarygodnego brokera internetowego, w którym możesz kupić TRON w bezpieczny, przyjazny dla początkujących i wygodny sposób.

Jak kupić TRON w 5 krokach

Możesz wykonać 5 poniższych kroków, aby dokonać zakupu już teraz.

Krok 1. Pierwszym krokiem jest Zapisz się u brokera oferującego dostęp do TRON

Krok 2. Zasil swoje konto

Krok 3. Wybierz TRON (TRX) z listy platform

Krok 4. Dalej, wprowadź kwotę TRON, który chciałbyś kupić

Krok 5. Potwierdź informacje wszedłeś – a Twoje monety TRX pojawią się w Twoim portfelu eToro niemal natychmiast

Jak kupić TRON dzisiaj

Chcesz już teraz kupić TRON za pomocą karty debetowej / kredytowej lub e-portfela? Jeśli tak, poniższe kroki pomogą Ci zrealizować zakup bez prowizji u brokera FCA eToro!

jeśli szukasz przewodnika krok po kroku, zapoznaj się z poniższymi instrukcjami. Pokażemy Ci, jak dziś kupić TRON z eToro bez prowizji w mniej niż 10 minut!

Krok 1: Wybierz brokera lub giełdę TRON online

Jak wynika z powyższej 5-etapowej instrukcji – zaleca się zakup TRON za pośrednictwem szanowanego brokera internetowego.

Rejestrując się na regulowanej platformie kryptograficznej, takiej jak eToro, będziesz mógł kupować monety TRX w bezpośredni i bezpieczny sposób.

Wielokrotnie nagradzany broker jest tak bezpieczny, jak przychodzi, i może pochwalić się licencją nie jednego, ale 3 gigantów regulacyjnych. Nie tylko to, ale dla klientów z USA eToro jest zarejestrowany w FINRA.

Wracając do tematu, jak kupić TRON, są inne sposoby.

Niektórzy ludzie decydują się na zakup kryptowalut z zewnętrznej giełdy kryptowalut online. Na giełdzie możesz wymieniać waluty cyfrowe, takie jak Ethereum i Litecoin, na TRON.

Problem polega na tym, że te przestrzenie są zwykle nieuregulowane, co oznacza, że ​​nie muszą w ogóle przestrzegać żadnych zasad, jeśli chodzi o obsługę klienta.

eToro obsługuje aż 13 milionów klientów i jest regulowane przez FCA, CySEC i ASIC – wszystkie są światowymi nazwiskami pod względem regulacji finansowych. Mieszkańcy USA mogą oczekiwać od FINRA poziomu ochrony i surowych standardów.

Co najważniejsze, w eToro możesz bezpiecznie kupować TRON, wiedząc, że Twoje cyfrowe waluty są bezpieczne, a firma prowadzi codzienną działalność w sposób uczciwy.

1. Rozporządzenie

Bez regulacji przestrzeń brokerska online byłaby dostępna dla wszystkich. Umożliwienie bezimiennym oszustom i nieuczciwym brokerom szaleństwa i wykorzystywania niewinnych inwestorów.

Nie tylko postacie stojące za wymianą muszą być ostrożne, ale coraz częściej pojawiają się historie ludzi, którzy z powodzeniem hakują i usuwają nieuregulowane wymiany..

Inną drogą jest dbanie o własne waluty cyfrowe i ich przechowywanie, kupując, a następnie wypłacając monety TRX do swojego portfela kryptowalutowego.

Wadą może być to, że jest to nie tylko ryzykowne, ale jest to trochę przeciągający się proces w świecie, w którym chcemy, aby wszystko było robione szybko i wygodnie.

Ponadto odpowiadasz za ochronę własnego portfela kryptowalut przed hakerami. Oprócz ochrony długiego „klucza prywatnego”. Jeśli Twój klucz trafi w niepowołane ręce, możesz stracić wszystko.

Ostry kontrast między giełdą a eToro polega na tym, że eToro będzie przechowywać Twój TRON. Platforma nie pobiera żadnych opłat za to przechowywanie i jak powiedzieliśmy, platforma podlega ścisłym regulacjom.

2. Metody płatności

Kiedy chcesz coś kupić, naturalne jest rozważenie, w jaki sposób za to zapłacisz. Jeśli chodzi o zakup TRON, nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem nowoczesnego brokera, który akceptuje wybrany przez Ciebie rodzaj płatności.

W początkowych latach kryptowalut ludzie często nie mieli innego wyboru, jak tylko użyć najwolniejszej metody ze wszystkich – przelewu bankowego.

W ulubionym dla początkujących eToro możesz kupić TRON za pomocą różnych kart kredytowych / debetowych, a także ultraszybkich i wygodnych e-portfeli, takich jak Klarna, PayPal, Skrill i Neteller, aby wymienić tylko kilka.

3. Opłaty i prowizje

Zanim zaczniesz nurkować i zarejestrujesz się u brokera internetowego, aby kupić TRON, ważne jest, aby zapoznać się z potencjalnymi opłatami, których się od Ciebie oczekuje.

Dostawcy kryptowalut muszą osiągać zyski, aby mogli nadal oferować dostęp do rynków i efektywnie prowadzić swoją działalność. Ten zysk zwykle ma postać prowizji.

Zdecydowana większość brokerów internetowych pobiera opłaty, chociaż różnią się one w zależności od platformy. Odkryliśmy, że opłata jest zmienna jako procent pozycji.

Przyjrzyjmy się, jak działają opłaty i prowizje przy zakupie TRON:

 • Platforma kryptograficzna Coinbase pobiera opłatę w wysokości 1,49% od każdej transakcji – wejścia i wyjścia
 • Jeśli wejdziesz na rynek za 1500 USD, zapłacisz Coinbase 22,35 USD (1,49% z 1500 USD)
 • Gdybyś wszedł na swoją pozycję TRON na 10 000 $, byłbyś odpowiedzialny za 149,00 $

Teraz zilustrujmy, jak ta sama opłata może wpłynąć na Ciebie, decydując się na zakup TRON:

 • Składasz zlecenie kupna na TRON o wartości 1000 $
 • Płacisz prowizję w wysokości 1,49%, co stanowi równowartość 14,90 USD
 • Kiedy nadchodzi czas na sprzedaż, twoja pozycja TRON jest warta 1500 $
 • Ponownie płacisz 1,49%, co odpowiada 22,35 USD
 • W sumie zapłaciłeś 37,25 USD samych opłat

Jak widać na powyższej ilustracji, chociaż 1,49% wydaje się nieistotne, z czasem opłaty te mogą znacznie wpłynąć na Twoje zyski.

W eToro zaoszczędziłbyś 37,25 USD, ponieważ broker online pobiera prowizję w wysokości 0% za zakup TRON – lub dowolnego innego aktywa za to

Jeśli chodzi o opłaty depozytowe, to, co będziesz musiał zapłacić, zależy od platformy. Na przykład Coinbase pobiera opłatę w wysokości 3,99%, jeśli dokonujesz wpłaty za pomocą karty debetowej.

Licencjonowany broker eToro pobiera 0,5% od depozytów i jest naliczane, jeśli nie płacisz w dolarach amerykańskich.

4. Inne ważne czynniki

Teraz, gdy rozmawialiśmy o regulacjach, prowizjach i opłatach transakcyjnych – powinniśmy wspomnieć o kilku innych kluczowych wskaźnikach, które należy wziąć pod uwagę, szukając miejsca na zakup TRON.

 • Przyjazność dla użytkownika: Odnosi się to do tego, jak łatwa jest nawigacja po brokerze online. Czy czujesz się pewnie korzystając z platformy? Szczególnie jako początkujący ważne jest, aby znaleźć stosunkowo prosty proces składania zamówień i radzenia sobie z nimi.
 • Minimalna inwestycja: Zanim zarejestrujesz się na platformie, aby kupić TRON, sprawdź warunki, aby upewnić się, że minimalna kwota inwestycji mieści się w granicach Twojego budżetu. Na przykład, jeśli twój broker chciałby mieć minimum 500 $ za każdy zakup, może to uniemożliwić ci kupowanie TRON tak regularnie, jak chcesz. W eToro możesz zainwestować już od 25 USD.
 • Przechowywanie: Kluczową kwestią przy zakupie TRON jest sposób jego przechowywania. Przejęcie odpowiedzialności za przechowywanie własnych walut cyfrowych jest zniechęcające dla początkujących i dlatego najlepiej tego unikać. Ponadto, jeśli kupisz TRON na eToro, broker bezpiecznie przechowa Twoje aktywa kryptograficzne, dopóki nie zechcesz wypłacić swojej inwestycji.

Krok 2: Opracuj plan inwestycyjny

inwestowanie w TRON

Zastanawiając się, jak kupić TRON, radzimy zacząć od planu inwestycyjnego. W końcu przygotowanie jest kluczowe w każdym nowym przedsięwzięciu.

Rynek kryptowalut może być bardzo zmiennym miejscem, dlatego warto pomyśleć o swoich celach. Masterplan to świetne narzędzie do kontrolowania emocji inwestycyjnych.

Przyjrzyjmy się kilku łatwym do zastosowania strategiom, które możesz wykorzystać, decydując się na zakup TRON.

1. Długoterminowe lub krótkoterminowe

Zastanów się – czy myślisz, że kupując TRON, byłbyś lepiej przystosowany do inwestowania długoterminowego czy krótkoterminowego?

Jeśli uważasz, że krótkoterminowe zmiany mogą być dla Ciebie najlepszą opcją, będziesz jeździć na falach krótkoterminowych zmian cen TRON w nadziei na osiągnięcie zysku.

Zwykle odbywa się to poprzez składanie wielu zleceń kupna i sprzedaży na kryptowalutach (w tym przypadku TRON) i sprzedawanie ich w ciągu minut, godzin lub dni.

Jeśli odpowiednio zmierzysz czas na rynku, sprzedając TRON po wyższej wartości niż zapłaciłeś – możesz czerpać zyski, które zapewniają krótkoterminowe wahania cen.

Mówiąc o fluktuacjach, wiadomo, że waluty cyfrowe rosną lub spadają o dwucyfrowe wartości procentowe w ciągu jednego dnia handlowego. Właśnie taka zmienność przyciąga wielu inwestorów do tego typu aktywów finansowych. Faktem jest, że czasami świat nagradza tych, którzy podejmują ryzyko.

Innymi słowy – im większe ryzyko, tym większa potencjalna nagroda.

Jeśli uważasz, że wolisz długoterminową strategię zakupu TRON, złożysz zlecenie kupna, a następnie będziesz trzymać swoje monety TRON przez tygodnie, miesiące lub lata. Z oczywistych powodów strategia ta jest często określana jako „kup i trzymaj”.

Przyjęcie strategii „kup i trzymaj” zamiast krótkoterminowej eliminuje potrzebę martwienia się o krótkoterminowe zmiany wartości TRON.

2. Docelowa cena TRON

Oprócz wykorzystania planu inwestycyjnego możesz również rozważyć uwzględnienie „docelowej ceny TRON”.

 • Załóżmy, że Twoim celem jest podwojenie początkowej inwestycji.
 • Jeśli kupiłeś TRON za 0,0266 USD, wypłaciłbyś gotówkę, gdyby osiągnął 0,0532 USD.
 • Gdybyś chciał zwiększyć swoją inwestycję pięciokrotnie, TRON musiałby wzrosnąć z 0,0266 $ do 0,1330 $.

Teraz, chociaż brzmi to bardzo mało prawdopodobne, rozważ to – w 2017 roku monety TRX były wyceniane na 0,001 USD.

Szybko do przodu do 2018 roku – TRON został wyceniony na 0,300 USD. Daje to zysk prawie 30 000%.

3. Rozważ regularne inwestycje

Jak widać z góry, w świecie kryptowalut wszystko może się zdarzyć.

Mając to na uwadze, warto pomyśleć o regularnych inwestycjach w celu zakupu TRON. Zamiast przyjąć podejście „gung ho” i przelać środki z całego konta handlowego na jeden zakup.

Regularne inwestycje pozwalają na stałe budowanie koszyka kryptowalut bez ryzykowania wszystkiego na raz. W swoim dążeniu do nauczenia się, jak kupić TRON – dlaczego nie dodać tygodniowej lub miesięcznej inwestycji do swojej strategii?

Broker przyjazny dla początkujących eToro pozwoli Ci kupić TRON już za 25 USD – co, jak widzisz, ułatwia regularne inwestowanie przeciętnemu Joe Public.

Krok 3: Otwórz konto brokerskie TRON

Jeśli wcześniej zajmowałeś się handlem jakimikolwiek innymi aktywami finansowymi (myśl w kategoriach forex lub akcji), zobaczysz, że procedura jest taka sama, jak kupować TRON.

Kiedy już zdecydujesz się na brokera, możesz przejść do strony internetowej i zarejestrować się. Zwykle jest to bardzo widoczne na stronie głównej większości platform.

Zanim będziesz mógł kupić TRON – broker online będzie musiał znać Twoje imię i nazwisko, adres, e-mail, numer telefonu i datę urodzenia. Następnie, aby zweryfikować, kim jesteś, zostaniesz poproszony o dowód tożsamości ze zdjęciem w postaci paszportu lub prawa jazdy.

Aby potwierdzić swój adres, prześlij kopię oficjalnego pisma – takiego jak rachunek za telefon / media lub wyciąg z konta bankowego.

W eToro ten krok nie musi być wykonywany, dopóki nie chcesz wypłacić środków (lub wpłacić więcej niż 2225 USD). Możesz jednak chcieć po prostu usunąć to z drogi podczas rejestracji.

Może to brzmieć jak przeciągający się proces, ale faktem jest, że giełdy kryptowalut są często niebezpieczne. Ponadto możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że w regulowanym brokerskim eToro proces ten zajmuje mniej niż 10 minut!

eToro świadczy usługi dla ponad 13 milionów klientów na całym świecie, jest licencjonowane, zarejestrowane i regulowane przez jedne z najbardziej szanowanych instytucji finansowych na świecie.

Wspomnieliśmy tam, że proces rejestracji zajmuje kilka minut. Na niektórych platformach przetwarzanie identyfikatora może trwać kilka dni. W przeciwieństwie do tego, eToro wykorzystuje technologię automatycznej weryfikacji identyfikatorów dla szybkości i wygody.

Gotowe do zakupu TRON?

Krok 4: Wpłać trochę środków

Po wykonaniu kroków od 1 do 3 – i upewnieniu się, że Twój typ płatności został zaakceptowany – możesz zasilić swoje konto, aby kupić TRON.

Najpopularniejszym, nie wspominając o najszybszym sposobie wpłaty środków jest użycie karty kredytowej lub debetowej. Co więcej, e-portfele szybko stają się popularnym sposobem płatności online.

eToro nie mógł ułatwić tej części procesu rejestracji. Broker online akceptuje karty Visa, Mastercard i Maestro – oraz inne. Jeśli chodzi o portfele elektroniczne, istnieje imponujący wybór, w tym PayPal, Klarna, Skrill, Rapid Transfer i Neteller.

Zalecamy unikanie przelewów bankowych, jeśli to możliwe – ponieważ jest to najbardziej powolny rodzaj płatności.

Pod względem minimalnych depozytów zwykle wynosi od 0 do 1000 USD – w niektórych przypadkach więcej. Na eToro możesz kupić TRON przy minimalnym depozycie w wysokości 200 USD i minimalnej inwestycji w wysokości zaledwie 25 USD!

Krok 5: Skonfiguruj zlecenie handlowe

trade tron

Po pomyślnym zasileniu swojego nowego konta eToro możesz utworzyć zlecenie, aby powiadomić brokera o swojej pozycji na TRON.

Zebraliśmy listę popularnych zleceń, z których możesz skorzystać samodzielnie, zastanawiając się, jak kupić TRON.

1. Kup zamówienie

Zlecenie „kup” lub „sprzedaj” to wejście na rynek kryptowalut.

Zanim będziesz mógł kupić jakąkolwiek walutę cyfrową, musisz najpierw zdecydować, czy uważasz, że cena wzrośnie, czy spadnie.

Jeśli uważasz, że cena TRON wzrośnie – złóż zlecenie kupna za pomocą platformy kryptograficznej.

Jeśli internetowy broker umożliwia klientom „krótką pozycję”, możesz po prostu złożyć zlecenie sprzedaży u swojego brokera, jeśli uważasz, że cena TRON spadnie.

Dzięki temu możesz czerpać zyski zarówno ze wzrostu, jak i upadku TRON.

2. Limit lub zlecenie rynkowe

To prowadzi nas do zleceń „rynkowych” i „limitowanych”. Jak powiedzieliśmy, jeśli zostaniesz inwestorem krótkoterminowym, będziesz chciał czerpać zyski z krótkoterminowych skoków cen danego aktywa.

Mając to na uwadze, jeśli przy wyborze TRON notujesz 0,0264 USD i podoba Ci się ta cena – złóż zlecenie „rynkowe”. Twój broker natychmiast zrealizuje to zlecenie, co oznacza, że ​​kupujesz monety za 0,0264 USD lub tak blisko, jak to możliwe.

Ważne jest, aby pamiętać, że podaż i popyt wpłyną na cenę, którą otrzymujesz, ale zwykle jest to niewielka różnica. Na przykład, jeśli wybierzesz zlecenie rynkowe na 0,0264 USD – ale otrzymasz 0,0262 USD – jest to nieuniknione.

Zlecenia z limitem są zupełnie inne, ponieważ Twoje zlecenie nie jest realizowane natychmiast. Zamiast tego możesz określić cenę, po której wejdziesz na rynek TRON.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz przykład, w jaki sposób można wykorzystać zlecenie limitowane:

 • TRON jest wyceniany na 0,0264 USD – nie chcesz realizować zlecenia kupna, dopóki nie osiągnie 0,0274 USD
 • Mając to na uwadze, składasz zlecenie „z limitem” na 0,0274 USD
 • Jeśli lub kiedy TRON osiągnie cel 0,0274 $, broker wykona zlecenie kupna z limitem
 • Twoja pozycja pozostaje taka sama, dopóki nie anulujesz zamówienia lub TRON nie osiągnie wyżej wymienionego punktu cenowego.

Jak widać, zlecenia rynkowe są realizowane natychmiast. Natomiast zlecenia z limitem pozostają do momentu osiągnięcia celu lub jego anulowania. Niezależnie od tego, oba są bardzo przydatne, aby być świadomym.

3. Stawka

Teraz, gdy masz już podstawowe zamówienia, będziesz musiał pomyśleć o tym, jak kupić TRON pod kątem stawki. Mówiąc prościej – ile TRON chciałbyś kupić lub sprzedać?

Dotknęliśmy faktu, że rozsądną rzeczą do zrobienia dla początkujących jest inwestowanie niewielkich ilości i często w celu zmniejszenia ryzyka przy każdym zakupie.

W eToro możesz szybko i wygodnie kupić TRON o wartości zaledwie 25 USD, kiedy chcesz.

4. Potwierdź zamówienie

Po dokonaniu wyboru potwierdź swoje zamówienia. eToro wykona teraz Twoje zlecenie kupna lub sprzedaży, zlecenie rynkowe lub zlecenie z limitem oraz wniesienie stawki.

Jeśli spojrzysz na swoje portfolio eToro, zobaczysz, że twoje nowo zakupione monety TRX są właśnie tam.

Krok 6: Przechowywanie TRON

W tym przewodniku dla początkujących wspominaliśmy o przechowywaniu więcej niż raz. W końcu to kluczowa kwestia, jak kupić TRON.

Pieniądze fiducjarne, których używamy na co dzień do płacenia za towary, są przechowywane w dużych bankach. Waluty cyfrowe muszą być przechowywane w zdecentralizowanej księdze.

Jak powiedzieliśmy, możesz przechowywać własne waluty cyfrowe i kupować TRON za pośrednictwem giełdy, ale prawdopodobnie będzie to wolne od bacznego oka instytucji finansowych. Oznacza to również, że będziesz musiał opiekować się swoimi własnymi monetami TRX w prywatnym portfelu kryptowalutowym.

Zamiast stawiać siebie i swoje zasoby cyfrowe w trudnej sytuacji, możesz po prostu przechowywać TRON w eToro bez dodatkowych kosztów.

Tutaj jesteś chroniony przepisami CySEC, ASIC i FCA. Co więcej, eToro jest również zarejestrowane w FINRA w USA.

Krok 7: Sprzedaż TRON

Ryzykując, że zabrzmi to jak zepsuta płyta, cały sens uczenia się, jak kupić TRON, polega na tym, abyś mógł zarabiać, sprzedając go później.

W pewnym momencie będziesz chciał spłacić swoją inwestycję. Niewątpliwie najłatwiejszym sposobem zrobienia tego dla każdego inwestora jest zrobienie tego za pośrednictwem regulowanych brokerów internetowych.

Jeśli zdecydujesz się kupić i sprzedać TRON na zewnętrznej giełdzie kryptowalut, zostaniesz poproszony o zamianę TRON na walutę cyfrową, taką jak Bitcoin – za opłatą. Następnym krokiem jest zazwyczaj złożenie wniosku o wypłatę i oczekiwanie na instrukcję.

Jeśli kupujesz TRON przez eToro, kiedy wydaje Ci się odpowiedni czas na wypłatę – po prostu kliknij przycisk „Sprzedaj”. Następnie Twoje pieniądze zostaną przelane na Twoją oryginalną metodę płatności zgodnie z wymaganiami KYC.

Gotowy do zainwestowania TRON?

Inne sposoby zakupu TRON w 2021 roku

Jeśli nadal nie masz pewności, w jaki sposób chcesz kupić ten spekulacyjny zasób – zobacz poniżej kilka alternatywnych sposobów, w jakie możesz teraz kupić TRON.

1. Kup kartę debetową TRON

Karty debetowe są używane przez miliony ludzi do codziennych zakupów online – w ten sposób możesz również kupić TRON.

Jeśli ta metoda płatności Ci odpowiada, wszystko, co musisz zrobić, to podać dane swojej karty w normalny sposób i „potwierdzić”.

Jeśli chcesz wypłacić swoją inwestycję, po prostu kliknij przycisk sprzedaży, a eToro prześle środki na Twoją kartę debetową.

2. Kup kartę kredytową TRON

eToro akceptuje również karty kredytowe do kupowania TRON. Należy jednak sprawdzić u wystawcy karty kredytowej, ile pobiera ona za „opłatę za zaliczkę gotówkową”. Dzieje się tak, ponieważ niektóre firmy obsługujące karty kredytowe traktują depozyty maklerskie w tym samym świetle, co wypłaty z bankomatów.

Ta opłata może wynosić od 3% do nawet 5% Twojego zakupu, więc zawsze sprawdzaj T.&Cs przed zobowiązaniem się do zakupu TRON za pomocą karty kredytowej.

3. Kup TRON Paypal

PayPal jest znany na całym świecie z oferowania szybkich i super bezpiecznych zakupów online. TRON można również kupić za pomocą PayPal.

Nie wszystkie platformy są kompatybilne z tym e-portfelem, ale eToro akceptuje PayPal, Skrill i szereg innych dostawców.

4. TRON ATM

Bankomaty TRON i tradycyjne bankomaty są zupełnie inne. Podczas gdy wypłacamy pieniądze z tradycyjnych bankomatów, wpłacamy je do bankomatów TRON.

Na całym świecie istnieją tysiące bankomatów kryptowalutowych.

Oto jak to działa – wprowadź gotówkę fiat do bankomatu, ekran pokaże Ci, ile TRON otrzymasz, naciśnij przycisk potwierdzenia i otrzymaj paragon.

Uwaga, opłaty w tych automatach mogą przekraczać 10%. Tak więc regulowany broker eToro jest bardziej opłacalną opcją z 0% prowizją za zakup TRON.

Jak kupić TRON 2021 – werdykt

handel tron

W naszym przewodniku dla początkujących na temat kupowania TRON omówiliśmy wszystkie aspekty zakupu tego wysoce spekulacyjnego zasobu cyfrowego.

Szczegółowo omawiając regulacje, rodzaje zleceń, opłaty i plany inwestycyjne – miejmy nadzieję, że poczujesz się gotowy, aby rozpocząć swoją podróż do świata TRON.

Jeśli chodzi o to, gdzie bezpiecznie kupić TRON, rzucamy światło na eToro. Tutaj będziesz chroniony przez garstkę szanowanych organów regulacyjnych na całym świecie.

Co więcej, broker jest całkowicie przyjazny dla początkujących, będzie przechowywać Twoje monety TRON bezpłatnie, a Ty możesz zarejestrować się w mniej niż 10 minut dzięki szerokiemu wyborowi rodzajów płatności.

eToro – najlepsza platforma do kupowania TRON

eToro od wielu lat dowiodło swojej wiarygodności w branży kryptograficznej – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

FAQs

Jak łatwo kupić TRON?

Zakup TRON jest bardzo łatwy. Zdecyduj się dołączyć do eToro, zasil swoje konto kwotą 200 USD lub więcej i złóż zamówienie na zakup TRON od 25 USD w górę.

Jaki jest najbezpieczniejszy sposób zakupu TRON?

Najbezpieczniejszym sposobem zakupu TRON jest licencjonowana platforma, taka jak eToro. Broker jest zarejestrowany w FINRA i jest regulowany przez FCA, CySEC i ASIC.

Czy mogę kupić TRON 100 $?

Tak, możesz kupić TRON o wartości 100 USD. Jeśli jesteś początkującym, lepiej będzie dokonywać małych, regularnych inwestycji. W eToro możesz kupić TRON od 25 $.

Czy możesz stracić pieniądze na TRON?

Tak. Tak samo, jak możesz przynieść stratę z dowolnym aktywem. W związku z tym poznaj rynek i nigdy nie stawiaj więcej, niż pozwala na to twój plan inwestycyjny.

Ile wart był najbardziej TRON?

Najwyższa wartość TRON, jaka kiedykolwiek była warta, wyniosła 0,300 USD w 2018 r.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner