Recenzja BitMEX – Prawda o Bitmex

Jeśli chodzi o kryptowaluty, czasami jesteśmy zmuszeni zastanawiać się, co będzie dalej. Powodem, dla którego to mówimy, jest to, że tak wiele już zrobiono w tej dziedzinie, że teraz wydaje się magiczne, aby wierzyć, że wciąż istnieją rzeczy do zbadania i innowacje, które jeszcze nie zostały wprowadzone.

Chociaż wszystko zaczęło się od prostego eksperymentu, który obejmował Bitcoiny i został przeprowadzony w 2009 roku, dziś urósł i rozszerzył się o niezmierzone proporcje, aby przybrać kształt jednej gigantycznej branży, która wydaje się istnieć wszędzie na świecie..

Bez względu na kraj lub region świata, ludzie na całym świecie mówią o kryptowalutach. I nie chodzi tylko o gadkę, ponieważ ludzie faktycznie ustawiają się w kolejce, aby zainwestować swoje pieniądze w dużą liczbę tych kryptowalut, a trend nie wydaje się wcale zwalniać.

Z opcjami takimi jak Bitcoins, Litecoins, Ethereum, Dash i wiele innych, dlaczego miałoby to robić? Prawie wszystkie z tych walut zostały wielokrotnie udowodnione, że zapewniają fantastyczne zwroty za Twoje pieniądze. Są łatwe do inwestowania, nie proszą o wiele i dają duże zyski. Jeśli to nie są wystarczające powody, aby przekonać inwestorów do wyplacenia swoich pieniędzy, nie wiemy, co to zrobi.

Ponadto nie zawsze musisz bezpośrednio inwestować pieniądze, jeśli nie czujesz się z tym dobrze. Zamiast tego możesz nawet zdecydować się na nieco bardziej subtelne sposoby handlu kryptowalutami, takie jak wydobywanie kryptowalut. Górnictwo to koncepcja, która istnieje od wieków, ale dopiero niedawno nabrała nowej formy technologicznej.

Ten rodzaj wydobycia nie obejmuje ciężkich maszyn ani schodzenia do jaskiń, a jedynie wymaga zakupu jednej platformy wydobywczej. Gdy to zrobisz i skonfigurujesz, będziesz gotowy do wydobywania swoich Bitcoinów, Litecoinów lub innych kryptowalut, którymi jesteś zainteresowany. To takie proste.

Oczywiście jednak wciąż są rzeczy do rozważenia, a ogólna rentowność przedsięwzięcia będzie ostatecznie zależeć od tego, jak podejmiesz się tego zadania i od ilości poświęcenia, które okażesz..

Platformy wymiany: potrzeba

Teraz powiedzmy, że zdecydowałeś się kupić kryptowaluty, jak myślisz, czego powinieneś szukać dalej? Oczywiście pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest platforma, która pozwala kupić wybraną kryptowalutę. Na szczęście wiele z nich jest obecnie dostępnych.

Dzięki ogromnej liczbie innowacji i usprawnień dokonanych w tej dziedzinie, udało nam się również opracować kompleksowe i efektywne platformy w postaci serwisów internetowych, które odpowiednio wykorzystane pozwolą Ci kupować, sprzedawać, a nawet handel kryptowalutami.

Najlepsze w tych platformach handlowych lub usługach giełdowych jest to, że nie proszą Cię o wybór jednego rodzaju waluty, dla wielu z nich w rzeczywistości handlują wieloma kryptowalutami i będą Ci służyć równie dobrze bez względu na to, którą z nich wybierzesz. zdecydować się na dokonanie transakcji.

Zanim przejdziemy do czegokolwiek innego, przyjrzyjmy się, dlaczego piszemy ten artykuł. Ma to na celu poinformowanie Cię o jednej z tak świetnych usług wymiany kryptowalut, platformie handlowej BitMEX. Najpierw omówimy podstawy i funkcje BitMEX w jednej kompleksowej recenzji, a następnie przejdziemy do krótkiej dyskusji na temat tajników tych usług.

Recenzja BitMEX

Recenzja bitmexBitMEX sprzedaje się jako międzynarodowa giełda kryptowalut. Zauważ, że nigdy nie rozmawiali o konkretnej krypto-walucie, ale po prostu używali terminu „kryptowaluta”. Dzieje się tak, ponieważ BitMEX jako platforma jest naprawdę zróżnicowana i pozwala przeciętnemu użytkownikowi eksperymentować z tym, czego chce, i daje mu pełną swobodę w testowaniu wód branży handlu kryptowalutami.

Dzięki temu mają na pokładzie wiele walut iz łatwością pozwolą Ci handlować dowolną z nich. Poza tym to, że nazywają się międzynarodowymi, nie jest żartem. W rzeczywistości ich usługi działają nie tylko w niektórych określonych regionach, ale w prawie wszystkich częściach świata. Są różnorodni, szybcy i szybcy w obsłudze problemów lub reklamacji klientów.

ZACZNIJ Z BITMEXEM

Wprowadzenie

Został uruchomiony w 2014 roku przez firmę HDR Global Trading Ltd. Właściciele to Arthur Hayes, Ben Delo i Samuel Reed. W ciągu zaledwie czterech lat od powstania BitMEX zdołał zdobyć całkiem dobre imię i faktycznie robić dobre interesy w wielu krajach.

Chociaż uruchomił ambitny, ale mały projekt, dziś ma znaczący udział w rynku i jest jedną z najlepszych usług wymiany kryptowalut i platform handlowych na świecie..

Wady

Usługa ma jednak pewne ograniczenia. Na przykład BitMEX nie pozwala obecnie na dokonywanie przelewów za pomocą płaskiego przelewu. Usługa reklamuje się jako „ekskluzywna kryptowaluta” i naprawdę zrobili wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać tę reputację. Jedyną opcją dla Ciebie jest handel bitcoinami lub innymi kryptowalutami, wpłaty lub wypłaty za pośrednictwem płaskich przelewów bankowych są niedozwolone.

Jest jeszcze jedna rzecz, o którą musisz się martwić. Chociaż BitMEX jest idealny do radzenia sobie z Bitcoinami, możesz napotkać niewielką wadę, gdy używasz go do handlu innymi kryptowalutami. BitMEX działa na zasadzie handlu z depozytem zabezpieczającym, więc chociaż transakcja Bitcoin może przynieść Ci dźwignię finansową do 100x, co jest świetne, transakcje na altcoinach przyniosą dźwignię, która może się różnić w zależności od transakcji.

Na przykład Ethereum oferuje tylko dźwignię do 50x, a Litecoin tylko do 33,3x. Podsumowując, Bitcoin jest jedyną walutą, która zabierze Cię na całość i zapewni Ci pełną dźwignię 100x. Ponadto podczas dokonywania transakcji należy pamiętać, że rynek kryptowalut jest dość niestabilny i dlatego należy zachować ostrożność.

Zakres kryptowalut   

Chociaż wcześniej stwierdziliśmy, że BitMEX współpracuje z szeroką gamą kryptowalut i jest dość zróżnicowany pod względem oferty walutowej, istnieje jednak pewna wada, jeśli przyjrzysz się temu uważnie. Pomimo pokaźnej liczby kryptowalut oferowanych w BitMEX, w tej domenie jest ona nieco krótsza, zwłaszcza gdy porównuje się ją z niektórymi innymi usługami wymiany kryptowalut..

Platformy takie jak Poloniex, Cryptopia i Bittrex, na przykład, są znacznie bardziej otwarte i akceptują, jeśli chodzi o obsługę klientów za pomocą Altcoins. Pomimo dobrej częstotliwości nowych projektów, które pojawiają się na BitMEX, z jakiegoś powodu ogólny wolumen zawsze pozostaje niski dla wszystkich walut z wyjątkiem Bitcoin.

Więc jeśli jesteś kimś, kto nie chce ograniczać się tylko do Bitcoinów i naprawdę zbadać opcje, które masz w domenie kryptowaluty, być może lepiej byłoby, gdybyś skorzystał z jednej z innych opcji wspomnianych wcześniej.

Aby dać ci podstawowe pojęcie o liczbie kryptowalut, którymi handluje BitMEX, poniżej podajemy nazwy kilku z nich; Bitcoin, Binary, Ethereum, Dash, Litecoin, Monero, Qtum, Tezos, Ripple i Zcash.

Wolumen handlu

Jak wspomniano wcześniej, BitMEX został uruchomiony w 2014 roku jako mały, ale ambitny projekt i od tego czasu rozwija się skokowo. Zrobili spektakularny pokaz prowadzenia swojej firmy i udało im się przejąć znaczną część udziału w rynku samą siłą woli i poświęcenia.

Dzięki temu płynność BitMEX jest w rzeczywistości dość wysoka, jeśli chodzi o transakcje Bitcoin. Mają miejsce, a także rynki futures dla Bitcoinów i obaj radzili sobie wyjątkowo dobrze i zdobywali świetny biznes dla firmy.

Jednak problem z innymi walutami nadal hamuje sukces BitMEX, ponieważ poza Bitcoinami żadna inna kryptowaluta nie była w stanie wyświetlić przyzwoitych ocen platformy.

Obecnie poślizg jest terminem technicznym często używanym w handlu do opisania stopnia zmiany ceny w momencie wejścia lub wyjścia z określonej pozycji. Wartość tej konkretnej ilości musi zawsze pozostawać w ustalonych limitach dla określonej waluty na określonej platformie, aby transakcje uznano za wykonalne i warte pewnej wartości.

Niestety dla BitMEX, wartości poślizgu są tak duże i niekontrolowane na niektórych parach, że krótkoterminowe transakcje, a nawet wejścia lub wyjścia o dużym wolumenie zostały uznane za całkowicie niewykonalne i bezwartościowe.

Bezpieczeństwo

Największym czynnikiem, o którym należy pamiętać, decydując się na platformę wymiany kryptowalut lub usługę handlową, jest rodzaj zabezpieczenia, które są gotowi zaoferować, oraz zakres wysiłków, jakie są gotowi podjąć, aby Twoje pieniądze i waluty były bezpieczne..

Ostatnio obserwuje się rosnący trend cyber kradzieży lub wirtualnych napadów, w wyniku których firmy lub osoby fizyczne poniosły ogromne straty i przeszły przez wiele problemów. Duża usługa wymiany kryptowalut została niedawno zaatakowana przez hakerów i okradziona z kryptowalut wartych miliony.

Ponieważ kryptowaluty są z założenia niewykrywalne, wyśledzenie sprawców jest w rzeczywistości dość trudne dla władz. W związku z tym do Ciebie, klienta, należy upewnienie się, że wybrałeś odpowiednią platformę wymiany, a zanim to zrobisz, dołożyć wszelkich starań, aby dowiedzieć się, czy jest w stanie obsłużyć Twoje pieniądze.

Na szczęście jednym z powodów, dla których BitMEX tak bardzo szczyci się swoimi usługami, jest to, że mają naprawdę dobry system bezpieczeństwa. Jest to jedna z ich głównych zalet i jest wyraźnie wymieniona na ich stronie internetowej jako jedna z nich.

Głównym potwierdzeniem tego ich twierdzenia jest to, że do tej pory żadne naruszenie bezpieczeństwa ani próba włamania nie były w stanie dostać się na ich serwery i zepsuć ich skarbców. Zawsze byli chronieni przed wszelkiego rodzaju atakami z zewnątrz i nie dawali swoim klientom absolutnie żadnego powodu do narzekań.

Jednym z powodów, dla których działają tak świetnie i dlaczego ich bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie, jest fakt, że wykonują ręczne przetwarzanie co najmniej raz dziennie dla wszystkich wypłat, które mają miejsce na ich platformie. To po prostu dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa do ich systemu, sprawiając, że naruszenie jest prawie niemożliwe.

Inną rzeczą, którą musisz wiedzieć, jeśli chodzi o ich środki bezpieczeństwa, jest to, że platforma została w całości zaprojektowana, zaprogramowana i utworzona przy użyciu zestawu narzędzi kdb, który jest często używany przez duże organizacje bankowe w aplikacjach do handlu o wysokiej częstotliwości..

Teraz, jeśli same banki polegają na tej samej usłudze, z której korzystają silniki BitMEX, być może nie byłoby zbyt wielkim naciąganiem, aby powiedzieć, że możesz być całkiem pewien, że Twoje pieniądze i kryptowaluty są z nimi całkiem bezpieczne.

Silniki BitMEX zostały zaprojektowane tak, aby były zbyt szybkie i niezawodne, czego często brakuje w wielu innych usługach wymiany kryptowalut na rynku, a nawet w najbliższych konkurentach BitMEX.

Interfejs użytkownika

Wydaje się, że w dzisiejszych czasach zaszliśmy naprawdę daleko, jeśli chodzi o interwencje technologiczne i innowacje. Wydaje się, że nie ma absolutnie żadnych ograniczeń w tym, co możemy osiągnąć, jeśli wspólnie skupimy się na tym, co jest dość oczywiste po wspaniałych gadżetach i najnowszych technologiach, które są obecnie dostępne na całym świecie. Wydaje się jednak, że istnieją domeny, które prawdopodobnie rozwijają się wolniej niż inne.

Przykładem takiej domeny jest interfejs użytkownika na takich platformach transakcyjnych. Ogólnie rzecz biorąc, w tej chwili nie mamy tak naprawdę płynnej i płynnej obsługi witryn internetowych dla platform handlowych. Poza kilkoma wyjątkami, wydaje się, że wiele naszych usług wymiany kryptowalut nie ma doświadczenia w zapewnianiu płynnej obsługi ich witryny internetowej dla swoich klientów..

Fakt ten jest w rzeczywistości dość widoczny w słabym poziomie interfejsu użytkownika pokazanym w interfejsie dla Poloniex i Bittrex, z których oba są w rzeczywistości całkiem udanymi firmami, które mają duży udział w rynku, szczególnie jeśli chodzi o Altcoiny.

Jak wspomniano wcześniej, BitMEX nie robi cięcia, jeśli chodzi o wolumeny Altcoin. Jednak może pochwalić się dość mocną grafiką i angażującym interfejsem użytkownika, który jest głównie odpowiedzialny za przyciąganie wielu użytkowników na ich platformę.

Zupełnie inaczej wygląda np. Poziom usług oferowanych przez BitMEX i Poloniex. Chociaż Poloniex wyróżnia się wolumenami Altcoin i robi świetne interesy, jeśli chodzi o Litecoiny, Dash i inne, wydaje się, że zawodzi, jeśli chodzi o wdrażanie przyzwoitych wrażeń użytkownika na stronie internetowej.

Z drugiej strony BitMEX nie jest tak silny, jeśli chodzi o Altcoiny, ale nakazuje głównym klientom po prostu dlatego, że oferuje im fantastyczny interfejs użytkownika.

Dzięki doskonałej użyteczności, a także prostocie, BitMEX zdołał uwarzyć świetną miksturę strony internetowej, a nawet opanował implementację mobilną. Ich portal mobilny zawiera prawie wszystkie usługi, które można znaleźć w wersji na komputery stacjonarne, a dla niektórych zaawansowanych traderów jest nawet opcja zatytułowana “ zaawansowany interfejs użytkownika ”, która otwiera jeszcze więcej funkcji i narzędzi dla użytkowników do kontrolowania i używania z.

Warto tutaj wspomnieć, że BitMEX jest jedną z usług giełdowych, które faktycznie zawierają pełnoprawny wykres TradingView na swoim portalu. Ta usługa tworzenia wykresów oferuje wiele intuicyjnych narzędzi i okazuje się być dużym ulepszeniem tego, co obecnie oferują inne portale.

Wpłaty i wypłaty

Jak wspomniano wcześniej, BitMEX umożliwia dokonywanie wpłat lub wypłat tylko w Bitcoinach. Podczas gdy wpłaty można wygodnie dokonywać o dowolnej porze dnia, wypłaty, ponieważ są przetwarzane ręcznie, mają miejsce tylko raz dziennie o regularnych porach.

Aspekt ręcznego przetwarzania został wprowadzony przez twórców platformy w celu dalszego wzmocnienia ich protokołów bezpieczeństwa, ponieważ zapewnia to dodatkowy czas na rozpatrzenie lub nawet anulowanie nieuczciwych wniosków o wypłatę. Działa również, ponieważ system gorących portfeli i korzystanie z automatycznych systemów jest nieco bardziej wrażliwy i podatny na ataki hakerów lub próby włamania w porównaniu z systemem ręcznym.

BitMEX w USA?

Dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych wiadomości nie są takie dobre. Na dzień dzisiejszy BitMEX nie jest gotowy do przyjmowania klientów lub handlowców z USA na swojej platformie. Chociaż możliwe jest ominięcie tego konkretnego orzeczenia poprzez użycie VPN lub wirtualnych sieci prywatnych, bardzo ważne jest, aby użytkownik rozważył zalety, wady i konsekwencje takiego działania, jeśli planuje coś zrobić. lubię to.

Zalecamy mieszkańcom Stanów Zjednoczonych, aby raczej zdecydowali się na inne opcje, które istnieją mocno w ramach prawnych Stanów Zjednoczonych. Upewnij się również, że masz co najmniej 18 lat, aby zarejestrować się jako handlowiec.

Werdykt

BitMEX jest świetny dla Bitcoinów. Dzięki 100-krotnej dźwigni marży na rynkach spot i futures Bitcoin oraz znakomitej obsłudze klienta i interfejsowi użytkownika, nie możesz uzyskać lepszej obsługi niż ta, jeśli jesteś handlowcem Bitcoin. Jeśli chodzi o Altcoiny, to trochę zabraknie, chociaż początkującym inwestorom, którzy tylko testują wody, warto zacząć od usługi, która przyjmuje podejście zorientowane na klienta. W rezultacie z całego serca polecamy BitMEX i życzymy, abyś miał wspaniałe doświadczenie handlowe.

ZACZNIJ Z BITMEXEM

Giełda kryptowalut: sposób, w jaki działają

Mechanizm dla takich platform transakcyjnych jest w rzeczywistości bardzo prosty i nieskomplikowany. Nie proszą o wiele, ale wierzą w oferowanie przydatnych usług, które mogą przynieść korzyści ich klientom. Pierwszą rzeczą, jakiej potrzebują, jest zalogowanie się do ich witryn internetowych. Gdy to zrobisz, zostaniesz poprowadzony płynnie przez cały proces. Jednak w pewnym stopniu zależy to od rodzaju wybranej usługi. Podczas gdy niektórzy z nich uważają, że satysfakcja klienta jest najważniejsza i dokładają wszelkich starań, aby Twoja witryna była przyjemna i płynna, inni mogą nie być tak rozważni. Dlatego bardzo ważne staje się, aby wybrać odpowiedni rodzaj usługi, która nie tylko jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o oferowane usługi, ale także bardzo dba o swoich klientów..

Rzeczy, które powinieneś wiedzieć

Teraz, zanim podejmiesz ostateczną decyzję, z której usługi zamierzasz skorzystać, sugerujemy, abyś najpierw sam omówił kilka rzeczy. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, która waluta jest faktycznie zainteresowana. Załóżmy, że chcesz handlować Litecoinami, a może jesteś zainteresowany kupnem niektórych z nich.

W takim przypadku musisz najpierw przeszukać platformę i dowiedzieć się, czy oferuje usługi oparte na Litecoin. To oczywiście nie powinno być trudne do zmierzenia, ponieważ te usługi zazwyczaj umieszczają takie rzeczy bezpośrednio na stronie głównej. Następnie możesz przyjrzeć się opłacie transakcyjnej, którą zamierzają Cię obciążyć. Nieznane niektórym użytkownikom, wiele z tych usług w rzeczywistości pobiera niewielką opłatę transakcyjną za każdą transakcję przeprowadzaną za pomocą usługi.

Z całą pewnością dobrze ci się przyda, jeśli masz wcześniejszą wiedzę na temat takich ukrytych opłat i upewnij się, że wybierasz usługę, która kosztuje Cię najmniej. Na koniec ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić, jest dobrze przyjrzeć się niektórym recenzjom, które poprzedni klienci zostawili w witrynie lub na innych platformach. Jeśli strona jest naprawdę dobra, są szanse, że w Internecie znajdziesz naprawdę pozytywne recenzje klientów, które to potwierdzają.

Jeśli nie, to po przejrzeniu opinii klientów zostaniesz o tym należycie poinformowany. Gdy zostaniesz poinformowany o opinii publicznej na temat usługi, będziesz znacznie lepiej przygotowany do podjęcia świadomej decyzji.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner