Znajdź najlepsze kryptowaluty do handlu – pary kryptowalut do handlu

Najlepsze pary kryptowalut do handlu

Najlepsze pary kryptowalut do handlu: wprowadzenie

Jakie kryptowaluty są najlepsze do handlu?

Top 9 najcenniejszych kryptowalut do handlu

 1. Monero (XMR)
 2. Ripple (XRP)
 3. Gwiezdny
 4. Bitcoin (BTC)
 5. Ethereum (ETH)
 6. EOS
 7. Litecoin (LTC)
 8. Binance (BNB)
 9. Podstawowy żeton uwagi (BAT)

Pięć najlepszych alternatywnych kryptowalut do handlu

 1. Ogniwo łańcucha
 2. VeChain
 3. NEO
 4. Pęta

Najlepsze pary kryptowalut do handlu

Dlaczego & Jak rozpocząć handel parami kryptowalut?

Kluczowe punkty

Sekcja FAQ

Najlepsze pary kryptowalut do handlu: wprowadzenie

Szukasz najlepszych par kryptowalut? Szukasz najcenniejszych kryptowalut do handlu? W takim razie ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Zapoznaj się z 9 najpopularniejszymi kryptowalutami będącymi w obrocie i dowiedz się więcej o handlu kryptowalutami.

Ale najpierw odpowiedzmy na inne pytanie, które może sprawiać, że twój umysł jest zajęty w nocy… „Co to jest handel kryptowalutami i dlaczego powinienem zacząć handlować kryptowalutą w pierwszej kolejności?”

Cóż, handel kryptowalutami, definiowany jako proces kupna i sprzedaży kryptowalut lub spekulowanie ich cenami, jest atrakcyjną opcją inwestycyjną.

Co więcej, jeśli znajdziesz cenne pary kryptowalut do handlu, handel kryptowalutami może z czasem przynieść wysokie zyski. Wystarczy spojrzeć na niektórych z najbardziej udanych inwestorów kryptowalutowych!

Jednak nie tylko pieniądze motywują handlowców kryptowalut. Istnieje wiele zalet handlu kryptowalutami, które sprawiają, że ludzie inwestują w najlepsze kryptowaluty.

Na początek – chociaż kryptowaluty mogą być bardzo niestabilne – rozwój kryptowaluty i technologii blockchain w obszarach daleko poza sektorem finansowym jest ogromną motywacją dla handlowców kryptowalut. Nic dziwnego, że niektórzy eksperci uważają, że wolumeny handlu kryptowalutami i aktywność będą nadal rosły pomimo trwającej pandemii.

Świat handlu kryptowalutami charakteryzuje się wysokim płynność również, co jest kolejnym czynnikiem przyciągającym ludzi z całego świata.

Handel kryptowalutami zapewnia również inwestorom pewną niezależność, ponieważ nie ma potrzeby polegania na bankach ani innych instytucjach finansowych. Czy możesz sobie wyobrazić życie w świecie z całkowicie zdecentralizowanymi systemami finansowymi?

I to nie wszystko! Inwestowanie w najlepsze pary kryptowalut to coś, co eksperci cenią ze względu na znaczenie dywersyfikacja portfela.

Chociaż istnieją znane oszustwa i negatywne nastawienie do kryptowalut, handel kryptowalutami jest niszą inwestycyjną, którą warto zbadać.

Możesz zacznij handlować jednymi z najlepszych par kryptowalut już za 100 $. Czy naprawdę potrzebujesz więcej powodów, aby zacząć handlować kryptowalutami??

W Trading Education możemy pomóc Ci dowiedzieć się więcej o handlu kryptowalutami i najlepszych dostępnych na rynku parach kryptowalut. Po prostu zarejestruj się na jeden z naszych kursów online, które pomogą Ci opanować handel kryptowalutami.

Gdy zdobędziesz wystarczającą wiedzę na temat par kryptograficznych i strategii handlowych, możesz szybko i łatwo rozpocząć handel niektórymi z najlepszych kryptowalut – po prostu sprawdź eToro Exchange!

Jakie kryptowaluty są najlepsze do handlu?

Teraz, gdy znasz zalety handlu kryptowalutami, czas dowiedzieć się więcej o najlepszych kryptowalutach, którymi można handlować.

Nie jest tajemnicą, że świat cyfrowych walut zmienił nie tylko branżę finansową, ale cały świat.

Mogą nawet pomóc kryptowaluty, postrzegane jako alternatywa dla walut krajowych w czasach niepewności społeczeństwa rozwiązują kryzysy finansowe.

Technologia kryptowalut (blockchain lub jej alternatywy) jest również imponująca, co zwiększa rozwój coraz większej liczby monet do handlu. Co ciekawe, według CoinMarketCap teraz jest ich więcej ponad 5000 kryptowalut.

Aby pomóc Ci poruszać się po imponującym świecie handlu kryptowalutami i znaleźć najlepsze pary kryptowalut do handlu, przedstawiamy 9 najcenniejszych kryptowalut do handlu. Możesz je przeglądać we własnym tempie, aby podjąć świadomą decyzję dotyczącą interesującej Cię pary kryptowalut.

Top 9 najcenniejszych kryptowalut do handlu

Aby pomóc handlowcom i inwestorom kryptowalut zdecydować, którymi parami kryptowalut handlować, poniżej omawiamy 9 głównych kryptowalut i ich perspektywy:

1. Monero (XMR)

Chcesz dowiedzieć się więcej o najlepszych kryptowalutach do handlu? Zacznijmy od Monero – jednego z najciekawszych i najcenniejszych altcoinów do handlu w tym roku.

Monero zostało wprowadzone na rynek w 2014 roku z naciskiem na decentralizacja i prywatność. W rzeczywistości ta kryptowaluta jest często nazywana jedyną prawdziwą monetą prywatności. Na przykład, w przeciwieństwie do transakcji Dash, przejścia Monero nie mogą być upublicznione. Nie jest też znana historia monet, więc nikt nie jest w stanie określić źródła i celu transakcji.

Ze względu na swój potencjał i unikalną strukturę Monero przyciąga wielu traderów na całym świecie. Dobra, dobra, masz rację – monety służące ochronie prywatności mogą przyciągać złośliwych ludzi. Ale pomimo jego wykorzystania w nielegalnych działaniach, takich jak transakcje w Dark Web, Monero jest jednym z najlepszych kryptowalut do handlu. Monero zajmuje 15. miejsce CoinMarketCap, z kapitalizacją rynkową 2266674057 USD i wolumenem obrotu w wysokości 1552301,913 USD na dzień 13 października 2020 r..

2. Ripple (XRP)

Ripple to kolejna rewolucyjna i cenna kryptowaluta do handlu. Mówiąc dokładniej, Ripple jest jednym z najstarszych projektów kryptowalutowych, a token XRP Ripple jest jednym z największych monet według kapitalizacji rynkowej.

Płynność na żądanie Ripple umożliwia bezpośrednie i szybkie wysyłanie XRP w celu wymiany dwóch różnych walut globalnych. W rzeczywistości Ripple został pierwotnie zaprojektowany do ułatwiać transakcje bankowe po niskich kosztach.

Chociaż głównymi odbiorcami są głównie duże instytucje finansowe, które przenoszą pieniądze na całym świecie, możliwe są również transakcje peer-to-peer, a wielu inwestorów z małymi kontami przyciąga niska cena tokena (0,257064 USD w momencie pisania).

Czy interesujesz się Trading Ripple?

3. Gwiezdny

Jeśli szukasz gwiezdnych krypt do handlu, wstaw Gwiezdny na twojej liście. Stellar jest jednym z najbardziej obiecujących opcje inwestycji w kryptowaluty w 2020 roku, według CoinMarketCap.

Pierwotnie oparty na protokole Ripple Labs, głównym celem Stellar było ułatwienie transakcji transgranicznych. Zwróć na to uwagę Natywną kryptowalutą Stellara jest Lumen (XLM). Lumeny nie są wydobywane, ponieważ system nie korzysta z proof-of-work.

W przeciwieństwie do Ripple, Stellar koncentruje się nie tylko na dużych organizacjach finansowych, ale także na klientach indywidualnych. I zgadnij co? Każda transakcja kosztuje tylko 0,00001 XLM.

Biorąc pod uwagę, że platforma ułatwia transakcje transgraniczne i łączy systemy płatności i handlowców kryptowalut, nie jest zaskoczeniem, że wielu traderów nadal twierdzi, że jest to jedna z najlepszych kryptowalut, którymi obecnie handluje.

4. Bitcoin (BTC)

Być może nie jesteś zaskoczony, widząc Bitcoin na naszej liście. Ponad dekadę od momentu uruchomienia Bitcoin jest nadal jedną z najbardziej wpływowych kryptowalut na całym świecie.

W rzeczywistości Bitcoin – jeden z najlepszych kryptowalut do handlu z dużą kapitalizacją rynkową i wolumenem obrotu – jest często określany jako król kryptowalut.

Ponieważ Bitcoin charakteryzuje się wysoką płynnością, handel BTC to świetna opcja nawet dla początkujących. Pomimo trwającej pandemii, zdaniem najlepszych ekspertów, inwestowanie w Bitcoin jest nadal jedną z najlepszych opcji handlu kryptowalutami.

Co więcej, ponieważ bitcoiny są ograniczone, są bardzo kuszące. Zauważ, że może istnieć tylko 21 milionów bitcoinów. Wydobywa się już ponad 18 466 006,25 BTC, a dziennie wydobywa się ponad 900 BTC. Chociaż liczby te zmieniają się co 10 minut po dodaniu nowych bloków, oczekuje się, że ostatni bitcoin zostanie wydobyty około 2140 r..

Jest dużo czasu na inwestowanie w Bitcoin, więc nie wahaj się i dodaj tę najlepszą monetę do swojego portfela handlowego!

Czy interesujesz się Handel bitcoinami?

5. Ethereum (ETH)

Być może nie jesteś zaskoczony, widząc Ethereum na naszej liście. Ethereum jest drugą co do wielkości platformą blockchain pod względem kapitalizacji rynkowej po Bitcoinie, co sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych kryptowalut do handlu. W przeciwieństwie do Bitcoina, nie ma górnego limitu podaży eteru Ethereum, który przyciąga wielu inwestorów z całego świata.

Należy zauważyć, że w 2016 roku, Ethereum zostało podzielone na Ethereum (moneta ETH) i Ethereum Classic (moneta ETC), więc zawsze upewnij się, że znasz skrót monety, którą chcesz handlować.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Ethereum ma wiele zastosowań poza handlem kryptowalutami. Ethereum obsługuje inteligentne kontrakty i umożliwia programistom tworzenie zdecentralizowanych aplikacji, które mogą wspierać handel towarami, biznes, głosowanie, gry i interoperacyjność w naukach ścisłych.

Nic dziwnego, że szum wokół Ethereum wciąż robi wrażenie. W rzeczywistości jednym z najważniejszych i przewidywanych wydarzeń jest uruchomienie Ethereum 2.0, które skupi się na obstawianiu zamiast na wydobywaniu. To wydarzenie może nawet zapewnić wyższy poziom przejrzystości i bezpieczeństwa oraz może przyciągnąć więcej handlowców kryptowalut do inwestowania w Ethereum w 2020 roku i w nadchodzących latach.

Czy interesujesz się Handel Ethereum?

6. EOS

EOS to kolejna cenna kryptowaluta do handlu, która może pomóc handlowcom w zwiększaniu ich bogactwa w czasie. Zwróć uwagę, że EOS jest oparty na protokole blockchain EOS.IO, który podobnie jak Ethereum umożliwia użytkownikom tworzenie inteligentnych kontraktów i zdecentralizowanych aplikacji. Być bardziej dokładnym, EOS.IO został początkowo stworzony, aby rozwiązać problemy z szybkością i skalowalnością w Ethereum i Bitcoin.

Dzięki innowacyjnej technologii w 2017 roku pierwsza oferta monet EOS osiągnęła nowy rekord w świecie kryptowalut i zebrała ponad 4 miliardy dolarów. Teraz EOS przyciąga wielu traderów z całego świata.

Jeśli zastanawiasz się, która moneta jest lepszą opcją handlową, przeczytaj nasz kompletny przewodnik Czy EOS jest lepszy niż Ethereum? aby pomóc Ci zdecydować, czy powinieneś handlować EOS, czy nie.

Czy interesujesz się Handel EOS?

7. Litecoin (LTC)

Pomimo wszystkich wirtualnych walut i projektów kryptograficznych, musimy przyznać, że Litecoin jest nadal jednym z najlepszych kryptowalut do handlu. Litecoin pozostaje bezpiecznym handlem kryptowalutami, jeden z 20 największych kryptowalut według kapitalizacji rynkowej.

W tym miejscu powinniśmy zauważyć, że Litecoin jest jednym z pierwszych altcoinów lub alternatyw dla Bitcoin; Platforma powstała w 2011 roku i nadal się rozwija. Co ciekawe, Litecoin ma limit dostaw wynoszący 84 miliony monet, czyli cztery razy więcej niż Bitcoin.

Ponieważ Litecoin ma również wysokie wskaźniki płynności, eksperci uważają, że ta kryptowaluta nie straci swojej wartości handlowej w ciągu najbliższych kilku lat. Zwróć uwagę na cenę LTC wynosi 50,33 USD z 24-godzinnym wolumenem obrotu na poziomie 2455796,537 USD, zgodnie z CoinMarketCap. Nie wahaj się więc dodać Litecoina do swojego portfela.

Czy interesujesz się Handel Litecoinem?

8. Binance (BNB)

Świat handlu kryptowalutami stale się zmienia, a moneta Binance jest jedną z najlepszych monet w branży. W rzeczywistości wielu traderów uważa, że ​​Binance to prawdziwy przełom w grze, ponieważ obsługuje operacje na giełdzie Binance.

Nie zapominajmy o tym Binance to jedna z najbardziej zaufanych giełd kryptowalut na całym świecie, a transakcje dokonywane są przy użyciu monet Binance.

Ta kryptowaluta charakteryzuje się wysoką płynnością, a wielu traderów kupuje i sprzedaje monety Binance. Nic dziwnego Binance to jedna z najczęściej wymienianych i najszybciej rozwijających się kryptowalut! Nie wahaj się więc dodać Binance do swojej listy najlepszych kryptowalut do handlu.

Inwestowanie w BNB może nawet stać się dochodowym przedsięwzięciem, zwłaszcza jeśli masz już doświadczenie z innymi aktywami, takimi jak Bitcoin i Ethereum.

Czy interesujesz się Trading Binance?

9. Podstawowy token uwagi (BAT)

Chociaż oczekuje się, że różne kryptowaluty eksplodują w latach 2020-2021, porozmawiajmy o BAT, jednej z najlepszych kryptowalut, którymi można dziś handlować.

BAT to token ERC-20 obsługiwany przez Brave Browser; jego głównym celem jest rozwiązanie problemu reklamy internetowej i tworzenia treści online.

Problem? Tak, duży! Nie jest tajemnicą, że niektóre reklamy mobilne mogą prowadzić do złego wrażenia użytkownika i utraty baterii, w wyniku czego wielu użytkowników często korzysta z blokowania reklam (co jest ogromną przeszkodą dla firm). Aby rozwiązać takie problemy, BAT można wykorzystać do nagradzania użytkowników, którzy oglądają reklamy i dają wskazówki twórcom online.

Ze względu na swój potencjał, BAT stał się atrakcyjną opcją inwestycyjną, szczególnie dla młodych handlowców i twórców stron internetowych na całym świecie.

Czy interesujesz się Handel BAT?

Pięć alternatywnych kryptowalut do handlu

Świat handlu kryptowalutami jest jak rozszerzający się wszechświat innowacji technologicznych, przepisów finansowych i możliwości inwestycyjnych. Dlatego trudno jest śledzić wszystkie monety i ich zastosowania.

Aby pomóc Ci znaleźć najlepsze kryptowaluty do handlu, przedstawiamy pięć alternatyw, które nabrały rozpędu i zostaną tutaj.

1. ChainLink

Jeśli szukasz bardziej wartościowych monet do handlu, umieść ChainLink na swojej liście. ChainLink to innowacyjna wyrocznia, której celem jest wypełnienie luki między technologią blockchain a światem rzeczywistym (w tym badania farmaceutyczne, nauka i rolnictwo) poprzez łączenie rzeczywistych danych z inteligentnymi kontraktami.

Biorąc pod uwagę rewolucyjne zastosowania, nie jest zaskoczeniem, że ChainLink przyciąga coraz więcej inwestorów z całego świata.

Zwróć uwagę, że LINK to kryptowaluta natywna dla platformy ChainLink, z ceną 11,45 USD, 24-godzinnym wolumenem handlu wynoszącym 1877 017 944 USD i wzrostem o 2,04% w ciągu ostatnich 24 godzin.

2. VeChain

VeChain to kolejna cenna moneta do handlu, która – pomimo swoich wzlotów i upadków – ma silne poparcie społeczności.

VeChain, pierwotnie rozwidlenie łańcucha bloków Ethereum, opracował swoje unikalne aplikacje, z naciskiem na łańcuchy dostaw, zarządzanie produktami i internet rzeczy.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych aspektów jest to, że platforma ta zapewnia przejrzystość danych ekonomicznych. W rezultacie duże firmy, takie jak Mastercard, często współpracują z VeChain.

Pamiętaj, że platforma oferuje dwa tokeny: VeChain Token (VET) używany do płatności i VeChainThor Energy (VTHO) używany do uruchamiania inteligentnych kontraktów w łańcuchu blokowym Thor.

3. Cardano

Cardano to kolejna kryptowaluta, w którą warto zainwestować w 2020 roku. Od czasu jej uruchomienia w 2017 roku ta platforma blockchain i jej krypto ADA zyskały dużą popularność. Podobnie jak Ethereum, platforma umożliwia korzystanie z aplikacji i inteligentnych kontraktów oraz wykorzystuje dowód stawki.

Opisywana jako „platforma blockchain dla twórców zmian, innowatorów i wizjonerów, z narzędziami i technologiami wymaganymi do stworzenia możliwości dla wielu i nielicznych oraz wprowadzenia pozytywnych zmian globalnych”, Cardano ma na celu uczynienie świata kryptowalut bardziej i bardziej zdecentralizowane.

Z różnymi giełdami oferującymi ADA, nie będzie trudno dziś zacząć handlować Cardano.

4. NEO

W dzisiejszym świecie handlu kryptowalutami, który naciska na nowe kryptowaluty i opcje inwestycyjne, NEO jest jedną z najcenniejszych kryptowalut do handlu.

Często nazywane chińskim Ethereum, platforma korzysta z Proof of Stakes i umożliwia użytkownikom tworzenie aplikacji i umów w łańcuchu bloków. Najlepsze jest to, że platforma stale się rozwija, co przyciąga coraz więcej traderów.

Powinniśmy zauważyć, że istnieją dwa tokeny: NEO i GAS. NEO jest tokenem inwestycyjnym, podczas gdy GAS służy do uiszczania opłat za płatności w łańcuchu bloków. Biorąc pod uwagę jego potencjał, NEO to moneta, na którą warto zwrócić uwagę.

5. Tether

Na koniec porozmawiajmy o Tether (USDT) – jednym z najciekawszych stablecoinów do handlu. Pamiętaj, że stablecoiny zostały zaprojektowane tak, aby nie były niestabilne a jedna moneta Tether jest prawie równa jednemu dolarowi.

Głównym powodem powstania Tether była pomoc dużym firmom w przyspieszaniu transakcji i przenoszeniu pieniędzy na całym świecie. Chociaż Dolar amerykański jest wiodącą walutą fiducjarną, Giełdy w USA mogą wiązać się z wieloma komplikacjami czasowymi i regulacyjnymi, więc Tether stał się po prostu korzystniejszy.

I to właśnie bezpieczeństwo sprawia, że ​​Tether jest jednym z najlepszych kryptowalut do handlu, obecnie jedną z monet z największy wolumen do handlu, of 49 702 023 783 USD i kapitalizacja rynkowa 15 759 080 769 USD.

Przedstawione powyżej monety należą do najlepszych kryptowalut do handlu.

To powiedziawszy, to tylko wierzchołek góry lodowej; jest o wiele więcej cennych kryptowalut do handlu i wiele innych niedocenianych monet, które powinieneś obserwować.

Od Tron po Bitcoin Cash, handlowcy mają różne opcje kupowania i sprzedawania monet, więc przeprowadź swoje badania, zanim zaczniesz handlować kryptowalutami.

Najlepsze pary kryptowalut do handlu

Teraz, gdy lepiej rozumiesz rynek kryptowalut, nadszedł czas, aby wybrać parę. Chociaż istnieje wiele różnych kryptowalut do handlu, nie zapominajmy, że w świecie handlu zawsze handlujemy parami.

Czy zdecydujesz się na handel pary krypto-fiat lub krypto-krzyż, powinieneś zbadać potencjał każdej monety w zakresie tworzenia krótko- i długoterminowych zwrotów.

Należy pamiętać, że obecny kurs kryptowaluty nie jest jedynym wskaźnikiem, który należy wziąć pod uwagę. Po prostu dlatego, że te indeksy są bardzo zmienne!

Warto to wiedzieć wolumen obrotu i płynność to dwa czynniki, które również wpływają na popularność dowolnej pary kryptograficznej. Dlatego handlowcy kryptowalut powinni oceniać różne czynniki rynkowe i wzorce danych, w tym kapitalizacja rynkowa.

W tym miejscu należy wspomnieć, że wysoka kapitalizacja rynkowa oznacza dużą ilość monet w obiegu. Jeśli chodzi o płynność, najlepsze monety, takie jak Ethereum i Bitcoin, mają jedne z najwyższych wskaźników płynności, które pokazują rzeczywisty popyt.

w rzeczywistości, Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Tether należą do najważniejszych walut bazowych, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze pary kryptograficznej – fakt spotęgowany wysokim popytem na te waluty. W rezultacie niektóre z najpopularniejszych par kryptowalut do handlu na różnych giełdach to BTC / ETH, USDT / BTC, ETH / LTC, LTC / USDT oraz BTC / LTC.

Aby zdecydować się na parę kryptowalut, trzeba zrozumieć nie tylko jej rentowność w odniesieniu do innych aktywów, ale także jej rozwój na przestrzeni lat. Dla przykładu, podczas gdy Bitcoin Cash i Ripple były jednymi z najlepszych walut bazowych do handlu w 2018 roku, w 2019 to EOS i Binance Coin miały najwyższe obroty..

Zastanawiasz się nad najlepszymi parami kryptowalut do handlu w 2021 roku? Cóż, pomimo globalnych problemów na całym świecie, handel kryptowalutami wciąż się rozwija, a USDT / BTC, EOS / USDT, EOS / LTC, EOS / BTC USDT / XRP i USDT / ETH należą do najlepszych par handlowych o wysokim wolumenie obrotu.

Dlaczego & Jak rozpocząć handel parami kryptowalut?

Zdecentralizowany charakter świata kryptowalut przyciąga wielu traderów zainteresowanych różnymi parami kryptowalut. Jak wyjaśniono wcześniej, Handel kryptowalutami może ostatecznie przynieść duże zyski i jest świetnym sposobem na dywersyfikację portfela.

Na szczycie tego, wykorzystanie kryptowalut eliminuje niedogodności administracyjne, wysokie opłaty i długie czasy przetwarzania – problemy związane z tradycyjną bankowością i walutami fiducjarnymi. Innymi słowy, kryptowaluty omijają pośredników i dają traderom pewną niezależność.

Aha, i nie zapominajmy o tym rynek kryptowalut jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc handlowcy mogą być elastyczni i handlować kryptowalutami w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Zanim jednak zdecydujesz się na parę kryptowalut do handlu, powinieneś zainwestować wystarczająco dużo czasu i zasobów edukacja handlowa, analiza, skuteczne strategie handlowe i samokontrola emocjonalna. W rzeczywistości psychologia handlu odgrywa kluczową rolę w Twoim sukcesie podczas handlu popularnymi parami kryptowalut lub niedoszacowanymi monetami.

Aby handlować najlepszymi parami kryptowalut, należy również zdawać sobie sprawę ze wszystkich zmian politycznych i gospodarczych, więc zawsze upewnij się, że jesteś na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i ogłoszeniami dotyczącymi kryptowalut.

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany handlem najlepszymi parami kryptowalut, w Trading Education możemy pomóc Ci zacząć i stać się prawdziwym handlowcem kryptowalut.

Zapisz się na jeden z naszych kursów online, aby zrozumieć złożoność handlu kryptowalutami i zdecydować się na parę kryptowalut do handlu. Dowiedz się więcej o tym, jak odnieść sukces jako inwestor tutaj.

eToro – Najlepsza giełda kryptowalut & Platforma handlu społecznościowego

broker etoro

Teraz wiesz, jak znaleźć najlepsze pary kryptowalut do handlu. Jeśli czujesz się zainspirowany do rozpoczęcia handlu kryptowalutami lub ten artykuł był dodatkową pomocą dla twojej istniejącej wiedzy handlowej, możesz być zadowolony, wiedząc, że eToro daje Ci szansę na handel aktywami kryptograficznymi i kontraktami CFD do 90+ kryptowaluty. Handlowcy kryptowalut korzystający z usług eToro mogą zbudować zdywersyfikowany portfel i rozpocząć handel najpopularniejszymi monetami obecnie.

Kluczowe punkty

 • Handel kryptowalutami zyskuje na popularności, ponieważ oferuje wysoką płynność i niezależność od tradycyjnej bankowości.
 • Bitcoin, król kryptowalut, jest pierwsza wirtualna moneta oferująca alternatywę dla tradycyjnej bankowości i przekazów pieniężnych.
 • Inne główne kryptowaluty do handlu to Ethereum, Monero, Stellar, EOS, Binance, BAT, Litecoin i Ripple.
 • Każdy sprzedawca kryptowalut powinien rozważyć dywersyfikację swojego portfela, wybierając alternatywne wirtualne monety, takie jak NEO, Tether i Cardano.
 • Zauważ, że technologia blockchain ma wiele zastosowań daleko wykraczających poza handel. Na przykład platformy oparte na łańcuchu bloków mogą umożliwiać korzystanie z inteligentnych kontraktów i zdecentralizowanych aplikacji w celu ułatwienia posiadania aktywów i przejrzystości.
 • Chociaż do wyboru są różne kryptowaluty, handel kryptowalutami wymaga dużej wiedzy i praktyki, aby stworzyć skuteczną strategię handlową.
 • Przeprowadź swoje badania, zanim wybierzesz parę kryptowalut do handlu. Zawsze bierz pod uwagę ryzyko i analizuj czynniki, takie jak indeksy cen, kapitalizacja rynkowa i płynność.
 • Wreszcie, śledzenie nowości rynkowych i światowego handlu, aby uzyskać szerokie zrozumienie świata finansów.

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć handel kryptowalutą? Którą z dziewięciu najlepszych kryptowalut wybrałbyś do handlu? W którą parę kryptowalut byś zainwestował? Czy rozważysz handel alternatywnymi kryptowalutami??

Jeśli podobał Ci się nasz artykuł Najlepsze pary kryptowalut do handlu. Znajdź 9 najcenniejszych kryptowalut do handlu, daj nam polubienie i podziel się nim z każdym zainteresowanym parami handlowymi kryptowalut.

Sekcja FAQ

Która jest najszybciej rozwijającą się kryptowalutą?

Chociaż świat kryptowalut jest pełen innowacji i nowych projektów kryptograficznych, takich jak BAND i COMP, jednym z najszybciej rozwijających się najlepszych kryptowalut jest prawdopodobnie Tether. Będąc prawie równym jednemu dolarowi, Tether zapewnia stabilność i przyciąga coraz więcej inwestorów, co zwiększa jego wolumen handlowy i płynność.

Która kryptowaluta ma najjaśniejszą przyszłość?

Świat kryptowalut i technologii blockchain pozostanie tutaj, a Bitcoin i Ethereum należą do kryptowalut o największym potencjale. To powiedziawszy, ze względu na swoje unikalne funkcje obsługujące inteligentne kontrakty i zdecentralizowane aplikacje, Ethereum jest prawdopodobnie kryptowalutą z najjaśniejszą przyszłością dzięki innowacjom technologicznym.

Jakie kryptowaluty wzrosną w 2021 roku?

Mimo że świat handlu kryptowalutami charakteryzuje się dużą zmiennością i zmianami, eksperci uważają, że niektóre z najlepszych kryptowalut, które wzrosną w 2021 r. Wraz z Bitcoinem i Ethereum, to Litecoin, Bitcoin Cash, TRON, Ripple, Cardano, Tezos, IOTA i Zcash.

Jak skutecznie handlować parami kryptowalut?

Podczas gdy analiza fundamentalna i techniczna odgrywa kluczową rolę w sukcesie handlu kryptowalutami, aby z powodzeniem handlować parami kryptowalut, należy zainwestować w edukację handlową, praktykę i dyscyplinę. Eksperci radzą zdywersyfikować swoje inwestycje, aby zmniejszyć ryzyko i handlować tylko tym, na utratę których możesz sobie pozwolić. Zawsze szukaj informacji i ucz się dostrzegać oszustwa. Spójrz na długoterminowy obraz, gdy masz średnio- i długoterminowe wstrzymania, i ustaw stop loss dla krótkoterminowych blokad – zawsze zwracając szczególną uwagę na Bitcoin. Nigdy nie inwestuj ze strachu przed przegapieniem lub chciwością i nie pozwól, aby błędy i straty zniechęciły Cię na drodze do sukcesu.

Jakie są najbardziej zaufane giełdy?

Aby skutecznie kupować i sprzedawać kryptowaluty, wybierz bezpieczną i zaufaną giełdę i zwróć uwagę na symbole giełdowe. To mówi, giełda eToro to jedna z najbezpieczniejszych giełd, która umożliwia handlowcom kupowanie, przechowywanie i sprzedaż kryptowalut, z ponad 90 kryptowalutami dostępnymi na platformie. Zwróć uwagę, że eToro jest znane z tego, że jest zaawansowaną platformą handlu społecznościowego, która jest odpowiednia również dla początkujących; platforma, która umożliwia traderom spekulację cenami i handel kontraktami CFD.

Zastrzeżenie: kryptowaluty są wysoce niestabilne. Twój kapitał jest zagrożony, a wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki.

Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 62% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner