11 lukratywnych programów partnerskich Bitcoin i Crypto, o których musisz wiedzieć – 2020

Programy partnerskie Bitcoin i kryptowalut oferują potężny sposób zarabiania na określonej grupie odbiorców kryptowalut. Niezależnie od tego, czy prowadzisz popularny blog, witrynę z wiadomościami, kanał YouTube czy konto na Twitterze, programy partnerskie kryptowalut mogą przynosić powtarzające się przychody, na których można polegać przez miesiące, a czasem lata. 

Niestety, istnieją setki programów. Poszukiwanie najlepszych jest niezwykle czasochłonnym procesem. Na szczęście nasz zespół naukowców wykonał za Ciebie całą ciężką pracę! Spędziliśmy wiele godzin przeszukując internet w poszukiwaniu najlepszych programów partnerskich bitcoin i kryptowalut. Ten przewodnik przedstawia nasze ustalenia.

Najlepsze programy partnerskie 11 Crypto

program partnerski kryptowalut cryptohopper

1. CryptoHopper

CryptoHopper to zautomatyzowany bot do handlu kryptowalutami, którego można używać na różnych giełdach. Oprogramowanie pozwala intuicyjnie konfigurować strategie handlowe, testować je wstecz na danych historycznych i zarabiać na handlu na rynkach kryptowalut. Nasz zespół intensywnie korzystał z programu partnerskiego CryptoHopper i jest potężny. Zarabialiśmy setki dolarów miesięcznie dzięki naszemu linkowi partnerskiemu tylko z pojedynczy post na blogu!

Sprawdź niektóre z Statystyki programu partnerskiego CryptoHopper tutaj. W ciągu ostatnich kilku lat wypłacili partnerom stowarzyszonym ponad 250 000 USD, a ich produkty promuje ponad 10 000 osób. Te statystyki mówią same za siebie.

Z biegiem lat zespół nieznacznie zmniejszył wypłaty dla partnerów, ale nadal warto widzieć, że otrzymujesz wypłatę z miesiąca na miesiąc, ponieważ CryptoHopper jest produktem subskrypcyjnym. Możesz zobaczyć, jak niektórzy partnerzy promują produkt za pomocą filmów edukacyjnych poniżej.

Program afiliacyjny HaasOnline

2. HaasOnline

HaasOnline jest jedną z najpopularniejszych zautomatyzowanych platform handlowych dla zaawansowanych traderów i ma udokumentowaną historię od 2014 roku. Podobnie jak Cryptohopper, HaasOnline działa jako bot handlowy, który może automatycznie handlować w Twoim imieniu przy użyciu dochodowych strategii handlowych. Narzędzie obsługuje ponad 22 giełdy i może być używane do handlu na wszystkich z nich.

Program afiliacyjny HaasOnline jest również niezwykle konkurencyjny. Do tej pory wypłacił ponad 1.216.962 $ podmiotom stowarzyszonym, które promują jego produkty. Jeśli masz odbiorców kryptowalut, którym chcesz promować produkty, jest to program partnerski, który musisz zapłacić.

Obecnie w programie HaasOnline zarejestrowało się ponad 8 000 podmiotów stowarzyszonych. Średnia wypłata prowizji wynosi 72 USD. Przyjrzyj się bliżej HaasOnline program partnerski tutaj.

program partnerski kryptowalut paxful

3. Paxful 

Paxful to platforma umożliwiająca kupno i sprzedaż bitcoinów. Zainwestowali znaczną ilość czasu i zasobów firmy w wdrożenie ich Program partnerski jest to niezwykle korzystne dla podmiotu stowarzyszonego. 

Dzięki programowi partnerskiemu Paxful otrzymujesz 50% opłat za wymianę za każdym razem, gdy jeden z poleconych przez Ciebie klientów kupi bitcoiny za pośrednictwem platformy. Możesz również wysłać wiadomość do ich zespołu i poprosić o wypłatę, gdy Twoi partnerzy również sprzedają bitcoiny.

Dodatkową potężną funkcją programu Paxful jest to, że otrzymujesz 10% prowizji partnerskiej, gdy Twoi poleceni użytkownicy z poziomu 2 kupią bitcoiny. Oznacza to, że możesz rekrutować innych partnerów, aby dołączyli do programu poleceń Paxful i zarabiać, gdy ich poleceni klienci kupią bitcoiny. Jest to bardzo unikalne w branży i pozwala zbudować armię oddziałów.

program partnerski bitcoin cryptotrader.ax

4. CryptoTrader.Tax

Odkąd IRS wprowadził swoje oficjalne wytyczne podatkowe dotyczące kryptowalut i zaczął się łamać na inwestorów kryptowalutowych, kalkulatory podatkowe kryptowalut stały się narzędziem w arsenale wielu traderów. Po prostu łącząc konta giełdowe za pomocą kluczy API lub importu CSV, użytkownicy mogą generować niezbędne raporty podatkowe na podstawie danych historycznych za pomocą jednego kliknięcia. Raporty te można zaimportować do TurboTax lub wysłać do specjalisty podatkowego.

CryptoTrader.Tax oferuje 25% dożywotni program partnerski z prowizją – najlepszy w branży podatkowej. Oznacza to, że gdy ktoś kliknie Twój link i zostanie klientem, otrzymasz pasywny dochód za każdy rok, w którym generuje swoje raporty podatkowe!

Oprócz prowizji, twój link partnerski automatycznie daje ludziom 10% zniżki, więc są oni zachęcani do klikania za pomocą twojego linku partnerskiego. Możesz dowiedzieć się więcej o CryptoTrader.Tax program partnerski tutaj.

W poniższym przykładzie możesz zobaczyć, jak YouTubers wykorzystują program partnerski.

Program partnerski Bitcoin IRA

5. Bitcoin IRA

Obecnie ponad 50 000 posiadaczy bitcoinów i kryptowalut używa Bitcoin IRA do przechowywania aktywów kryptograficznych na swoich kontach emerytalnych.

Nie jest tajemnicą, że inwestowanie za pośrednictwem konta emerytalnego może przynieść ogromne korzyści podatkowe. To sprawia, że ​​trzymanie bitcoinów i innych kryptowalut za pośrednictwem konta IRA jest niezwykle atrakcyjne dla doświadczonych inwestorów, którzy chcą chronić swoje bogactwo przed podatnikiem..

Plik Program partnerski Bitcoin IRA pozwala zarobić do 75 $ za każdego poleconego klienta, który zarejestruje konto Bitcoin IRA. Z 30-dniowym czasem trwania plików cookie i ponad 400 milionami transakcji, program stanowi dobrą opcję dla niektórych marketerów stowarzyszonych.

Program partnerski CoinRule

6. CoinRule

Ponieważ coraz więcej inwestorów detalicznych zaczyna kupować i sprzedawać kryptowaluty, nieustannie poszukują bardziej zautomatyzowanych rozwiązań, które pomogą im w handlu. CoinRule to platforma, która umożliwia tworzenie zautomatyzowanych rozwiązań handlowych bez konieczności kodowania.

Możesz wybierać spośród ponad 150 reguł, takich jak stop loss, równoważenie trendów, dzienna najwyższa wydajność i nie tylko.

Plik Program partnerski CoinRule oferuje partnerom 20% powtarzających się prowizji od planów. To świetny program dla podmiotów stowarzyszonych z odbiorcami opartymi na kryptowalutach, którzy lubią zautomatyzowany handel!

Bitcoin program partnerski bybit

7. Bybit

Bybit to pochodna giełda kryptowalut, która ostatnio zyskuje na popularności. Prawdopodobnie widziałeś je na Twitterze, YouTube lub w internecie, jeśli w ogóle jesteś podłączony do tej branży. Powód, dla którego je widzieliście: ich program partnerski jest jednym z najlepszych, a ich partnerzy zarabiają dobre pieniądze, promując nową wymianę instrumentów pochodnych.

Program partnerski Bybit umożliwia zarabianie prowizji od osób, które polecasz, a także od osób, które polecasz, a które polecają inne osoby. Jest to system typu piramidy, który może napędzać wyniki. 

Możesz dowiedzieć się więcej o Program partnerski Bybit tutaj.

coinbase programu polecającego kryptowaluty

8. Coinbase 

Będąc taką marką w branży, nie ma wątpliwości, że Program partnerski Coinbase może prowadzić do wyników dla promotorów. Coinbase jest często pierwszą firmą, która wprowadza ludzi do świata kryptowalut. Dobrze jest wykorzystać ten fakt na swoją korzyść.

Program partnerski oferuje 50% prowizji za wszystkie opłaty transakcyjne w ciągu pierwszych 3 miesięcy pobytu użytkownika na Coinbase.com. Nie ma ograniczeń co do liczby osób, które możesz polecić.

Aby rozpocząć, musisz zgłosić się do programu, wypełniając ten formularz. Po zatwierdzeniu możesz rozpocząć promocję za pomocą niestandardowego linku partnerskiego. Program ma również opcje zręcznego śledzenia kampanii i funkcji raportowania podmiotów stowarzyszonych.

Program partnerski kryptowalut Trezor

9. Trezor

Inna nazwa w świecie kryptowalut – Trezor to portfel sprzętowy, który umożliwia bezpieczne przechowywanie kryptowalut offline. Trezory są wszędzie i jednym z powodów, dla których polecamy ten program partnerski, jest ten fakt! Konwersja odbiorców w klientów jest znacznie łatwiejsza, gdy marka zyskała wiarygodność.

Plik Program partnerski Trezor oferuje prowizję w wysokości 12-15% za polecenia. Jedną z rzeczy, które uwielbiamy w tym programie partnerskim, jest to, że może on wypłacać w bitcoinach. 

Portfele sprzętowe są podstawą w świecie kryptowalut od średniego do zaawansowanego. Jeśli masz publiczność, która jest na tym etapie, może to być świetny program partnerski do wykorzystania. Niestety, podobnie jak inne wymienione powyżej, nie ma elementu subskrypcji, więc nie buduje pasywnego strumienia dochodu.

Program partnerski Kucoin

10. Kucoin

Kucoin jest jedną z najczęściej używanych giełd kryptowalut na świecie. Według ich strony 1 na 4 posiadaczy kryptowalut na całym świecie ma Kucoin. Daje to partnerom doskonałą okazję do promowania platformy i zarabiania pieniędzy dzięki Program partnerski Kucoin.

Podmioty stowarzyszone Kucoin mogą otrzymywać od 30 do 50% opłat transakcyjnych w zależności od tego, ile osób wejdzie na platformę. Jest to jeden z najbardziej konkurencyjnych kursów partnerskich dla wymiany na rynku. Ponieważ program partnerski Kucoin jest wciąż nowy, musisz zostać ręcznie zatwierdzony, aby zarejestrować się jako partner. Możesz się zarejestrować i zarejestrować tutaj.

program partnerski changelly

11. Changelly

Używany przez ponad 2 miliony ludzi, Changelly to popularna giełda kryptowalut, która oferuje całodobową obsługę czatu na żywo i ponad 150+ kryptowalut. Dzięki przejrzystej strukturze opłat i przyjaznej dla użytkownika platformie może to być świetna wymiana do promowania wśród bardziej zaawansowanych odbiorców kryptowalut, którzy szukają alternatyw dla Coinbase, Binance itp.. 

Jeszcze lepiej, plik Program partnerski Changelly jest dość lukratywny. Oferują 50% prowizji dla wszystkich poleconych użytkowników. Program partnerski przyciągnął najlepsze kryptowaluty, takie jak CoinTelegraph, Coin Market Cap, Coin Gecko i inne, aby promować Changelly za pośrednictwem programu partnerskiego. Jeśli prowadzisz właściwość multimedialną, może to być świetna opcja. Mają też widżet, który można zainstalować bezpośrednio w witrynie, który ma na celu zwiększenie konwersji. 

Wniosek

To wszystko na teraz! Nasz zespół będzie nadal monitorował różne inne kryptowaluty Programy partnerskie i będziemy dodawać do tego elementu, gdy je identyfikujemy. Zaglądaj tu co jakiś czas. Jeśli prowadzisz program partnerski kryptowalut, skontaktuj się z naszym zespołem. Chętnie to sprawdzimy i jeśli będzie wystarczająco dobry, dodaj go do tego posta na blogu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner