Top 9 Bitcoin Investors – Bitcoin Millionaires Investors

9 największych na świecie inwestorów Bitcoin Millionaires

9 najlepszych inwestorów Bitcoin

1. Roger Ver – „The Bitcoin Jesus”

2. Barry Silbert – jeden z najbogatszych inwestorów w świecie kryptowalut

3. Gavin Andersen – osoba, która pomogła w rozwoju społeczności Bitcoin

4. Tyler i Cameron Winklevoss – The Billionaire Twins

5. Kingsley Advani – Jeden z najmłodszych milionerów Bitcoin

6. Blythe Masters – jedna z najbardziej szanowanych kobiet-inwestorów Bitcoin

7. Michael Novogratz – jeden z najodważniejszych byczych inwestorów Bitcoina

8. Tim Draper – Jeden z najlepszych inwestorów Venture Capital

9. Dan Morehead – Inwestor, który stworzył pierwszy amerykański fundusz kryptograficzny

Dlaczego inwestowanie w Bitcoin to dobry pomysł?

Jak inwestować w Bitcoin?

Kluczowe punkty

Ujawniono ludzi odnoszących największe sukcesy na świecie w inwestowaniu w Bitcoin

Zastanawiasz się, kim są najlepsi inwestorzy Bitcoin na świecie? Nie musisz się więcej zastanawiać! Poniżej znajduje się lista niektórych z najbardziej znanych inwestorów Bitcoin na świecie.

Nie wahaj się i zapisz na jeden z naszych kursów handlu online, aby dowiedzieć się więcej o inwestowaniu w Bitcoin i zostać profesjonalistą w handlu Bitcoinami – tak jak wielka ryba w branży kryptowalut.

9 najlepszych inwestorów Bitcoin

1. Roger Ver – „The Bitcoin Jesus”

Roger Ver, inwestorzy bitcoinów

Roger Ver jest jednym z pierwszych (i najbardziej kontrowersyjnych) inwestorów w Bitcoin. Ver jest również znany jako zagorzały zwolennik start-upów związanych z Bitcoinem, w tym Ripple i Kraken, oraz inwestowania w kryptowaluty.

Dzięki swojej otwartej naturze i osobowości Roger Ver nie boi się wykorzystywać swojego wpływu w mediach społecznościowych, aby rozmawiać o Bitcoinie, dzięki czemu zyskał przydomek Bitcoin Jesus. Zwróć uwagę, że w ostatnich latach, ewangelista Bitcoin wyraził swoje poparcie dla Bitcoin Cash.

Według ostatnich danych Ver jest jednym z najbogatszych inwestorów w świecie kryptowalut, z ponad 100 000 bitcoinów w swoim portfelu.

2. Barry Silbert – jeden z najbogatszych inwestorów w świecie kryptowalut

Barry Silbert to kolejny znany inwestor Bitcoin, jeden z najlepszych inwestorów Bitcoin na świecie. Należy zauważyć, że jest założycielem Digital Currency Group – jedna z wiodących firm w świecie kryptowalut.

Od 2020 r, Firma Silberta zainwestowała w ponad 125 firm związanych z blockchain, w tym inwestycje Genesis i Grayscale. Co ciekawe, w 2016 roku Digital Currency Group przejęło jedną z najlepszych witryn z wiadomościami kryptograficznymi, CoinDesk.

Biorąc pod uwagę jego lukratywne projekty, nie jest zaskoczeniem, że Silbert jest jednym z najbardziej udanych inwestorów kryptowalutowych, wartych około 500 milionów dolarów, według Forbesa.

3. Gavin Andersen – osoba, która pomogła w rozwoju społeczności Bitcoin

Gavin Anderson to jedna z najbardziej znanych postaci w świecie inwestowania w Bitcoin. Anderson zaczął pracować na pełny etat nad Bitcoinem w 2010 roku i poświęcił swój czas na promowanie Bitcoina wśród opinii publicznej i deweloperów.

co ciekawe, w 2010 roku Anderson stworzył witrynę – pierwszy kran Bitcoin – dając ludziom bitcoiny, aby pomóc w rozwoju społeczności kryptowalut.

Chociaż – w przeciwieństwie do Satoshi Nakamoto – Anderson nie jest zawoalowany tajemnicą, powinniśmy przyznać, że Gavin Anderson ukształtował ścieżkę Bitcoina i zdecentralizowanej kryptowaluty w zagadkowy i czarujący sposób.

4. Tyler i Cameron Winklevoss – The Billionaire Twins

Bliźniaki Winklevoss, inwestorzy Bitcoin

Mówiąc o sukcesie w świecie inwestowania bitcoinów, należy przyznać, że bracia Winklevoss należą do najlepszych inwestorów Bitcoin na świecie. W rzeczywistości bliźniacy Winklevoss, Tyler i Cameron Winklevoss, są uważani za pierwszych miliarderów Bitcoin. Od 2020 roku bracia posiadają 179605,25 Bitcoinów o wartości 1438918236,69 $.

Co ciekawe, Winklevoss są zainteresowani inwestowaniem nie tylko w Bitcoin, ale także w różne kryptowaluty (szczególnie Ethereum) i projekty blockchain.

W 2015 roku bracia bliźniacy rozpoczęli działalność Gemini – jedna z najbardziej wpływowych giełd kryptowalut, która umożliwia handlowcom kupowanie i sprzedawanie aktywów cyfrowych. Nazwa ich platformy jest również symboliczna – Gemini oznacza bliźniaki i wyraża integrację kryptowalut w płatnościach w walutach fiducjarnych.

5. Kingsley Advani – Jeden z najmłodszych milionerów Bitcoin

Jeśli uważasz, że bycie milionerem po dwudziestce jest niemożliwe, zastanów się dwa razy! Kingsley Advani jest jednym z królów kryptowalut, którzy zbili fortunę w wieku 24 lat. Advani jest obecnie jednym z najbardziej inspirujących inwestorów na świecie w inwestowaniu w Bitcoin.

Chociaż na początku Bitcoin był używany do nielegalnych działań, Advani dostrzegł jego potencjał i opróżnił swoje oszczędności, aby zainwestować w Bitcoin. Zainwestował 34 000 dolarów i został milionerem w niecały rok.

Teraz Advani jest wybitnym doradcą, który pomaga młodym ludziom opanować sztukę handlu. Jak powiedział: „Myślę, że w żadnym momencie w historii ludzkości ludzie po dwudziestce nie mieli takiej okazji do inwestowania w aktywa o tak wysokim wzroście”.

6. Blythe Masters – jedna z najbardziej szanowanych kobiet-inwestorów Bitcoin

Blythe Masters, były dyrektor generalny Digital Asset Holdings, jest jednym z odnoszących największe sukcesy i szanowanych inwestorów Bitcoin, cieszącym się doskonałą reputacją na Wall Street..

Należy pamiętać, że Digital Asset Holdings jest jedną z wiodących firm finansowych, które tworzą produkty w oparciu o technologię rozproszonej księgi. Obecnie jednym z głównych produktów Digital Asset Holdings jest tak zwany język modelowania zasobów cyfrowych, który ma pomóc ekspertom w tworzeniu inteligentnych kontraktów.

Swoimi pomysłami Masters udowodniła, że ​​branża kryptowalut nie jest zarezerwowana dla mężczyzn. W rzeczywistości dane pokazują, że 43% inwestorów zainteresowanych Bitcoinem to kobiety.

7. Michael Novogratz – jeden z najodważniejszych byczych inwestorów Bitcoina

Chociaż inwestowanie w Bitcoin może być ryzykowne, niektórzy inwestorzy pokazują nam, że podejmowanie ryzyka jest logiczną częścią handlu. Weźmy na przykład Michaela Novogratza! Novogratz jest uważany za jednego z odnoszących największe sukcesy byczych inwestorów Bitcoin, którzy zbili fortunę w 2017 roku.

W 2018 roku Novogratz stworzył Galaxy – jeden z najbardziej znanych funduszy inwestycyjnych zajmujących się aktywami związanymi z blockchainem i innymi cyfrowymi aktywami.

Co ciekawe, Novogratz jest również znany ze swoich prognoz cenowych i radzi inwestorom, aby trzymali nie tylko Bitcoin, ale także złoto..

8. Tim Draper – Jeden z najlepszych inwestorów Venture Capital

Tim Draper, inwestorzy bitcoion

Tim Draper jest jednym z czołowych inwestorów Bitcoin. Jest znanym inwestorem venture capital, który był szeroko relacjonowany w 2014 roku. Dokładniej mówiąc, w 2014 roku Draper kupił na aukcji 30 000 skonfiskowanych bitcoinów z witryny Silk Road.

Teraz Draper pomaga firmom rozwijać się dzięki technologii blockchain, ponieważ mocno wierzy w masową adopcję Bitcoina.

Jak powiedział kiedyś: „Nagle detaliści mówią:„ Och, masz na myśli to, że nie muszę płacić bankom 2,5-4 procent za każdym razem, gdy ktoś wyciągnie kartę kredytową? ”

9. Dan Morehead – Inwestor, który stworzył pierwszy amerykański fundusz kryptograficzny

Na koniec porozmawiajmy o Danie Moreheadzie. Morehead jest jednym z dziewięciu największych inwestorów Bitcoin na całym świecie. Warto zauważyć, że założył pierwszy fundusz kryptograficzny w USA, kiedy według danych historycznych Bitcoin był wart tylko 65 USD za sztukę. Morehead był również pierwszym inwestorem, który zaoferował przed aukcją fundusz Initial Coin Offering (ICO).

Obecnie firma Morehead, Pantera Capital, jest jedną z wiodących firm inwestycyjnych, które koncentrują się na inwestowaniu w Bitcoin.

co ciekawe, Morehead uważa, że ​​obecna sytuacja gospodarcza na świecie może doprowadzić do boomu na Bitcoinie, więc wciąż dokonuje ogromnych inwestycji i wspiera branżę blockchain.

Dlaczego inwestowanie w Bitcoin to dobry pomysł?

Bitcoin, pierwsza kryptowaluta, jest nadal uważany za najbardziej udaną kryptowalutę i największy wirtualny zasób oparty na łańcuchu blokowym na całym świecie. Zauważ, że zgodnie z CoinTelegraph Kapitalizacja rynkowa Bitcoina wynosi 205 miliardów dolarów (stan na 2020 r.), Wyprzedzając Intela i Coca-Colę.

Prognoza cen bitcoinów: ile wart będzie bitcoin w 2021 roku i później?

Nic dziwnego, że Bitcoin, krypto, które doprowadziło do rozwoju różnych altcoinów i projektów blockchain, wciąż rewolucjonizuje cały świat finansów.

W związku z tym, pomimo jego zmienności i trwającej pandemii, inwestowanie w Bitcoin jest uważane przez wielu ekspertów za dobrą opcję inwestycyjną. Wielu wpływowych inwestorów kryptowalutowych wierzy w jego potencjał w nadchodzących latach!

Jak inwestować w Bitcoin?

Inwestowanie w Bitcoin to wielka sprawa. Jeśli chcesz również zostać wybitnym traderem kryptowalut, powinieneś zainwestować w odpowiednią edukację. Od kursów online po książki handlowe, aby opracować skuteczną strategię handlową, należy zrozumieć branżę kryptowalut.

Upewnij się również, że wiesz, jakie przepisy mają zastosowanie do handlu kryptowalutami w kraju, w którym się znajdujesz. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o najbardziej przyjaznych kryptowalutom miastach na całym świecie.

Zostać ekspertem w inwestowaniu w Bitcoin, należy również rozwinąć samokontrolę i dyscyplinę, aby objąć zarówno przegraną, jak i wygraną.

Zawsze pamiętaj, że inwestowanie w Bitcoin wiąże się z dużym ryzykiem spekulacyjnym.

Kluczowe punkty

  • Bitcoin to pierwsza cyfrowa kryptowaluta, który nadal jest uważany za najbardziej udaną wirtualną monetę wszechczasów.
  • Niektórzy z największych inwestorów Bitcoin to między innymi Roger Ver, bliźniacy Winklevoss, Kingsley Advani, Blythe Masters i Dan Morehead.

Jeśli chcesz również zostać odnoszącym sukcesy inwestorem Bitcoin, powinieneś zainwestować w edukację, praktykę i samokontrolę emocjonalną. W Trading Education możemy pomóc Ci na Twojej drodze handlowej do sukcesu. Po prostu zarejestruj się na jeden z naszych kursów online, aby dowiedzieć się, jak to zrobić inwestować jak eksperci.

Teraz znasz już 9 najlepszych inwestorów Bitcoin. Jeśli czujesz się zainspirowany do rozpoczęcia inwestowania w Bitcoin, możesz być zadowolony, że to wiesz etoro zapewnia możliwość zakupu Bitcoinów i innych aktywów Crypto oraz kontraktów CFD do 90+ kryptowaluty. Inwestorzy Bitcoin mogą zbudować zdywersyfikowany portfel z najpopularniejszymi monetami.

W międzyczasie daj nam znać, który inwestor Bitcoin uważasz za najbardziej inspirujący. Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Podobał Ci się nasz artykuł 9 największych inwestorów Bitcoin | Ujawniono ludzi odnoszących największe sukcesy na świecie w inwestowaniu w Bitcoin? W takim razie nie wahaj się polubić i podzielić się nim z wszystkimi zainteresowanymi tematem.

Zastrzeżenie: kryptowaluty są bardzo niestabilne. Twój kapitał jest zagrożony, a wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner