Top 6 najlepszych portfeli Zcash 2021

Rosnące obawy dotyczące bezpieczeństwa pieniądza fizycznego dały początek walutom cyfrowym na całym świecie. Te waluty cyfrowe nazywane są kryptowalutami, a wszystkie transakcje są rejestrowane za pomocą kryptografii. Technologia Blockchain jest sednem tych transakcji.

Te transakcje cyfrowe są tak bezpieczne, że wiedzą o nich tylko nadawca i odbiorca. Żadna osoba trzecia nie jest zaangażowana w te transakcje, a nawet nikt nie zna kwoty do przelania. Wraz z upływem czasu korzystanie z waluty cyfrowe zyskuje na popularności. Rosnące użycie kryptowaluty zagroził nawet istnieniu fizycznych walut w wielu krajach. Dlatego wiele krajów na całym świecie nakłada na nie zakazy.

Większość krajów myśli o wprowadzeniu pewnych przepisów kontrolujących przepływ tych cyfrowych walut. Robią to, aby regulować transakcje i chronić je przed cyberatakami. Kraje te chcą również przynosić własne kryptowaluty za pośrednictwem swoich krajowych banków. Są różne giełdy kryptowalut handel tymi walutami. Te cyfrowe waluty są przechowywane w portfelach. Te portfele są wyposażone w funkcje bezpieczeństwa. Różne rodzaje portfele zcash są używane na całym świecie.

Trzy najważniejsze i najczęściej używane portfele zcash to:

 1. Ledger nano s
 2. Portfel Guarda
 3. Portfel Atomic
 4. Monety
 5. Portfel Jaxx
 6. Rahakott

1- Księga nano s:

księga portfela

Ledger Nano s jest jednym z najlepsze portfele sprzętowe używane na całym świecie ze względu na ich funkcje bezpieczeństwa. Ten portfel jest jak urządzenie USB, które można podłączyć do komputera. Jest mało Wyświetlacz OLED co jest pomocne w sprawdzaniu i potwierdzaniu wszystkich transakcji cyfrowych. Potwierdzenie następuje poprzez guzik z boku portfela. Wymiary tego portfel zcash ma wymiary 98 mm x 18 mm x 9 mm i waży tylko 16,2 g. Oznacza to, że można go dość łatwo usunąć i zapewnia możliwość nagrywania transakcji cyfrowych w ruchu.

Ten portfel jest również trwały, ponieważ ma stal nierdzewną i wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Jest kompatybilny z Windows 7 i nowszymi, iOS 10.8 i Chrome OS. Posiada różne interfejsy do rejestrowania transakcji różne waluty cyfrowe. Oto niektóre z charakterystycznych cech tego portfela:

A- Wbudowany wyświetlacz:

Pierwszą i najważniejszą cechą tego portfela jest mały wyświetlacz OLED. Ten wyświetlacz pomaga w podwójnym sprawdzaniu i potwierdzaniu transakcji. Każda przeprowadzana transakcja cyfrowa pojawia się na wyświetlaczu, a użytkownik może ją potwierdzić naciskając boczne przyciski.

B- Obsługa wielu walut:

księga nano waluty

Kolejną cechą tego portfela jest to, że obsługuje różne waluty cyfrowe. Tak więc transakcje cyfrowe odbywające się w Bitcoin, Altcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple XRP wiele innych jest zapisanych w tym portfelu.

C- Bezpieczeństwo:

Zabezpieczenia są potrzebą dnia w tej dziedzinie kryptowalut. Ledger nano s jest w pełni wyposażony w funkcje bezpieczeństwa. Zapisuje każdą transakcję za pomocą kodu bezpieczeństwa. Obsługuje również FIDO Universal Kod uwierzytelniania drugiego stopnia aby chronić transakcje. Ten portfel nie pamięta Twoich kluczy bezpieczeństwa. Zamiast tego wszystkie klucze są mocno zablokowane, co uniemożliwia wszystkim korzystanie z nich.

Ponadto, Ledger Nano S zapewnia również użytkownikowi możliwość tworzenia kopii zapasowych i przywracania konta użytkownika w przypadku jakiegokolwiek problemu. Dostawca oferuje również całodobową pomoc techniczną w przypadku jakichkolwiek problemów napotkanych przez użytkownika.

 1. Prognoza cen Litecoina w latach 2021-2025
 2. Gwiezdna prognoza cen 2021-2025 XLM 5 USD Możliwe?
 3. Prognoza cen Chainlink w latach 2021-2025 osiągnie wartość 100 USD?
 4. Prognoza cen Tezos w latach 2021-2025
 5. Prognoza cen Electroneum w latach 2021-2025

Ledger Nano S wybrany przez naszych czytelników numerem 1 „Najlepszy portfel XRP Ripple”!

2- Portfel Guarda

Portfel Guarda

Guarda to niezabezpieczony, wieloplatformowy portfel kryptowalut przeznaczony do łatwego przechowywania, zarządzania i przesyłania zasobów cyfrowych. Guarda obsługuje obecnie ponad 40 najpopularniejszych łańcuchów bloków i ponad 10.000 ich tokenów (w tym BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH i inne). Wszystkie waluty można kupić w portfelu za pomocą karty bankowej. Użytkownicy mogą również wymieniać waluty za pośrednictwem wbudowanej usługi wymiany i dokonywać szybkich transakcji kryptowalutowych.

Portfele Guarda są dostępne w różnych wersjach: Web, Desktop (Linux, Windows, macOS), Mobile (iOS, Android) i rozszerzenie Chrome.

Magazyny kryptowalut Guarda działają na różnych platformach i są dostępne z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Oprócz głównych portfeli wielowalutowych, Guarda oferuje szereg jednowalutowych portfeli mobilnych typu open source.

Ponieważ Guarda zapewnia portfele wolne od opieki, dane osobowe użytkownika lub klucze prywatne nie są w żaden sposób przechowywane ani wykorzystywane przez firmę – zwiększa to bezpieczeństwo kryptowalut i tokenów oraz zapobiega wszelkim szansom wycieku informacji.

Główne cechy:

 • Obsługa ponad 40 łańcuchów bloków i ponad 10000 tokenów;
 • Pełna kontrola użytkownika nad kluczami prywatnymi i zasobami;
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs;
 • Zakupy kryptowalut na karcie kredytowej / debetowej;
 • Wbudowana wymiana kryptowalut;
 • Całodobowa obsługa klienta przez 7 dni w tygodniu;
 • Bezpiecznie zaszyfrowana kopia zapasowa portfela;
 • Dostępność międzyplatformowa.

3- Portfel Atomic

portfel atomowy

Atomic jest usługą wielowalutową nie podlegającą nadzorowi Portfel Zcash, który obsługuje ponad 300 innych monet i tokenów. Możesz zabezpieczyć, zarządzać, wymieniać i kupować Zcash w przyjaznym dla użytkownika interfejsie chronionym mnemonicznym ziarnem. W pełni kontrolujesz swoje fundusze.

Wieloplatformowy

Atomic Wallet jest dostępny dla większości systemów operacyjnych, w tym Windows, macOS, Linux i Android. Aplikacja na iOS ma zostać wydana w 2019 roku.

Bezpieczeństwo i anonimowość

W Atomic tylko Ty masz pełny dostęp do swoich środków. Atomic Wallet wykorzystuje inteligencję urządzenia i przechowuje wszystkie klucze prywatne na Twoim komputerze i / lub smartfonie. Twoja prywatność jest dobrze chroniona dzięki ustawionemu hasłu i 12-słowowemu mnemonicznemu frazie początkowej.

Wielowalutowy

Oprócz Zcash, Atomic obsługuje ponad 300+ monet i tokenów. Możesz je zabezpieczyć i zarządzać nimi, wymieniać i kupować za pomocą wbudowanych usług i robić to wszystko w jednym interfejsie, bez wchodzenia na zewnętrzne strony internetowe. Ponadto Atomic umożliwia dodanie dowolnego tokena ERC20 za pomocą kilku kliknięć i zarządzanie nim.

Zero opłat

Atomic to darmowe oprogramowanie, które generuje unikalny adres portfela.

Natychmiastowa wymiana i opcja kupowania kryptowalut

Atomic Wallet umożliwia wymianę Zcash na ponad 60 kryptowalut. Ta usługa jest obsługiwana przez Shapeshift, Changelly i Changenow.

Opcja zakupu w aplikacji obsługiwana przez Simplex umożliwia kupowanie Zcash, Bitcoin, Ethereum, XRP i Litecoin za pomocą karty kredytowej za pomocą kilku kliknięć. Cały proces trwa kilka minut i pobiera 2% opłaty za Atomic.

Wsparcie 24/7

Atomic dba o swoich użytkowników. Personel pomocniczy pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zawsze gotowy do pomocy, jeśli coś pójdzie nie tak. Średni czas odpowiedzi to około 1 godziny.

4 Moneta Płatności: (Nie działa)

portfel do płatności na monety

To kolejny najwyżej oceniany portfel zcash który jest powszechnie używany do przechowywania zcash. Ten portfel ma siedzibę w Kanadzie i akceptuje płatności w około 1300 monetach na całym świecie. Od transakcji wszystkich monet pobierana jest opłata transakcyjna w wysokości 0,50%. Ten portfel jest uważany za idealną platformę dla handlowców, którzy zamierzają sprzedawać swoje usługi online. Oto główne cechy tej platformy:

 1. Szybkie transakcje:

Pierwszą rzeczą, która sprawia, że ​​ten portfel jest lepszy od innych portfeli, są szybkie transakcje. Coinpayments wykorzystuje technologię BitGo szybciej przetwarzać transakcje.

 1. Obsługa wielu walut:

Coinpayments jest również szeroko stosowany na całym świecie, ponieważ obsługuje więcej niż 1200 cyfrowych walut używane na całym świecie. W tym miejscu należy wspomnieć, że pobiera taką samą opłatę w wysokości 0,50% dla wszystkich walut.

 1. Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem:

Monety wykorzystują technologię BitGo również do bezpiecznych transakcji. Jest to technologia multisig używana do ochrony transakcji kryptowalutowych na całym świecie. Ponadto umożliwia użytkownikom zablokowanie monet. Zablokowane monety nie mogą być użyte przed upływem czasu wyznaczonego na ich odblokowanie.

 1. Konwersja monet:

Jedną z najważniejszych cech tego portfela jest możliwość automatycznej konwersji monet. Użytkownik może zamienić swoje przechowywane monety na inną walutę. Oszczędza to dużo czasu i ułatwia bezproblemowy handel.

Coinpayments oferuje również funkcję Point of Sale. Oznacza to, że użytkownik może przyjmować transakcje osobiście, bez potrzeby dowolna giełda kryptowalut. Aplikacja mobilna do tego portfela jest również dostępna dla użytkowników. Mogą wysyłać i otrzymywać płatności za pośrednictwem swoich urządzeń.

5- Portfel Jaxx:

jaxx wllet zcash

Jaxx Wallet to kolejny ceniony portfel używany do wydobywania i przechowywania kryptowalut na całym świecie. Nazywa się to również portfelem wieloplatformowym, ponieważ obsługuje prawie wszystkie platformy. Oto cechy tego portfela:

 1. Piękny interfejs użytkownika

Portfel Jaxx jest również popularny ze względu na atrakcyjny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Bardzo dobrą rzeczą jest to, że ma ten sam projekt na prawie wszystkich platformach. Dzięki temu użytkownicy mogą z łatwością korzystać z niego na swoich laptopach, a także na urządzeniach mobilnych.

 1. Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

Wszystkie transakcje w tym portfelu są również zabezpieczone kluczami prywatnymi, które są przechowywane na urządzeniu użytkownika. Dlatego nikt nie może używać tych kluczy i wiedzieć o transakcjach. Podobnie proces tworzenia kopii zapasowych i przywracania w tym portfelu jest znacznie łatwiejszy niż w przypadku innych portfeli.

 1. Obsługa wielu walut

Jak wszystkie inne portfele, portfel jaxx oferuje obsługę różnych walut cyfrowych. Oficjalne źródła tej platformy potwierdzają wsparcie dla siedmiu walut cyfrowych, w tym Bitcoin, Ethereum i Dash.

Ten portfel zapewnia również wsparcie 24/7 w przypadku jakiegokolwiek problemu. Jedyną rzeczą, której żałuje ten portfel, jest niska prędkość transakcji.

6- Rahakott – nowy bezpieczny portfel wielowalutowy

portfel rahakott

Rahakott to portfel kryptowalut, który umożliwia każdemu wysyłanie lub odbieranie walut cyfrowych oraz monitorowanie ich salda.

Możesz używać portfela do monitorowania salda online z dowolnego miejsca.

Nie ma potrzeby logowania się do Rahakott za pomocą adresu e-mail, numeru telefonu lub nazwy użytkownika: wystarczy wpisać mnemoniczną frazę.

System jest również zabezpieczony uwierzytelnianiem dwuskładnikowym. Możesz również użyć Rahakott do tworzenia wielu portfeli z jednego konta – na przykład, jeśli chcesz utworzyć subkonta dla określonych relacji biznesowych.

Portfele Rahakott są również „algorystyczne”, zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez NewsBTC.com, co oznacza, że ​​dla każdej transakcji generowane są nowe adresy w celu zwiększenia anonimowości użytkowników.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner