15+ najlepszych kranów Bitcoin 2021: Natychmiastowe wypłaty – najwyższe płatne

Wraz ze wzrostem popularności bitcoinów wielu tradycyjnych inwestorów zaczęło inwestować swoje pieniądze fiducjarne w kryptowaluty, ale jest to bardzo ryzykowne. A co, jeśli nie masz pieniędzy do zainwestowania? Lub jeśli jesteś początkującym i nie chcesz ryzykować swoich pieniędzy.

Czy wiesz, że nadal możesz zarabiać BTC bez żadnych inwestycji za pośrednictwem kranów bitcoin?

W tym przewodniku opowiem o tym, czym jest kran bitcoin, jak zarabiać bitcoiny z kranu, jakie są najlepiej płatne krany bitcoin, czy krany kryptograficzne są tego warte, ale najpierw zacznijmy od tego, co jest kran bitcoin?

Spójrz na najlepsze portfele ERC20 do przechowywania tokenów Airdrop

Baterie Bitcoin?

Baterie Bitcoin to zazwyczaj strony internetowe lub aplikacje mobilne, które pozwalają zarabiać darmowe bitcoiny lub różne kryptowaluty w zamian za wykonywanie prostych zadań. Te zadania obejmują rozwiązywanie captcha, granie w gry, przeglądanie reklam, wypełnianie ankiety, instalowanie aplikacji i tak dalej.

W 2010 roku Gavin Andresen stworzył pierwszy kran bitcoinowy, aby rozwinąć społeczność bitcoinów poprzez rozdawanie darmowych bitcoinów. Krany to świetny sposób na zarabianie darmowych bitcoinów (satoshi) za pomocą zaledwie kilku codziennych kliknięć.

Ta metoda jest również wolna od ryzyka, ponieważ nie musisz inwestować żadnych pieniędzy. Jedyną wadą jest to, że wypłaty są dość niskie. Przeczytaj także: Kup monety Ripple (XRP) w 2021 krok po kroku

Zarabiaj bitcoiny z kranu?

Zarabianie bitcoinów z kranu jest dość proste i obejmuje te proste kroki.

Krok 1:  Pierwszym krokiem jest zdobycie portfela bitcoin, w którym będziesz przechowywać wszystkie swoje monety. W przypadku kranów bitcoin poleciłbym portfel Coinbase lub Blockchain.com, ponieważ są one znacznie łatwiejsze w użyciu i przyjazne dla początkujących lub Zarejestruj się, aby uzyskać portfel mikropłatności, który jest specjalnie stworzony dla kranów. Możesz użyć CoinPot, aby zabezpieczyć swoje zarobki.

Krok 2:  Gdy już masz portfel, następnym krokiem jest utworzenie konta na kranie. Musimy założyć konto na wielu kranach, aby zarobić pokaźną ilość satoshi (najmniejsza jednostka bitcoin).

Krok 3:   Teraz po prostu loguj się do tych kranów codziennie i odbieraj nagrody, wykonując proste captcha. Zwykle musisz ukończyć te captcha po krótkiej przerwie. W przypadku niektórych witryn ten okres może wynosić 5 miętówek, 30 miętówek, a nawet 1 godzinę.

Możesz obejrzeć ten film, aby dowiedzieć się więcej szczegółów jak działają krany bitcoin.

Co to jest portfel Micro?

Portfel Micro to portfel wielowalutowy, który nie wymaga żadnych opłat transakcyjnych za transfer monet. Umożliwia to natychmiastowe przenoszenie niewielkich zarobków z kranów, eliminując ryzyko oszustw. Obecnie dostępne są dwa mikro-portfele do baterii, Coinpot. Wystarczy, że połączysz swoje konto kranowe z obsługiwanym portfelem CoinPot. Krany obsługujące te portfele oferują natychmiastowe wypłaty.

W tych portfelach możesz przechowywać różne kryptowaluty, takie jak kryptowaluty zarobione na kranie Litecoin, kran Ethereum, kran doży i tak dalej.

Chociaż istnieje wiele najlepszych kranów bitcoin, które nie są obsługiwane przez te portfele, dobrą praktyką jest używanie tylko kranów obsługiwanych przez te dwa portfele, ponieważ są one bezpieczniejsze i bardziej niezawodne w zapewnianiu bezpieczeństwa Twoich zarobków.

Najwyżej płatne krany Bitcoin

Teraz wiesz, czym jest kran bitcoin, jak zarabiać na kranie. Czas dowiedzieć się, jakie są najlepiej płatne krany do bitcoinów i kryptowalut. Po kilku miesiącach testowania i czytania recenzji użytkowników wymyśliłem listę baterii bitcoin, w którą możesz zainwestować swój czas.

1- Coinpayu.com

Kiedy tworzymy listę najlepiej płatnych kranów bitcoin działających dzisiaj, nie możemy zapomnieć o podaniu nazwy Coinpayu, ponieważ jest to jeden z najlepszych dostępnych obecnie kranów bitcoin, który pozwala zarabiać darmowe bitcoiny.

Coinpayu to w zasadzie bezpłatna platforma nagród, na której możesz zarabiać bitcoiny, przeglądając reklamy lub składając oferty. Oglądając reklamy w Coinpayu, możesz zarobić do 10000 satoshi.

PRZECZYTAJ 5 wskazówek dotyczących jednodniowego handlu kryptowalutami

Ten kran bitcoin daje również możliwość zarabiania Bitcoinów w ramach programu partnerskiego. Zapraszając nowych użytkowników, możesz zarobić pasywny dochód z bitcoinów.

2- Cointiply

Ponieważ mówimy o najlepiej płatnych kranach Bitcoin, istnieje inna znana nazwa Cointiply, którą należy uznać za jedną z nich, ponieważ na jej platformie nowej generacji możesz codziennie wygrywać nawet tysiące Satoshi. To, co musisz zrobić, aby otrzymać darmowe monety, to wykonać określone zadania i różne inne interaktywne czynności, a więcej darmowych bitcoinów będzie w twoim posiadaniu. Do tej pory wypłacił swoim członkom ponad 450 000 dolarów.

Daje Ci różne sposoby na zarabianie tysięcy bitcoinów, na przykład wypełnianie ofert, instalowanie gier, pobieranie aplikacji, wypełnianie ankiet, przeglądanie stron internetowych przez krótkie okresy, granie w fajne gry i granie w mnożnik, aby pomnożyć swoje monety do 61X.

Cointiply daje również doskonałą okazję do zarobienia 25% prowizji za pośrednictwem programu poleceń, a także prowizji w wysokości 10% za zarobki z oferty. Co więcej, gdy twoje monety osiągną 35 000, otrzymasz 5% odsetek od salda monet. Dzięki programowi bonusów lojalnościowych możesz zwiększyć swój bonus lojalnościowy do 100%, logując się każdego dnia.

3- Bitcoin Aliens

Bitcoin Aliens to wyjątkowy kran bitcoin, który jest bardziej nastawiony na gry i działa nieco inaczej niż inne baterie Bitcoin. Jest dostępny w branży od 2014 roku, a od roku jego powstania gry Bitcoin Aliens rozdały ponad 1090 BTC (ponad 7 mln USD) ponad 2,5 milionom użytkowników..

Ten kran bitcoin ma różne aplikacje mobilne do gier, dzięki którym zarabiasz darmowe monety. Musisz po prostu pobrać i zainstalować gry Bitcoin Aliens ze swojego Apple Store lub Google Play Store, a następnie grać w gry. Możesz zdobywać satoshi podczas gry. Dzięki Bitcoin Aliens możesz uzyskać około 4300 satoshi na godzinę.

4- FreeBitco.in

Byłoby niesprawiedliwe nie wspomnieć tutaj o kranie FreeBitcoin, ponieważ jest to również duża nazwa na liście najlepiej płatnych kranów Bitcoin w 2020 roku. FreeBitcoin oferuje możliwość grania w gry i gromadzenia jak największej ilości darmowych bitcoinów..

FreeBitcoin oferuje proste gry, w które możesz grać co godzinę i możesz zarobić do 200 $ w darmowych bitcoinach co godzinę. Abyś mógł zdobyć więcej monet, stworzył prostą grę HI-LO z pomocą matematyki i kryptografii. Grając w tę prostą grę, możesz łatwo pomnożyć swoje monety. Możesz zarobić do 10900 $ w BTC każdego miesiąca w ramach konkursu poleceń.

Co więcej, możesz zarobić dobre roczne odsetki w wysokości do 4,08% za każdym razem, gdy zdeponujesz swoje bitcoiny w swoim portfelu FreeBitcoins. Możesz także wygrać duże nagrody w cotygodniowej loterii, a także 50% prowizji za polecenie.

5- BTCClicks

BTCClicks jest uważany za najbardziej renomowany, odnoszący sukcesy i legalny kran bitcoin w branży. W branży istnieje od 2013 roku i zdobyła zaufanie ludzi. Oglądając reklamy wideo i wykonując kilka innych czynności, możesz zarobić dużo satoshi.

Zarabianie darmowych bitcoinów na tej platformie jest bardzo łatwe. Możesz zarobić do 0,00028 mBTC za kliknięcie lub za oglądaną reklamę. Nie tylko to, ale oferuje również wysoką prowizję za polecenie / partnera, która waha się od 40% do 80%. Jeśli chcesz niezawodnego i legalnego kranu bitcoin, to BTCClicks to właściwy wybór dla Ciebie.

6- AdBTC.top

Jeśli chcesz w łatwy i szybki sposób zarabiać i gromadzić darmowe bitcoiny, powinieneś wypróbować stronę AdBTC. Pozwala uzyskać darmowe bitcoiny online, przeglądając strony internetowe. Każde kliknięcie, które zrobisz, może przynieść ci niezłą liczbę 200 satoshi.

Podobnie jak inne krany bitcoin, ma również program partnerski lub polecający. Ten program partnerski oferowany przez stronę internetową został przygotowany dla Ciebie, abyś mógł zarobić dobrą prowizję w wysokości od 5% do 10%. W AdBTC możliwe jest zdobycie około 1000 satoshi dziennie.

PRZECZYTAJ Bexplus oferuje 100-krotną dźwignię handlu kryptowalutami & 100% bonusu od depozytu

Natychmiastowa wypłata za kran Bitcoin

7- BitFun

Dla tych, którzy mają wielką pasję do gier i uwielbiają grać w gry, witryna z kranami BitFun Bitcoin jest dla nich idealna, ponieważ jest to jeden z najlepszych i najlepiej płatnych kranów bitcoinowych. Możesz grać w gry i dobrze się bawić, w międzyczasie możesz zarobić dużo darmowych bitcoinów.

Darmowe bitcoiny można odebrać, grając w gry, przeglądając ciekawe oferty i rzucając kośćmi. Możesz zarobić duże pieniądze, wypełniając ankiety, oferty i inne bezpłatne promocje. Tak jak BitFun jest zintegrowany z CoinPot, dlatego wszystkie Twoje zarobki trafiają bezpośrednio na Twoje konto CoinPot. Minimalna kwota wypłaty to 10000 satoshi i można ją dokonać w dowolnym momencie.

Przeczytaj także: Top 5 najlepszych portfeli Ethereum w 2021 roku

8- Bonus Bitcoin

Bonus Bitcoin to najlepsza natychmiastowa wypłata kranu bitcoin, która jest całkowicie bezpłatna i wypłaca do 5000 satoshi co 15 minut. Jego popularność wzrosła wraz z upływem czasu. Ze wszystkich kranów bitcoin, natychmiastowe wypłaty Bonusu Bitcoin są stosunkowo wysokie.

Bonus Bitcoin daje również możliwość uzyskania 50% prowizji po prostu zapraszając znajomych i współpracowników i prosząc ich o zarejestrowanie się za pomocą linku polecającego. Na kranie Bonus Bitcoin otrzymujesz wszystkie swoje płatności za pośrednictwem konta CoinPot, ponieważ jest ono również zintegrowane z CoinPot.

9- Moon Bitcoin

Moon Bitcoin to najsłynniejszy kran bitcoin na całej liście błyskawicznych wypłat z kranu bitcoin w 2020 r. Jest to darmowy kran bitcoinowy z różnicą i jest bardzo dobrze znany w branży ze względu na wysokie i stałe wypłaty.

Podczas gdy inne baterie umożliwiają odbieranie darmowych monet raz na godzinę lub raz dziennie, ten wyjątkowy kran bitcoin daje Ci możliwość zdecydowania, jak często chcesz odebrać. Możesz ubiegać się o odszkodowanie tak często, jak chcesz lub tak mało, jak chcesz. Moon Bitcoin ma dla Ciebie kilka programów bonusowych, takich jak dzienny bonus lojalnościowy, bonus ofertowy i tajemnicze programy bonusowe, dzięki którym możesz uzyskać korzyści i zarobić do 500%.

10- Allcoins.pw

Innym darmowym i popularnym kranem bitcoin dostępnym na rynku jest Allcoins.pw. Pomaga ci zarobić trochę kryptowalut podczas grania w niektóre gry kryptograficzne i wiele innych rzeczy. Ta strona jest naprawdę fajna dla tych, którzy uwielbiają używać kryptowalut.

Allcoins.pw daje również możliwość wymiany krypto, a także innych walut. Oprócz tego masz możliwość dwóch różnych metod wypłaty, którymi są FaucetHub i Zwykły portfel.

Popularne krany kryptograficzne

Oto niektóre z innych popularnych kranów kryptograficznych z 2020 roku, które powinieneś znać.

11- Moon Dogecoin

Moon Dogecoin to darmowy kran Dogecoin z taką różnicą, jak Moon Bitcoin, który pozwala zarabiać monety i odbierać je tak często, jak chcesz.

12- Moon Litecoin

Jest to słynny kran Litecoin, który jest całkowicie darmowy i pozwala zarobić dowolną liczbę darmowych monet.

13- CoinFaucet

Został założony i oficjalnie uruchomiony w październiku 2017 r. Grając w bardzo prostą grę, zarabiasz darmowe Ripple co godzinę, a wszystkie darmowe monety, które zarabiasz na tym kranie, są wypłacane w Ripple (XRP).

14- Moon Cash

Kolejnym popularnym, unikalnym i innym kranem kryptograficznym do zarabiania darmowych monet gotówkowych Bitcoin jest Moon Cash. Ten kran kryptograficzny honoruje swoich użytkowników.

15- Darmowy kran Litecoin

Jest to całkowicie bezpłatny kran kryptograficzny, który co godzinę dystrybuuje kryptowalutę Litecoin po kursie wymiany waluty w momencie obiegu i umożliwia użytkownikom zarabianie darmowych Litecoin co 5 minut.

16- Moon Dash

Pozwala odebrać wiele darmowych monet w ciągu kilku minut, a także wykorzystuje CoinPot do natychmiastowej wypłaty twoich zarobków.

Wniosek

Każdy chce zarobić darmowe satoshi lub bitcoiny, a kran Bitcoin to najlepszy sposób na zrobienie tego. W mojej recenzji udostępniłem wszystkie powiązane szczegóły dotyczące kranu Bitcoin, aby ułatwić zrozumienie. Wymieniłem również najsłynniejsze, najlepiej i najlepiej płatne krany bitcoin w branży. Możesz wybrać jeden z podświetlonych kranów bitcoin i kryptowalut i zarobić darmowe monety.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner