15 najlepszych akcji o średniej kapitalizacji do kupienia w 2021 r

Najlepsze spółki o średniej kapitalizacji, które warto zainwestować w 2021 r

Szukasz akcji, które oferują to, co najlepsze z obu światów? To może zapewnić równowagę i bezpieczeństwo z potencjałem wzrostu finansowego? W takim razie możesz rozważyć zakup tych najlepszych spółek o średniej kapitalizacji w 2021 roku.

Ponieważ rok 2020 zbliża się do końca, można śmiało powiedzieć, że dla firm na całym świecie wyzwanie to tylko jedno słowo, jak opisać ten rok, ze względu na wpływ koronawirusa, nie tylko na życie osobiste ludzi, ale także na wpływ wirusa. pod względem biznesowym.

Ten rok pokazał bardziej niż jakikolwiek inny rok, że niezależnie od wielkości firmy, dużej, średniej czy małej, wszystkie one mają tak samo pozytywne i szkodliwe skutki jak każdy inny..

COVID-19 mocno uderzył w firmy z różnych branż na całym świecie. Nakładanie zakazów podróżowania na podróże międzynarodowe i krajowe, co pozostawiło wielką dziurę na rynku lotniczym ze względu na uziemienie lotów na tygodnie, a nawet miesiące, a teraz z brakiem popytu ze strony konsumentów z powodu trwałego rozprzestrzeniania się koronawirusa pozostawiającego wahanie w umysły konsumentów.

Do zamykania i ogłaszania upadłości firm o ugruntowanej pozycji, takich jak Friendly’s the American food Company, w ramach restauracji FIC, która została założona w 1935 r., Ogłosiła upadłość 1 listopada, ale na szczęście dla nich była to dobrowolna upadłość i jest skazana na pozostań otwarty, w przeciwieństwie do tysięcy dużych i małych organizacji na całym świecie.

W miarę jak gospodarka stara się odzyskać twardą pozycję w 2021 r. (Miejmy nadzieję), inwestorzy na całym świecie lokują swoje inwestycje pośrodku, w akcje o średniej kapitalizacji, które wyznaczają drogę naprzód prowadząc do 2021 r. Po spowolnieniu w 2020 r., nadzieja na potencjalny wzrost i zwroty, które spółki o średniej kapitalizacji są idealne do uzyskania wzrostu i stabilności finansowej.

„Co to są akcje spółek o średniej kapitalizacji? Jak inwestować w akcje spółek o średniej kapitalizacji na 2021 r.? Czy akcje spółek o średniej kapitalizacji są ryzykowne? Które firmy są najlepszymi spółkami o średniej kapitalizacji do kupienia w 2021 roku? ”

Mamy wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania i nie tylko, gdy przyjrzymy się 15 najlepszym akcjom o średniej kapitalizacji, które warto zainwestować w 2021 r..

15 najlepszych spółek o średniej kapitalizacji do kupienia w 2021 r

 1. Skechers (SKX)
 2. Deckers (POKŁAD)
 3. Peloton Interactive (PTON)
 4. Redfin (RDFN)
 5. Aecom (ACM)
 6. Games Workshop (GAW)
 7. Helena Troy (HELE)
 8. FreshPet (FRPT)
 9. Coty
 10. Hill-Rom (HRC)
 11. LendingTree Inc. (TREE)
 12. Diamondback Energy (FANG)
 13. Nordstrom (JWN)
 14. Podłącz zasilanie (wtyczka)
 15. Pięć poniżej (PIĘĆ)

Nie masz pewności, jakie są akcje spółek o średniej kapitalizacji? Wyjaśnijmy.

Co to są akcje o średniej kapitalizacji?

Akcje o średniej kapitalizacji lub inaczej nazywane spółkami o średniej kapitalizacji to definicja spółek o wartości rynkowej (kapitalizacji rynkowej) od 2 do 10 mld USD.

Tak, jak można by pomyśleć, istnieją również spółki o dużej i małej kapitalizacji, które w zależności od aktualnej wartości firmy będą się mieściły w ich kapitalizacji klasyfikowanej. Jednak wartość firmy, jak wszystko, może się zmienić z upływem czasu, ponieważ większość firm jest na horyzoncie.

Akcje spółek o średniej kapitalizacji są niezwykle atrakcyjne dla inwestorów, zwłaszcza w obecnej chwili, gdy gospodarka jest w takiej niepewności, nawet przy potwierdzeniu szczepionki zapobiegającej śmiertelnej chorobie koronawirusowej. Akcje o średniej kapitalizacji pozwalają inwestorom i dają Ci to, co najlepsze z obu światów, dając Ci swobodę potencjalnego wzrostu, ale z solidną stabilnością po drodze.

Powiedziawszy to, należy jednak pamiętać, że inwestowanie w akcje o średniej kapitalizacji wiąże się z pewnym ryzykiem, ponieważ akcje mogą być niestabilne.

Z punktu widzenia inwestorów brzmi to trochę zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawda? Cóż, w rzeczywistości jest to powód, dla którego akcje o średniej kapitalizacji są popularne w kupowaniu, a nawet bardziej atrakcyjne aż do roku 2021. Akcje o małej kapitalizacji mogą nie zapewniać takiego zabezpieczenia finansowego, jakie mogą zapewnić akcje o średniej kapitalizacji, a akcje spółek o dużej kapitalizacji dają nieco mniejszy wzrost w porównaniu ze spółkami o średniej kapitalizacji.

Przyczyna tego, zbadamy bardziej szczegółowo.

Różnice między Akcje spółek o małej, średniej i dużej kapitalizacji.

Jeśli jesteś początkującym w inwestowaniu, a zwłaszcza w akcjach, możesz nie być w pełni świadomy różnic między trzema kapitalizacjami rynkowymi, więc cofnęliśmy to z powrotem do początku, aby wyjaśnić.

Firma zaczyna z ustaleniem wszystkich swoich głównych priorytetów, a następnie przechodzi do najważniejszej części, czyli do działania. Gdy firma rozpoczyna proces operacyjny, wszystko zależy od wzrostu. To, jak popularna i pożądana staje się firma wśród konsumentów i inwestorów, zasięg otrzymywany pocztą pantoflową, obecność w mediach, recenzje i uznanie na całym świecie, w naturalny sposób sprawi, że firma znajdzie się w określonej kategorii z możliwością dalszego rozwoju..

Ale zwykle większość firm zaczyna w segmencie małych spółek i pnie się dalej po drabinie.

Mała kapitalizacja – kapitalizacja rynkowa poniżej 2 miliardów dolarów

Małe spółki to miejsce, w którym wszystkie nowe firmy przede wszystkim zaczynają i stamtąd stopniowo i miejmy nadzieję się rozwijają, ale na początek mają kapitalizację rynkową poniżej 2 miliardów dolarów, dlatego zaczynają w spółkach o małej kapitalizacji.

Fakt: Amazon (AMZN) i Tesla (TSLA) zaczęły jako spółki o małej kapitalizacji.

Ale jak każda nowa firma, która zaczyna, tak, jest to ryzyko, jeśli chodzi o inwestowanie, ponieważ nie wiesz, jak dobrze sobie poradzi, to jest nieznane. Jednak właśnie dlatego fundusze o małej kapitalizacji mogą i są uważane za niestabilne i nie zapewniają takiego zabezpieczenia finansowego, jak spółki o średniej lub dużej kapitalizacji..

W 2020 r. Większość spółek o małej kapitalizacji radziła sobie dobrze, a zyski były wysokie dzięki zejściu z dna bessy. Co doprowadziło do tego, że inwestorzy chcieli być częścią mniejszych firm do 2021 r., Jednak pamiętając, że mniejsze firmy mają większe straty finansowe niż spółki o średniej kapitalizacji, jest kluczem, o którym należy pamiętać.

Ale w przypadku długoterminowej inwestycji obarczonej ryzykiem finansowym, wybierz akcje o małej kapitalizacji.

Definicja rynku niedźwiedzia

Bessa ma miejsce, gdy ceny spadają na rynku przez dłuższy okres czasu i zazwyczaj inwestycje spadają o co najmniej 20%.

Akcje o średniej kapitalizacji – kapitalizacja rynkowa od 2 do 10 miliardów dolarów

Jak już wspomniano powyżej, akcje spółek o średniej kapitalizacji to potężne firmy, które bardzo dobrze radzą sobie w biznesie, a ich kapitalizacja rynkowa waha się od 2 do 10 miliardów dolarów, jednak nie można ich jeszcze umieścić w kategorii spółek o dużej kapitalizacji..

Firmy o średniej kapitalizacji radzą sobie wyjątkowo dobrze, które oferują inwestorom wiele pozytywnych działań teraz i do przodu, a także oferują doskonałą równowagę między ryzykiem a zyskiem. Są już ustanowione, ale wszystkie prawdopodobnie zarchiwizują i dążą do większej wielkości, a to zapewnia dodatkową korzyść w postaci bezpieczeństwa finansowego, a także dąży do większego wzrostu, a jeśli masz szczęście, nie tylko akcje o średniej kapitalizacji będą i mogą być inwestycją długoterminową, ale dają też to, co najlepsze.

Fakt: Domino’s Pizza i amerykańska spółka Bed, Bath and Beyond to najlepsze przykłady spółek o średniej kapitalizacji.

Duża kapitalizacja – kapitalizacja rynkowa wynosząca co najmniej 10 miliardów dolarów

Na koniec przechodzimy do dużych graczy w branżach, firmy, o której większość ludzi słyszała, ponieważ firmy te dowiodły, że odnoszą ogromne sukcesy w swojej branży lub nawet niektóre firmy rozprzestrzeniają się w różnych branżach..

Firmy te nie mają ograniczeń, jeśli chodzi o większą wielkość, rozwinęły się, urosły bardziej i idą jeszcze dalej ewoluować w swoim rozwoju w każdy możliwy sposób. Który jako inwestor, jeśli miałeś szczęście, który wpadł w oko firmie, gdy była to mniejsza firma, bardzo dobrze sobie radzisz, będąc teraz na szczycie.

Firmy takie jak Apple, Microsoft i Amazon, o których wspomniano wcześniej, rozpoczęły działalność na rynku małych spółek, pchnęły i przekroczyły to wszystko i nadal dążą do wielkości.

Ale w przypadku spółek o dużej kapitalizacji, które już osiągnęły wielkie rzeczy, mniejsze lub średnie spółki mogą w rzeczywistości przekroczyć większy wzrost, ponieważ ci duzi gracze są już na najwyższym poziomie. Zysk finansowy jest oczywiście wyraźny, podobnie jak wzrost, jednak widać, że mniejsze i średnie spółki planują dalszy wzrost.

Podsumowując akcje spółek o dużej kapitalizacji, są one uważane za najbezpieczniejszy zakład, ponieważ są to oczywiście spółki o ugruntowanej pozycji, z mniejszym ryzykiem upadku w porównaniu ze spółkami o średniej lub małej kapitalizacji. Ale najprawdopodobniej nie uzyskasz wysokich zwrotów finansowych w porównaniu z innymi firmami o mniejszych kapitalizacjach.

Dzięki jasnemu podziałowi na to, czym są akcje o średniej kapitalizacji, teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się, które są najlepsze akcje o średniej kapitalizacji do kupienia w 2021 r. W przypadku każdej z tych dobrze ugruntowanych spółek daliśmy wgląd w to, co je determinuje. firm oprócz reszty w 2021 roku, wraz z niektórymi faktami i korzyściami, jakie każda z firm ma do zaoferowania, które sprawiają, że są tymi, którzy kupią w 2021 roku.

Lista 15 najlepszych spółek o średniej kapitalizacji do kupienia w 2021 r

1. Skechers (SKX)

logo Skechers

Pierwsze miejsce na liście zajmuje Skechers. Uznana na całym świecie marka obuwnicza, która została założona w 1992 roku przez Michaela Greenberga, jest obecnie firmą o ugruntowanej pozycji, która handluje z całego świata i odnosi duże sukcesy zarówno z młodszym, jak i starszym pokoleniem dzięki fantazyjnemu, wygodnemu i niedrogiemu obuwiu..

Niezależnie od tego, czy jesteś osobistym fanem marki, nie można zaprzeczyć, że firma odbyła w tym roku przejażdżkę kolejką górską, tak jak każda inna firma, ale z ekspansją międzynarodową, która jest głównym źródłem jej dochodów w tym roku, odnotowano, że firma odnotowała tylko 16% spadek sprzedaży w ciągu pierwszych 9 miesięcy, a głównym źródłem przychodów była sprzedaż międzynarodowa.

Biorąc pod uwagę wpływ koronawirusa na świat, nie wydaje się to tak złym upadkiem. W rzeczywistości e-commerce w biznesie odnotował wzrost o 172% w ujęciu rok do roku, jeśli chodzi o wzrost przychodów z internetu.

Dwa główne czynniki, które wyróżniają tę firmę przy zakupie w 2021 r., To:

Marka Skechers to rynek międzynarodowy, a także szanowana firma w Stanach Zjednoczonych, ale przy silnym rynku międzynarodowym dla marki, tak jakby nie międzynarodowa ekspansja, firma nie byłaby tam, gdzie siedzi. teraz w 2020 r., co jest dobrym momentem, aby w 2021 r. archiwizować dalszy wzrost.

Po drugie, dyrektor finansowy firmy John Vandemore potwierdził, że Skechers będzie dalej inwestować. W nadchodzącym roku i prowadząc do dalszych potencjalnych kilku lat, firma zamierza jeszcze bardziej łączyć swoich klientów, ponownie uruchamiając swoją witrynę internetową, nową, świeżą aplikację mobilną i podobno wprowadzając program lojalnościowy dla swojej bazy lojalnych klientów..

Pamiętając o dwóch kluczowych czynnikach, widać, że znana marka planuje dobry wzrost w 2021 roku i później, w miarę jak świat zaczyna się powoli otwierać, co umożliwi sklepom dostęp do większej ilości materiału filmowego za drzwiami, a także kontynuując dominującą sprzedaż i obecność online, nic dziwnego, że Vandemore patrzy optymistycznie w przyszłość, jak go zacytowano..

Przy udziałach tej marki poniżej 20% od początku roku, ta firma jest zainteresowana zakupem.

Nie przegap tego, Skechers to spółka o średniej kapitalizacji, która rozrośnie się w 2021 roku.

2. Deckers Outdoor Corp (DECK)

wykres giełdowy talii

Jedną z firm, które należy wymienić na liście 15 spółek o średniej kapitalizacji do kupienia w 2021 r., Jest firma Deckers Outdoor obuwie..

Obuwie Deckers zapewnia stylowe, wygodne i jest rozpoznawane na całym świecie dzięki markom obuwia, w tym butom uggs, Teva i Hoka One One. Wszystkie marki są pod jednym dachem iw stosunkowo dobrych i przystępnych cenach, o czym świadczy globalny wzrost sprzedaży w tym roku oraz w latach poprzednich..

Dla stosunkowo dużej firmy, która nie jest największą firmą zajmującą się modą – w żadnym wypadku nie jest to sprzedawca detaliczny, ale zyskuje na tym ogromny wzrost ceny akcji o ponad 20% w ciągu ostatnich kilku miesięcy na NYSE (New York Stock Exchange) i osiągnął imponujący odsetek 315% w ciągu ostatnich pięciu lat, co świadczy o tym, że ta marka jest gotowa na nowy rok i jest w nim również na dłuższą metę.

Ta firma, jeśli jesteś początkującym graczem w akcjach o średniej kapitalizacji lub w ogóle, jest wielkim atutem Twojego portfela. Oczekuje się i przewiduje się, że obuwie Deckers Outdoor ma wzrosnąć o 38% lub więcej w nadchodzących latach, a przy wyższym przepływie środków pieniężnych przynosi to dwa duże elementy wzrostu finansowego i stabilności, wraz z innymi dużymi kluczowe czynniki, w tym inwestycje długoterminowe.

Teraz jest świetny czas, aby wejść na pokład i wkupić się w Deckera na 2021 r., Ponieważ Decker udowodnił, że biorąc pod uwagę trudności, jakie narodził się wśród nas rok 2020, marka wyraźnie wyznacza drogę jako doskonały przykład akcji spółek o średniej kapitalizacji, czyli zrobi wrażenie.

Ale pamiętaj, zawsze przeprowadź końcowe dalsze badania, zanim zaczniesz inwestować, aby mieć pewność, w co inwestujesz i w co kupujesz..

3. Peloton Interactive (PTON)

Następną na liście fantastyczną, szybko rozwijającą się firmą jest Peloton Interactive.

Ci, którzy być może nie słyszeli o tej rozwijającej się platformie fitness, wkrótce o niej usłyszą, ponieważ firma jest nastawiona na wspaniały rozwój w nadchodzących latach. Platforma fitness ma do tej pory społeczność ponad 2,6 miliona członków i rośnie, ponieważ łączy członków w celu prowadzenia ich zajęć fitness online, przesyłania strumieniowego najwyższej jakości butików i zajęć prowadzonych przez instruktorów, w dowolnym czasie i miejscu na świecie za pośrednictwem ich platforma internetowa. Nie wspominając o tym, że Peloton stworzył również rowery treningowe i bieżnie połączone z Internetem, z którymi wiele osób łączy firmę..

Ponieważ grudzień jest teraz wśród nas, przewiduje się, że Peloton odnotuje jeszcze większy wzrost i wzrost sprzedaży, gdy konsumenci zaczną kupować online, a także nowa aleja interaktywnych sesji fitness online wzrośnie przed świątecznymi dniami w tym miesiącu..

Kiedy Peloton przybył na giełdę Nasdaq, marka radziła sobie bardzo dobrze, szczególnie w świetle kryzysu COVID-19, który spowodował zamknięcie siłowni na całym świecie, co spowodowało, że ludzie pracowali w domu za pośrednictwem platform internetowych, takich jak Peloton..

Po opublikowaniu wrześniowego raportu kwartalnego pokazał on aż 172% wzrost firmy, spełniając wszystkie oczekiwania analityków dotyczące potencjalnego wzrostu firmy. I imponujący wzrost o 66% do 524,6 mln USD rok do roku w porównaniu z rokiem poprzednim, który wyniósł 316,7 mln USD.

Patrząc z szerszej perspektywy na ostateczny raport z 2020 r., Donosi się, że Peloton chce osiągnąć około 1,74 miliarda USD, co stanowi ogromny wzrost o 89% w skali roku, a także przewyższa prognozy analityków o 19 milionów USD, zgodnie z przewidywaniami 1,55 miliarda USD..

Podsumowując, wiodąca platforma fitness okazuje się być wielkim sukcesem zarówno finansowym, jak i ma potencjał wzrostu, ale jest również „Liderem na ścieżce fitnessu przez następne pokolenie”.

To dobry towar o średniej kapitalizacji do obejrzenia w 2021 roku.

4. Czerwonopłetwy (RDFN)

W świetle tego, że w 2020 roku firmy wzniosły się na szczyt dzięki wydarzeniom roku, Redfin chwali się w świecie nieruchomości..

Amerykańska agencja nieruchomościowa, podobnie jak brytyjskie firmy z branży nieruchomości, odnotowała w tym roku wysoki popyt, co było fantastyczne i nieco zaskakujące, biorąc pod uwagę wydarzenia, które w tym roku zawładnęły światem..

Ale ponieważ oprocentowanie kredytów hipotecznych było konkurencyjne i zapewniało dobrą wartość kupna po cenach domów, w tym fakt, że ludzie spędzają więcej czasu w swoich domach, przyniósł im decyzję o rozważeniu potencjalnego ruchu, co jest dużym powodem, dla którego nagły wzrost wybuchł w branży nieruchomości.

W przypadku Redfin akcje tej spółki spadły obecnie o około 20% od czasu publikacji raportów z ostatniego kwartału. W świetle ostatnich wydarzeń, firma prawie się podwoiła w 2020 r., Gdy pandemia przejęła świat, skłoniła firmę do pójścia naprzód w zakresie technologii i połączenia tych dwóch, technologii i nieruchomości, aby uzyskać płynniejszą i szybszą transakcję, co czyni ją wyciąć nad resztą.

W obecnym kształcie Reffin ma kapitalizację rynkową w wysokości 4,7 miliarda dolarów, co pokazuje, że mają znacznie więcej miejsca i możliwości dalszego rozwoju, aw świetle wirtualizacji nieruchomości pokazuje, że prowadzą one w kierunku większego wzrostu w 2021 roku, ponieważ wykazał 31% wzrost przychodów z nowego wirtualnego ujęcia.

Ponieważ przepływ gotówki dla firmy wzrósł pod koniec kwartału do podobno 575 milionów dolarów, ale oczywiście miał zadłużenie bilansujące do spłaty, ale to pokazuje od maja, kiedy liczba ta wyniosła 453 miliony dolarów, że firma zmierza w jednym kierunku, oni idą do przodu.

Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych lub chcesz kupować w firmach amerykańskich, jest to niewielka spółka o średniej kapitalizacji, którą można dodać do swojego portfela w branży nieruchomości.

5. Aecom (ACM)

aecom wykres akcji

Teraz staramy się wejść do świata inżynierii z „tym, na co warto zwrócić uwagę”, Aecom.

Aecom to amerykańska międzynarodowa firma, która pierwotnie nazywała się AECOM Technology Corporation, ale obecnie jest znana po prostu jako AECOM. Umieszczony na pozycji 157 na liście America’s Fortune z listy 500, pokazuje skalę, w jakiej znajduje się firma i planuje pójść dalej.

Dane, które są do tej pory widoczne dla firmy, pokazują przychody w wysokości 13,2 miliarda USD przy przychodach netto z usług w wysokości 6,2 miliarda USD, przy czym statystyki rok do roku pokazują spadek o 2%.

Jednak firma pokazała i zgłosiła w ostatnich raportach, że wzrosły o 25% dzięki przychodom operacyjnym i dodatkowym korzyściom, które doprowadziły do ​​przepływu środków pieniężnych, wzrosły o 28%, a zysk netto również wzrósł nieco poniżej 30%.

Dyrektor generalny AECOM, Troy Rudd, wypowiedział się w oświadczeniu na temat wyzwań, przed którymi stanął zespół i jak dobrze poradzili sobie z trwającą pandemią koronawirusa.

„Jestem niesamowicie dumny z tego, jak nasze zespoły zareagowały na bezprecedensowe wyzwania minionego roku, aby sprostać naszym klientom i społecznościom oraz przygotować firmę na dalsze sukcesy w 2021 roku i później. Jestem wdzięczny naszym profesjonalistom za skupienie się na bezpieczeństwie zdrowotnym ich rodzin i klientów oraz na zdrowiu naszej firmy. Zależy nam na ustanowieniu nowego standardu doskonałości w branży usług profesjonalnych ”.

Dzięki zaangażowaniu dodającemu do statystyk, AECOM jest sprytną, zorganizowaną firmą, która stawia sobie za cel wspaniały nadchodzący rok, co sprawia, że ​​ta firma o średniej kapitalizacji jest do kupienia w 2021 roku..

6. Games Workshop (GAW)

gaw wykres giełdowy

Dla firmy z Nottingham Games Workshop udowadnia, że ​​nie zwalnia w najbliższym czasie i okazało się, że jest małym zatrzymaniem pokazu w FTSE 350.

Games Workshop prawdopodobnie osiągał najlepsze wyniki w FTSE 350 w ciągu ostatnich pięciu lat, co zostało zgłoszone wraz ze zwrotem i obejmuje również reinwestowane dywidendy w wysokości 1,600%. Co, jeśli myślisz, jest ogromnym wzrostem, aby zapewnić taki zwrot.

Wyjątkowy biznes, który czerpie duże zyski z franczyzy „Warhammer”, udowodnił, że wszystko jest osiągalne, ponieważ nadal dąży do dalszego wzrostu i wielkich zwrotów finansowych. Pod względem finansowym Games Workshop zarobiło łącznie 70 milionów funtów, co stanowi duży skok w porównaniu z 12,3 miliona funtów w 2015 roku..

Jako fanatycy Warhammera, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także na arenie międzynarodowej, mogą zebrać się w społeczności internetowej, która w 2016 roku przyciągnęła zgłoszonych 5 milionów użytkowników i 70 milionów odsłon w ciągu pierwszych dwóch lat. Dane z lutego 2020 r. Pokazują, że każdego roku przesyłano ponad 500 filmów, a kiedy nowy raport pojawi się w przyszłym roku z tegorocznymi danymi, najprawdopodobniej wzrośnie..

Tak więc w przypadku firmy z Wielkiej Brytanii ta spółka o średniej kapitalizacji jest tą, na którą należy mieć oko i potencjalnie zainwestować w prowadzenie do 2021 r..

Uwaga: proszę zwrócić uwagę, że dane dotyczące tej firmy są w GBP.

7. Helena Troy (HELE)

Helen of Troy Limited to amerykańska firma konsumencka z siedzibą w El Paso w Teksasie i Hamilton na Bermudach.

Jeśli nie słyszałeś o firmie, HELE jest domem dla niektórych z najbardziej rozpoznawalnych marek z branży kosmetycznej, zdrowia i artykułów gospodarstwa domowego, w tym znanych marek, takich jak REVLON (marka kosmetyczna), VICKS i Honeywell, żeby wymienić tylko kilka poniżej biznes.

Ta spółka o średniej kapitalizacji odnotowała na początku roku wzrost o ponad 20% i pomimo ostatnich wydarzeń nadal dobrze sobie radzi, aby utorować sobie drogę do 2021 roku. Analitycy spodziewają się, że spółka będzie rosła o około 28% w ciągu najbliższych kilku lat, z wyższym przepływem gotówki na horyzoncie, który nieuchronnie zmieni ceny akcji.

Znane marki pod pasem firm prawdopodobnie są siłami, z którymi nie należy się liczyć, co jest ważnym czynnikiem, podobnie jak dalsze kopanie, aby odkryć rzeczywistość, jak dobrze Helena z Troi jest w rzeczywistości nastawiona na sprawiedliwość i rozwój w dłuższej perspektywie.

Jeśli chodzi o inwestycję we wzrost, Helen of Troy to świetna okazja, wiodąca w 2021 roku, a także zajmująca pierwsze miejsce Zacka Pozycja nr 1 jako jedna z najlepszych spółek o średniej kapitalizacji, do kupienia przez inwestorów, i to nie tylko ze względu na wzrost zysków, ale także w perspektywie długoterminowej w kolejnych latach.

8. FreshPet (FRPT)

wykres akcji Freshpet

Ten rok był cudownym rokiem dla zwierząt domowych na całym świecie, widząc tysiące psów i kotów na całym świecie wchodzących do nowych gospodarstw domowych ze względu na skutki pandemii, co skłoniło gospodarstwa domowe do spędzania większej ilości czasu w domu, mając dużo więcej czasu na rękach. widział ogromny wzrost liczby umieszczanych i przenoszonych zwierząt domowych.

Tak więc naturalnie efekt domina to karma dla zwierząt, którą konsumenci muszą kupować, w tym miejscu pojawił się Freshpet i ukradł światło reflektorów ponad swoich konkurentów, tworząc tę ​​jedyną w swoim rodzaju markę.

Co to jest Freshpet?

Ludzie chcą zdrowo się odżywiać, dlaczego Twój zwierzak miałby być inny?

Mówiąc prosto i prosto, Freshpet to amerykański producent, który tworzy zdrowe, świeże, pożywne karmy bogate w witaminy zarówno dla psów, jak i kotów, używając wyłącznie naturalnych składników. To, co wyróżnia ten wyjątkowy biznes dla zwierząt domowych od reszty, to po prostu ludzkie podejście przez cały proces produkcji, który jest przeprowadzany i przygotowywany w kuchni, gdy przygotowujemy jedzenie, do tego, co wzmacnia każdy pyszny posiłek. prawdziwie jedyna w swoim rodzaju marka, którą rozwijała przez lata.

Oprócz dostarczania pożywnej karmy dla zwierząt domowych, Freshpet rozprowadza również lodówki do sklepów detalicznych w domach towarowych, aby oferować swoje produkty, które przyniosły marce fantastyczne dochody..

Freshpet został założony w 2006 roku i od tego czasu stale się rozwija. Raporty za III kwartał były stabilne, wyniki pokazały, że spółka odnotowuje wzrost konsumpcji o 31%, a dodatkowo w 2020 roku przybyło 251 nowych sklepów netto..

Liczby pokazują się dobrze, jednak nieco poniżej oczekiwań analityków i mogą potencjalnie spaść poniżej 322 milionów dolarów przychodu w tym roku, ale firma wykazuje duży potencjał, aby przejść do 2021 r., A akcje wzrosły o 2,36% od poniedziałku 30. W listopadzie kapitalizacja rynkowa Freshpet osiągnęła 5,56 miliarda dolarów.

Dzięki firmie napędzanej i przekraczającej sprzedaż, a także rosnącej kapitalizacji rynkowej, firma ta jest jedną spółką o średniej kapitalizacji, do której należy wejść na 2021 r..

Uwaga: jeśli cena akcji nie jest do końca odpowiednia, możesz rozważyć zakup, ponieważ ta firma jest nastawiona na duży sukces wzrostowy.

9. Coty

Wykres akcji Coty

Firma kosmetyczna, która przeszła przez to wszystko w swoim czasie, Coty uświetnia swoją obecność na liście 15 najlepszych jako jedna spółka średniej wielkości, do której należy się w 2021 r..

Firma Coty, w której znajdują się jedne z najbardziej luksusowych marek kosmetycznych na świecie, nie jest nowicjuszem na rynku. To powiedziawszy, firma przed koronawirusem doświadczyła wielu wzlotów i upadków, co w efekcie spowodowało, że akcje spadły na przestrzeni lat o 80%, ale czynniki przyczyniające się do tej kwoty były ciężkie, które teraz wyrównały się, pozwalając firmie naciskać Naprzód.

W oczekiwaniu na oficjalne potwierdzenie, Coty ma zamiar wkrótce ogłosić wyniki sprzedaży, które według raportów Zacksa wyniosą 1,40 miliarda dolarów za trzeci kwartał. Teraz, porównując tę ​​liczbę do 2,35 miliarda dolarów rok do roku, widać, jaki wpływ miała pandemia koronawirusa wraz ze zmianami w firmie.

Jednak biorąc pod uwagę powyższe, jeśli chodzi o całoroczny raport sprzedaży, w tym roku analitycy oczekiwali od 4,38 miliarda do 5,17 dolarów, ale na następny rok przewidywano z szacunkami od 4,44 miliarda do 5,59 miliarda dolarów, co wskazuje na stały wzrost.

Jeśli marka kosmetyczna ma osiągnąć prognozowaną roczną sprzedaż, wydaje się mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę jej dane i najprawdopodobniej będzie nieśmiała, ponieważ z listopadowych raportów firma spadła we wszystkich obszarach, jak pokazał raport roczny. jego przychody spadły o 13%.

Niemniej jednak ta marka, choć nie miała najlepszego roku w tym roku, posuwa się naprzód w 2021 r. W listopadzie akcje wzrosły o 12% w jednej sesji z ceną docelową 10 USD, a we wtorek 24 listopada dyrektor Robert S. Singer kupił 5000 akcji Coty wraz z innymi wielkimi nazwiskami.

Wraz z rozwojem firmy kosmetycznej Coty zmniejszył koszty i rozmiar swojego portfela, chcąc odnowić firmę, a po dodaniu kosmetyków Kylie również pod marką, miejmy nadzieję, że sprzedaż wzrośnie do 2021 roku i nadchodzących lat..

Firma kosmetyczna Coty jest spółką o średniej kapitalizacji, którą można kupić w 2021 r.

10. Hill-Rom Holdings (HRC)

Wykres akcji hill-rom

Jeśli nie pracujesz w branży medycznej, prawdopodobnie nie słyszałeś wcześniej o tej firmie medycznej. Hill-Rom Holdings jest dostawcą technologii medycznych, który jest liderem w swoich dziełach. Od łóżek i powierzchni po komunikację pielęgnacyjną, meble medyczne i wiele innych, firma nie pozostawia kamienia na kamieniu.

Jak na firmę, która została założona w 1915 roku, zrobiła niezwykle dobrze, aby zajść tak daleko i wciąż dążyć do ewolucji. Firma wykazała w tym roku niski wskaźnik wypłat, co prowadzi do przekonania, że ​​firma robi dobre reinwestycje w biznes, co jest dobrą podstawą do dalszego wzrostu.

W tym roku na całym świecie zawód służby zdrowia został rozciągnięty do granic możliwości, a wraz z ogłoszeniem szczepionki, która pojawi się wcześniej, niż myśleliśmy, jest to wiadomość, która nie tylko umożliwia jednostkom powrót do nowej normy, ale także Hill -Rom otwiera nowe możliwości dalszej sprzedaży dzięki swojej technologii i meblom do łóżek. Jednym z obszarów, który został już ujawniony, jest oświetlenie operacyjne.

Hill-Rom ma wysokie prognozy na bieżący kwartał, z prognozami od 650,00 mln USD do 657,40 mln USD przez analityków. Firma, która w zeszłym roku odnotowała sprzedaż w wysokości 685,00 mln USD, ma spaść z powodu wpływu pandemii koronawirusa, która miała trudny wpływ na branżę opieki zdrowotnej.

Ogólnie rzecz biorąc, całoroczny raport ma mieścić się w szacunkach około 2,77 miliarda dolarów, a przy prognozach dla firmy na następny rok obrotowy, analitycy przewidywali sprzedaż na poziomie od 2,94 miliarda do 2,89 miliarda dolarów..

Zaokrąglij w górę – chociaż HRC wzrastał i spadał przez cały rok 2020 i podobno spadał o 20% rok do roku, oznaki i wydarzenia są nadal widoczne dla firmy zajmującej się zdrowiem i jeśli firma trafi we właściwą notę ​​na giełdzie, ta firma to dobra spółka o średniej kapitalizacji, którą można kupować i utrzymywać w portfelu do 2021 r. i później.

11. LendingTree Inc. (TREE)

wykres akcji drzewa kredytowego

LendingTree (TREE) to internetowy rynek pożyczek, który umożliwia potencjalnym inwestorom interakcję i łączenie się z jednym lub wieloma operatorami pożyczkowymi, którzy poszukują najlepszych pożyczek, kart kredytowych, depozytów i wielu innych.

Amerykańska firma z siedzibą w Charlotte w Karolinie Północnej odnotowała mieszane wyniki w raportach kwartalnych w tym roku, niemniej jednak z pewnością warto mieć na nią oko..

Platforma zapewnia łatwość i możliwość robienia zakupów i odkrywania dowolnych wyników, niezależnie od tego, czy chodzi o kredyt hipoteczny, pożyczkę studencką czy oferty kart kredytowych, a co najważniejsze, możesz porównać ceny i zapoznać się z najnowszymi ofertami.

Brzmi to prawie zbyt prosto, aby mogło być prawdziwe.

W tym roku, bardziej niż jakikolwiek inny, niestety tysiące, jeśli nie miliony, martwiły się o swoją sytuację finansową. A przy wysokiej stopie bezrobocia, która na całym świecie jest rekordowo wysoka, pożyczkodawcom trudno i wyzwaniem jest udzielanie pożyczek w tak niepewnych czasach, co w naturalny sposób miało wpływ na akcje LendingTree..

Statystyki dotyczące wzrostu firmy robią wrażenie w ciągu ostatnich 5 lat, pokazując roczne zyski na poziomie około 129,7%, ale w 2020 r. Odnotowano spadek o -65,3%.

Ale oprócz tego, co oczywiste, wraz z ożywieniem gospodarki wzrośnie również zdolność do udzielania pożyczek, dlatego przewiduje się, że w przyszłym roku obrotowym przychody wzrosną o 20%, według ekspertów z Wall Street..

Przecież pieniądze sprawiają, że świat się kręci.

LendingTree to dobra spółka o średniej kapitalizacji na 2021 r.

12. Diamondback Energy (KIEŁ)

Wykres akcji Diamondback Energy

Firma Diamondback Energy (FANG) została uznana za jedną z najlepiej ocenianych spółek o średniej kapitalizacji, z którymi należy się teraz zaangażować i do 2021 r..

Ponieważ w tym roku dramatycznie mniej paliw węglowych powodowało implozję dla środowiska, ze względu na środki blokujące związane z wytycznymi „zostań w domu, pracuj z domu”, energia Diamondback stała się tak popularna. Nie wspominając o tym, że gdy ropa jest poniżej 40 dolarów za baryłkę, energia diamentu może faktycznie przynosić zysk.

Według doniesień Diamondback Energy odnotował oszałamiający wzrost o 148% w ciągu ostatnich 10 lat, a ostatnie działania dotyczące firmy sprawiły, że eksperci z Wall Street bardzo faworyzowali markę, ponieważ firma energetyczna jest coraz silniejsza. Ponadto konsumenci również widzą i zdają sobie sprawę z ruchów firmy, w tym cięcia kosztów i spłaty zadłużenia, które są dodatkowymi czynnikami, dzięki którym konsumenci mogą mocno trzymać się marki obok ekspertów.

Podobnie jak większość firm, diamondback również nie jest wyjątkiem i chociaż firma odnotowała w tym roku spadek o ponad 25%, nadal radzi sobie bardzo dobrze, prowadząc do przyszłości i tak jak w przypadku wszystkich innych firm, nadal będą miały ich wyzwania do pokonania.

Z przepływami pieniężnymi przekraczającymi 1,7 miliarda USD we wrześniu i wciąż do dodania do pozostałych 3 miesięcy, pokazuje podobny obraz do 2019 r., Kiedy liczba ta wyniosła 1,8 miliarda USD, dzięki czemu rentowność firmy energetycznej jest stabilna, z uwzględnieniem udziałów na poziomie 80 procent. % wzrostu w listopadzie, wygląda to dobrze dla tej firmy energetycznej.

Podsumowując:

Wszystkie inwestycje wiążą się z ryzykiem, nawet akcje o średniej kapitalizacji, ponieważ nic nie jest gwarantowane, ale jeśli chodzi o dywizję energetyczną, Diamondback jest na dobrej drodze, aby stać się najlepszą spółką energetyczną o średniej kapitalizacji, w której ma być w 2021 r..

13. Nordstrom (JWN)

Nordstrom Wykres akcji

Nordstrom, Inc to amerykański dom towarowy, który ma ponad 100 sklepów w całych Stanach Zjednoczonych i trzech prowincjach Kanady.

Po pierwsze, firma ta wykazała ogromny powrót w tym roku po gwałtownym spadku na początku pandemii koronawirusa w marcu, a ostatnio donoszono, że firma ma szacowane przepływy pieniężne operacyjne szacowane na 150 milionów dolarów od listopada i widzi fantastyczne wzrost sprzedaży dzięki e-commerce, zwłaszcza gdy przechodzimy do jednego z sezonów wakacyjnych w roku.

Ta firma bez wątpienia osiągnie dalszą sprzedaż w ciągu najbliższych 4 tygodni.

Mimo że do chwili obecnej zapasy Nordstrom spadły o ponad połowę w 2020 r., Podobnie jak w przypadku większości sprzedawców detalicznych dzięki nowym drogom wiodącym w branży e-commerce i potwierdzeniu szczepionki, dało to firmie wystarczająco dużo miejsca na wzrost w przyszłości.

Jeśli chodzi o ogólny obraz, analitycy przewidzieli potencjalny spadek o 15% do około 3,12 miliarda USD w tym roku i stratę na akcję w wysokości 0,09 – 0,10 USD w kwartale, ale biorąc pod uwagę tegoroczne katastroficzne wydarzenia, marka wraca silnie..

Podsumowując, chociaż branża detaliczna ucierpiała wyjątkowo mocno w tym roku, Nordstrom powraca dobrze i jest to dobry zakup w 2021 r., Ponieważ świat zaczyna powoli dostosowywać się do nowych normalnych i detalicznych marek, które dążą do wzmocnienia..

14. Podłącz zasilanie (WTYCZKA)

Cóż, cóż, cóż, Plug Power już sprawia, że ​​jego głos jest słyszalny na rynku, prawda?

Podłącz Power Inc. to amerykańska firma produkująca sprzęt elektryczny, która mocno koncentruje się na systemach wodorowych ogniw paliwowych, które zastępują baterie w sprzęcie, a także w pojazdach zasilanych energią elektryczną. Chociaż siedziba firmy znajduje się w Nowym Jorku, ma również biura w Waszyngtonie i dodatkowe biuro w Nowym Jorku.

Według doniesień firma produkująca urządzenia elektryczne odnotowała wzrost o 106% rok do roku, co powoduje, że Wall Street ma naturalny szum wokół tej energicznej firmy i firmy, która może się pochwalić “ statusem celebryty ” na Wall Street rynek w chwili obecnej.

Ale mimo dobrej wiadomości, która otacza firmę, wciąż nie przyniosła ona zysków i wykazała stratę na akcję w wysokości 0,11 USD, w przeciwieństwie do przewidywanej wartości 0,07 USD. Ale z szerszej perspektywy, dla firmy nie jest to oczywiście świetna wiadomość, ale nie jest to niepokojące, ponieważ plany ustanowione dla tej potężnej firmy produkującej elektryczność są już w toku..

Akcje, które z pewnością mogą przechylać się z jednej strony na drugą, odnotowały 52-tygodniowy rekord 19,02 USD i wzrost o ponad 700% w 2020 r. W ramach tego wzrostu uwzględniono pięcioletni plan firmy, ogłoszony w zeszłym roku. Firma ma potencjalnie wygenerować 1 miliard dolarów na rachunkach brutto i 170 milionów dolarów zysku operacyjnego do końca 2024 roku.

Z tym planem w ruchu i przewidywanymi ostatnimi liczbami i prognozami, przyciąga on wzrok wielu inwestorów, z których niektórzy mogli wcześniej nie mieć firmy w zasięgu wzroku, którzy zamierzają wejść na pokład z tym zakupem.

Przy kapitalizacji rynkowej firmy wynoszącej 5,6 miliarda dolarów i celu firmy, jakim jest osiągnięcie 1 miliarda dolarów przychodów, wraz z nową przyszłością samochodów elektrycznych na czele, jest to jedno z „najnowocześniejszych rozwiązań ogniw wodnych”, których nie można przegapić w 2021 roku..

15. Pięć poniżej (PIĘĆ)

pięć poniżej wykresu giełdowego

Jako ostatni wpis na liście, Five Below zajmuje miejsce.

Amerykańskie dyskonty cieszą się popularnością zwłaszcza wśród młodszego pokolenia, gdzie można kupić artykuły, na które jest popyt, ale po obniżonych cenach. Z ponad 900 sklepami rozmieszczonymi w całych Stanach Zjednoczonych i sklepami oferującymi wszystko, od słodyczy po odzież i wiele więcej, jest to jedna marka detaliczna, która dobrze sobie radzi, biorąc pod uwagę ostatni miesiąc roku..

Jednak po przedstawieniu pozytywów Pięć poniżej nie jest na czasie, jeśli chodzi o stronę e-commerce w biznesie, która okazała się prawie nieistniejąca dla marki, ponieważ w szczególności nie osiągnęła prawie żadnego zysku ze sprzedaży online . Ale w związku z tym są nowicjuszami na rynku zakupów online i może minąć trochę czasu, zanim ta droga zacznie przynosić dobre dochody..

Ponieważ sezon wakacyjny jest wśród nas, w Five Below doszło do niedawnego spadku sprzedaży z powodu ponownego nałożenia środków blokujących w Stanach Zjednoczonych, co skróciło sezon zakupowy firmy. Ale z drugiej strony analitycy przewidują, że Five Below odnotuje największy wzrost w kwartale, w którym Wall Street przewidział potencjalny 18% wzrost sprzedaży netto..

Sklep ma jedną dobrą zaletę w porównaniu z innymi sprzedawcami detalicznymi, ponieważ firma działa w kolejce, biorąc pod uwagę wpływ, jaki ma obecnie gospodarka. Umożliwienie konsumentom kupowania produktów, które finansowo mieszczą się w ich obecnym zakresie wydatków, co z pewnością znacznie zwiększy sprzedaż netto firm.

W miarę jak świat powoli się zbliża, Five Below pracuje z klientami, aby dopasować się do ich potrzeb. A dla firmy, która ma kapitalizację rynkową 8,83 miliarda dolarów, udowodniono, co robi najlepiej, gdy zamierza się rozwijać, prowadząc do 2021 r..

Fakt: wskazówka jest w nazwie, wszystko w sklepie detalicznym kosztuje 5 USD lub mniej. Jednak firma właśnie narzuciła nowy przedział 10 dolarów kupującym, aby stworzyć nową aleję w ramach marki.

Ostatnie słowa o najlepszych spółkach o średniej kapitalizacji, które warto zainwestować w 2021 r

I masz to, 15 najlepszych i nie można przegapić akcji spółek o średniej kapitalizacji do kupienia do 2021 roku.

Należy pamiętać, że oprócz wspomnianych powyżej 15 spółek o średniej kapitalizacji, dostępnych jest również wiele innych akcji, które mają przynieść duży wzrost w 2021 r., Dlatego zawsze warto przeprowadzić jak najwięcej badań, zanim zdecydujesz, które akcje kupić..

Są to akcje o średniej kapitalizacji odpowiednie dla Ciebie?

Z powyższego wynika, że ​​akcje spółek o średniej kapitalizacji mogą nie być dla wszystkich. Jeśli jednak jesteś inwestorem, który lubi utrzymywać długoterminowe inwestycje (pięć lat lub dłużej), szuka równowagi między wyższym wzrostem a mniejszą zmiennością, ale z okazjonalnymi wzrostami i spadkami tu i ówdzie (ponieważ nic w inwestowaniu lub w życiu jest gwarantowana), to akcje spółek o średniej kapitalizacji są zaprojektowane idealnie dla Ciebie i do budowania Twojego portfela.

Ostatnia uwaga: zawsze przeprowadzaj niezbędne badania, które uważasz za konieczne, dopóki nie poczujesz się komfortowo i nie będziesz dobrze rozumieć, w co się wybierasz, co dotyczy wszystkich inwestycji, które podejmujesz..

Chcesz zacząć inwestować w 15 spółek o średniej kapitalizacji na 2021 r?

Mając w pamięci i pod ręką wszystkie potrzebne informacje, czy jesteś gotowy, aby kupić najlepsze akcje spółek o średniej kapitalizacji w 2021 r.? Teraz musisz znaleźć najbardziej odpowiedniego brokera, aby rozpocząć swoją przygodę z akcjami o średniej kapitalizacji w 2021 roku.

Istnieje wiele wiodących platform transakcyjnych, które mogą zaoferować Ci wszystko pod ręką 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gdy tego potrzebujesz, ale jedna platforma, która szybko staje się rozpoznawalną na całym świecie platformą handlową, to eToro.

Platforma obejmująca wiele aktywów umożliwia dostęp do wszystkich, jeśli nie do zdecydowanej większości, akcji spółek o średniej kapitalizacji i innych kategorii w wolnym czasie. Możesz kupić dowolną liczbę akcji, wpłacając niewielki depozyt wynoszący zaledwie 200 USD, a co sprawia, że ​​jest jeszcze słodszy, to prowizja w wysokości 0%.

eToro – najlepszy makler giełdowy, kupuj akcje za pomocą 0% prowizji

broker etoro

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności na giełdzie – zalecamy wypróbowanie ich.

Twój kapitał jest zagrożony. Mogą obowiązywać inne opłaty

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym w akcjach, czy początkującym w inwestowaniu, możesz nauczyć się wszystkich sztuczek handlu dzięki tej łatwej, prostej, nowoczesnej platformie.

Lub jeśli czujesz, że nie jesteś jeszcze całkiem gotowy, nie ma presji, możesz po prostu cofnąć się o krok, uczyć się i przeprowadzać jak najwięcej badań, a nawet obserwować akcje, o których myślisz, że być może zainteresowani, abyś mógł zobaczyć przed inwestowaniem, jak utrzymują się ceny akcji i w ten sposób dajesz sobie lepszą przewagę, zanim zaczniesz inwestować swój kapitał, ponieważ będziesz mieć głębsze zrozumienie, jak działa inwestowanie na giełdzie.

Aby uzyskać dalsze świetne lektury na temat najlepszych akcji, które warto zainwestować w 2021 r., Zapoznaj się z tymi dwoma artykułami poniżej, które poszerzą Twoją wiedzę i dodadzą więcej informacji na temat kolejnych spółek, na które warto zwrócić uwagę w 2021 r .:

10 największych akcji do kupienia w 2021 r

Które 15 największych akcji eksploduje w 2021 roku?

Kluczowe punkty:

 • Akcje o średniej kapitalizacji to termin nadawany spółkom o wartości kapitalizacji rynkowej (kapitalizacji rynkowej) od 2 do 10 miliardów USD.
 • Wyróżniającymi się kluczowymi cechami, które przyciągają inwestorów o średniej kapitalizacji, są wzrost jako inwestycja i zwiększanie zysków finansowych, udziału w rynku i wreszcie na dłuższą metę..
 • Spółki o średniej kapitalizacji nie są tak ryzykowne jak spółki o małej kapitalizacji, uważa się, że są one bardziej ustabilizowane.
 • Doradcy finansowi radzili, że kluczem do minimalizacji ryzyka jest posiadanie zróżnicowanego portfela na swoim koncie.
 • Akcje o średniej kapitalizacji wiążą się z ryzykiem, podobnie jak wszystkie inwestycje, ale na mniejszą skalę w porównaniu z akcjami o małej kapitalizacji.
 • Na koniec upewnij się, że czujesz się w 100% komfortowo z wybraną inwestycją, przeprowadź tyle czasu i badań, ile potrzebujesz, aby rozpocząć lub kontynuować swoją podróż inwestycyjną.

Każdy handel wiąże się z ryzykiem. Wyniki historyczne nie gwarantują wyników przyszłych.

Opinie wyrażone w tej Witrynie nie stanowią porady inwestycyjnej i w stosownych przypadkach należy zasięgnąć niezależnej porady finansowej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner