Recenzja PIT Exchange: tajna broń Blockchain.com

Jama to wysokowydajna giełda kryptowalut, która obsługuje niezwykle wysoką wydajność, bezpieczeństwo i dostęp do sieci banków dla transakcji fiducjarnych. PIT sporządza Blockchain.com, weteran branży kryptowalut, eksplorator technologii blockchain i portfel, z którego korzystają miliony. Aby zbudować giełdę, Blockchain.com zatrudnił weteranów handlowych z NYSE, Google, Goldman Sachs, UBS i TD Ameritrade. Kluczowym punktem sprzedaży PIT jest wydajność i uczciwość niestandardowego silnika handlowego „Mercury” w połączeniu z dużą, 40-milionową publicznością, którą Blockchain.com już posiada.

W tym przeglądzie przyjrzymy się bliżej funkcjom handlowym PIT, opłatom za transakcje i wypłaty, bezpieczeństwu i ocenie płynności.

„Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i zbudowaliśmy giełdę, która stawia użytkowników na pierwszym miejscu, w tym 40 mln portfeli na naszej platformie”.

Peter Smith, dyrektor generalny Blockchain.com

Kup Crypto bezpośrednio za pomocą USD lub EUR

Jednym z największych punktów sprzedaży PIT jest możliwość kupowania kryptowalut za USD lub EUR. Jako giełda regulowana, PIT posiada rachunki bankowe o dobrej reputacji zarówno w USA, jak i Unii Europejskiej. Klienci ci mogą kupować Bitcoiny bez płacenia drogich opłat za karty kredytowe (wystawca karty kredytowej Binance pobiera 5% za zakup kryptowalut). Bycie regulowanym oznacza również, że PIT uzyskał już niezbędne audyty i zezwolenia niezbędne do prowadzenia giełdy.

Codzienne rozliczenia dla Fiata

Dużą zaletą PIT jest codzienne rozliczanie fiducjarnych sieci największych banków w Europie i USA. To drastycznie zapobiega problemom z płynnością, jeśli chodzi o fiat, takim jak niepowodzenie w wycofaniu Fiata. Ta funkcja będzie najbardziej atrakcyjna dla inwestorów instytucjonalnych (Obsługiwane przez PIT Pro), którzy potrzebują bezpośredniego dostępu do dużych ilości fiat.

O Blockchain.com

Blockchain.com umożliwia użytkownikom dostęp do giełdy PIT bezpośrednio w ich portfelu.

PIT jest tworzony przez Blockchain.com, the pierwsza firma aby ustanowić eksploratora blockchain dla Bitcoin. Blockchain.com został uruchomiony w 2011 roku wraz ze stroną internetową blockchain.info i blockchain.com. W 2013 roku uruchomili portfel Bitcoin na iOS i Androida. W 2014 roku Blockchain.com zamknął drugie co do wielkości finansowanie w kryptowalutach o wartości około 30,5 miliona dolarów od Lightspeed Venture Partners i Moasiac Ventures.

Prosty interfejs handlowy

Interfejs handlu PIT

PIT oferuje prosty, łatwy do odczytania interfejs handlowy. Historia transakcji, księga zleceń i historia cen są bardzo przejrzyście prezentowane w interfejsie handlowym. Front-end obsługuje również duży stopień dostosowywania, umożliwiając użytkownikom korzystanie z TradingView do rysowania wzorców i trendów.

Opłaty giełdowe PIT

PIT pobiera opłaty transakcyjne za pomocą wielopoziomowego systemu w oparciu o wartość obrotu w USD. W segmencie startowym opłaty zaczynają się od 0,14% dla twórców i 0,24% dla taktów. Opłaty producenta znacznie spadają wraz ze wzrostem wolumenu transakcji, przy czym najniższa opłata producenta wynosi 0,02% dla wolumenów transakcji powyżej 1 miliarda USD.

Poziom Tom za 30 dni Producent Przyjmujący
1 0,00–99 999,99 USD 0,14% 0,24%
5 2 500 000,00 – 4 999 999,99 USD

0,04%

0,18%
10 20 000 000,00 – 24 999 999,99 USD 0,03% 0,14%
15 1 000 000 000,00 $+ 0,02% 0,05%

Czy PIT jest bezpieczny

Podczas gdy PIT jest nową giełdą kryptowalut, Blockchain.com jest w branży kryptowalut od początku. Blockchain.com dostarcza portfele milionom użytkowników kryptowalut z doskonałymi wynikami w zakresie bezpieczeństwa. Daje to Blockchain.com silną reputację i obecność w branży. To umieszcza Blockchain na szczycie listy ze względów bezpieczeństwa (jednak zawsze zalecamy użytkownikom pobieranie środków z giełd w celu długoterminowego przechowywania i do ich własnego portfela, takiego jak Ledger Nano X).

Jako dodatkowy środek bezpieczeństwa istnieje opcjonalna funkcja powiązania konta PIT z portfelem mobilnym Blockchain. Zapewni to dodatkowe bezpieczeństwo konta.

Jakie monety możesz handlować na PIT

Obecnie PIT obsługuje handel Bitcoinami (BTC), Ethereum (ETH), USD, Bitcoin Cash (BCH), Stellar (XLM), Paxos Standard (PAX), Litecoin (LTC) i USDT.

Przegląd PIT Exchange

Wynik z recenzji: 4,5 / 5

PIT ma trzy główne zalety – dużą liczbę użytkowników, dostęp do sieci rachunków bankowych w USA & UE i długoterminowa reputacja w przestrzeni kryptowalut. Podczas gdy w 2019 roku nastąpił nagły napływ giełd, większość z nich nie ma licencji na współpracę z bankami ani przeszła audytów. Dzięki prostemu w użyciu, ale wysoce dostosowanemu interfejsowi, PIT jest łatwy w użyciu dla nowych inwestorów, a także bogaty w funkcje dla ekspertów.

{ "@kontekst": "http://schema.org/", "@rodzaj": "Produkt", "Marka": "Blockchain", "Nazwa": "Giełda PIT", "wizerunek": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/11/the-PIT.jpg", "opis": "PIT to wysokowydajna giełda kryptowalut, która obsługuje niezwykle wysoką wydajność, bezpieczeństwo i dostęp do sieci banków dla transakcji fiducjarnych", "przejrzeć": { "@rodzaj": "Przejrzeć", "nagłówek": "Recenzja Pit Exchange: tajna broń Blockchain.com", "Nazwa": "Giełda PIT", "opis":"PIT to wysokowydajna giełda kryptowalut, która obsługuje niezwykle wysoką wydajność, bezpieczeństwo i dostęp do sieci banków dla transakcji fiducjarnych", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/pit-exchange-review/", "reviewBody": "PIT to wysokowydajna giełda kryptowalut, która obsługuje niezwykle wysoką wydajność, bezpieczeństwo i dostęp do sieci banków dla transakcji fiducjarnych. PIT jest tworzony przez Blockchain.com, weterana branży kryptowalut, który jest eksploratorem i portfelem blockchain jest używany przez miliony. Aby zbudować giełdę, Blockchain.com zatrudnił weteranów handlowych z NYSE, Google, Goldman Sachs, UBS i TD Ameritrade. PIT ma trzy główne zalety – dużą liczbę użytkowników, dostęp do sieci rachunków bankowych w USA & UE i długoterminowa reputacja w przestrzeni kryptowalut. Podczas gdy w 2019 r. Nastąpił nagły napływ giełd, większość z nich nie ma licencji na współpracę z bankami ani przeszła audytów. Dzięki prostemu w użyciu, ale wysoce dostosowanemu interfejsowi, PIT jest łatwy w użyciu dla nowych inwestorów, a także bogaty w funkcje dla ekspertów. ", "Data opublikowania": "2019-11-1", "recenzjaRating": { "@rodzaj": "Ocena", "ratingValue": "4.5", "najgorsza ocena":"0", "najlepsza ocena": "5" }, "autor": { "@rodzaj": "Osoba", "Nazwa": "Michael Gu" }, "wydawca": { "@rodzaj": "Organizacja", "Nazwa": "Boks", "logo": { "rodzaj": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "oferuje": { "@rodzaj": "Oferta", "priceCurrency": "USD", "Cena £": "0,00", "url":"https://pit.blockchain.com" }}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner