Inwestowanie w kryptowaluty – przewodnik krok po kroku dotyczący inwestowania w kryptowaluty w 2021 roku

Inwestowanie w kryptowalutę w 2021 roku może być dość trudne ze względu na zmienny i dynamiczny charakter rynku kryptowalut. W związku z niedawną rewolucją w kryptowalutach i potrzebą cyfrowych platform finansowych, aby sprostać współczesnym wymaganiom giełdowym, inwestowanie w kryptowaluty jest jednym z najbardziej dochodowych sposobów zarabiania..

Oto obszerny przewodnik krok po kroku dotyczący inwestowania w kryptowaluty w 2021 roku. Ten przewodnik pomoże Ci inwestować w kryptowaluty jako początkujący.

Zacznij od badań

Pierwszym krokiem jest odrobienie pracy domowej. Zanim zainwestujesz na rynku kryptowalut, musisz zacząć go studiować. Jeśli jesteś amatorem wchodzącym w strefę po raz pierwszy, musisz dobrze przygotować się do ćwiczenia. Powinieneś wiedzieć, w co się pakujesz, więc zacznij od podstawowych badań. Możesz to zrobić, pomagając sobie w podstawach z Internetu lub możesz ułatwić sobie pewnego rodzaju przewodniki lub kursy dostępne online lub offline.

Kilka platform może być przydatnych, aby uzyskać podstawową wiedzę na temat kryptowaluty. eToro to jedna z takich platform, która może pomóc Ci w inwestowaniu w kryptowaluty i daje Ci przewodnik krok po kroku, jak inwestować w kryptowaluty w 2021 roku. Inwestowanie w kryptowalutę może być bardzo łatwe, jeśli dobrze opanujesz podstawową wiedzę na temat rynków kryptowalut. Dlatego upewnij się, że wykonałeś wstępne badania, aby zrozumieć, jak inwestować w kryptowalutę.

Wstępne wskazówki

Przed rozpoczęciem inwestowania w kryptowalutę należy rozważyć następujące kroki:

1. Inwestuj zgodnie z twoimi możliwościami.

2. Unikaj zaciągania pożyczek na inwestycje.

3. Upewnij się, że dokonałeś dokładnych inwestycji.

4. Z wyjątkiem realistycznie

5. Podejmuj skalkulowane ryzyko

Te konkretne pomysły pomogą ci stworzyć mocne podstawy dla twojego przedsięwzięcia inwestycyjnego w kryptowaluty.

Ile zainwestować?

Pierwsze pytanie, które przychodzi Ci do głowy, gdy zdecydujesz, że zaczniesz inwestować w kryptowalutę, brzmi: ile należy zainwestować jako początkujący? W książkach nie ma reguły dotyczącej wysokości inwestycji.

Zawsze sugeruje się, aby zacząć od małych kroków, stawiając dziecko krok po kroku. Ponieważ Bitcoin jest podzielny do ośmiu miejsc po przecinku, należy początkowo szukać niewielkiej części.

Kupowanie wybranej kryptowaluty

Rynek kwitnie z dnia na dzień dzięki cyfrowym walutom; powinieneś przejrzeć wykresy kryptograficzne, aby wybrać kryptowalutę, w którą chcesz zainwestować. Z ponad 8000 kryptowalut na rynku o zmiennych i dynamicznych wartościach, istnieje możliwość szumu kryptograficznego "crypto craze" w 2021 roku. T

Na wykresach kryptograficznych zaobserwowano, że ceny kryptowalut zmieniały się dynamicznie w latach 2019-20. Różne waluty co sekundę przedstawiają różne wykresy wartości rynkowych. Musisz przestudiować te wykresy, aby podjąć decyzję o wyborze kryptowaluty.

Jako początkujący powinieneś sprawdzić różne platformy, które rejestrują wartości kryptowalut. Platformy te pomogą Ci stworzyć jasny szkic ostatecznych trwałych wartości kryptowalut i ich konkurencji rynkowej. Platforma eToro może Ci pomóc przeglądać wartości kryptowalut. Po rozsądnym zrozumieniu możesz zdecydować, w którą walutę zainwestujesz.

Szukasz odpowiedniej platformy wymiany

Następnym krokiem jest wybór najbardziej odpowiedniej platformy wymiany. Powinieneś wybrać platformę wymiany, która lepiej pasuje do skali Twojej inwestycji, rodzaju Twojej kryptowaluty i ułatwia Ci poruszanie się w Twoim regionie. Powinieneś spróbować znaleźć platformę wymiany z największymi wartościami handlowymi dla wybranej kryptowaluty. Powinieneś wziąć pod uwagę źródło swoich środków, ponieważ wszystkie platformy wymiany nie pozwalają na dokonywanie wpłat pieniężnych za pośrednictwem fiat. Większość platform ograniczy możliwość dokonywania wpłat wyłącznie w formie Bitcoinów.

W związku z tym należy przeprowadzić obszerne badania i poszukać platformy, która ułatwi zakup przez fiat; jak wspomniano wcześniej, każda platforma ma swoje wady i zalety. Powinieneś wybrać platformę wymiany zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami.

Wybitne platformy to eToro, Binance, Kraken, Changelly. Spróbuj poszukać platformy wymiany, która umożliwia inwestowanie w kilka kryptowalut i altcoinów, zapewniając szerszy zakres. Pomoże Ci to zdywersyfikować swój portfel i uzyskać ekspozycję na większą skalę na rynku kryptowalut. eToro może być bardzo przydatny do inwestowania w kryptowalutę jako początkujący.

Wybór odpowiedniego portfela

Po zainwestowaniu w kryptowalutę kolejnym krokiem jest zdobycie portfela cyfrowego lub portfela kryptowalutowego. Portfel działa jak bankowość internetowa; pomaga w utrzymaniu zasobów kryptograficznych, wymianie ich i zapewnia platformę do organizowania ich wszystkich w jednym miejscu.

Rodzaje portfeli

Istnieją różne rodzaje portfeli kryptograficznych w zależności od trybu ich funkcjonowania. Typowe typy to:

1. Gorące portfele

Są to portfele mobilne lub stacjonarne, które ułatwiają codzienne transakcje kryptowalut. Gorące portfele mogą być przydatne do przechowywania niewielkiej liczby wartości tylko dlatego, że pomagają w codziennych wymianach. Gorące portfele są dość bezpieczne tylko dla krótkoterminowych inwestycji.

2. Zimne portfele

Zimne portfele są używane do długoterminowych inwestycji. Zdobądź zimny portfel, gdy planujesz zainwestować w dłuższy okres na większą skalę. Zimne portfele nie są aktywnie połączone z Internetem. Zimne portfele mogą być kolejnymi portfelami papierowymi lub portfelami twardymi.

 • Portfele sprzętowe – Portfel sprzętowy; jak sama nazwa wskazuje, jest to urządzenie, które praktycznie przechowuje twoją kryptowalutę w sprzęcie. Na rynku jest kilka twardych portfeli, takich jak Ledger Nano i Trezor. Portfele można podłączyć do internetu. Uważa się, że jest to najbezpieczniejszy sposób na zapisanie kryptowaluty.
 • Portfele papierowe – Portfele papierowe to papierowe pokwitowania klucza dostępu i kodów. Choć uważane za bezpieczne, portfele papierowe są podatne na zużycie, rozdarcie i utratę.

Podstawy inwestowania w kryptowalutę jako początkujący

Istnieje kilka podstawowych taktyk, które mogą być bardzo pomocne, gdy zaczynasz inwestować w kryptowalutę jako amator. Są to podstawowe sposoby uzyskiwania rozsądnych zwrotów z inwestycji w Twoją kryptowalutę.

1. Crypto CFD

Kontrakt różnicowy lub CFD to narzędzie do handlu inwestycjami o marży T + 0. Pomaga to w ryzykownych inwestycjach, które zapewniają wysoką dźwignię finansową przy niskim depozycie. Pomaga również w sprawdzaniu kryptowalut, nawet bez ich kupowania.

Dzień sesyjny

Ten rodzaj strategii handlowej wymaga, aby giełdy kryptowalut dokonywały się wiele razy dziennie. Ze względu na zmienny charakter kryptowalut ten rodzaj transakcji kryptograficznych może pomóc w początkowym rozpoczęciu.

Handel dzienny może stworzyć ćwiczenie, aby konsekwentnie sprawdzać rynki kryptograficzne i zapewnić kompleksowe zrozumienie rynków kryptowalut jako początkującego. Różne platformy, takie jak eToro i Coincap, mogą pomóc w handlu dziennym.

2. Górnictwo Bitcoin

Kolejną bardzo sprytną inwestycją może być Bitcoin Mining. Górnictwo to inna forma inwestycji. Początkowo możesz mieć trudności z osiąganiem zysków Wydobywanie Bitcoinów, ale jest to bardziej opłacalne pod względem zwrotów.

3. Arbitraż

W tej formie inwestycji inwestor kupuje kryptowalutę z jednej giełdy i odsprzedaje ją innej. Jest to dość natychmiastowe, ale nie przynosi dużego zysku w porównaniu z innymi sposobami inwestowania w kryptowaluty.

4. Krany kryptograficzne

Inną bardzo skuteczną metodą inwestowania w kryptowaluty są krany kryptograficzne na wypadek, gdybyś próbował czerpać zyski z inwestycji na małą skalę. Krany kryptograficzne można zdefiniować jako kapiące krany na niektórych stronach internetowych, które realizują ograniczoną liczbę kryptowalut w określonym czasie.

Kilka platform może ułatwić ćwiczenie tych metod inwestowania w kryptowalutę. Możesz wybrać swój w zależności od potrzeb i skali inwestycji.

Tworzenie mieszanki inwestycyjnej

Musisz stworzyć swoją mieszankę do handlu kryptowalutami. Zmiana strategii inwestowania w kryptowaluty zgodnie ze współczesną skalą inwestycji i dryfów rynkowych ma kluczowe znaczenie.

Najlepszą rzeczą w tym względzie jest bardzo dokładne przestudiowanie wzorców rynków kryptowalut. Im lepiej rozumiesz rynek kryptowalut, tym większe będą Twoje zyski. Kilka uwag podczas tworzenia mieszanki kryptograficznej może wyglądać następująco:

1. Wybór kryptowalut

Mądrze wybieraj kryptowaluty. Wybierz kryptowaluty, które są niestabilne i mają tendencję do konsekwentnego generowania zysków. Podejmij decyzję w zależności od swojej przystępności cenowej i progu ryzyka.

Wymiany i wymagania

Nieustannie szukaj potrzeb różnych kryptowalut na rynkach. Przestudiuj wykresy popytu i podaży, aby znaleźć ostateczną kryptowalutę. Zanim zainwestujesz w kryptowalutę, powinieneś przestudiować konkurencyjny trend na rynku kryptowalut. Pomoże Ci to w dokonywaniu mądrzejszych wyborów dotyczących inwestowania w kryptowalutę.

2. Czas trwania handlu & Kategoryzacja funduszy

Powinieneś wybrać określony czas trwania dla różnych rodzajów inwestycji w kryptowaluty.

Długoterminowy

Inwestycje mogą być długoterminowe przez dłuższy czas. Można to zrobić dla mniej niestabilnych kryptowalut, które mają mniej strome wykresy.

Krótkoterminowe

Inwestycje krótkoterminowe są niestabilne i są dokonywane dla kryptowalut wykazujących dynamiczne wartości.

Średnioterminowy

Innym podejściem może być średnia inwestycja. Tego typu inwestycje mogą być owocne przy podejmowaniu skalkulowanego ryzyka podczas amatorskiego inwestowania w walutę.

Specjaliści sugerują inwestowanie w kryptowalutę z perspektywą, zgodnie z wymaganiami rynku.

3. Podstawowe strategie inwestycyjne

Może istnieć kilka strategii inwestowania, które mogą pomóc początkowo w inwestowaniu w kryptowalutę.

Akcje długie / krótkie

W tym typie fundator powinien sprawdzić, czy kryptowaluta jest niedowartościowana lub przewartościowana i w konsekwencji umieścić ją w długoterminowych lub krótkoterminowych klasach inwestycyjnych. Właściwe rozważania skutkują w konsekwencji zyskami i stratami.

Rynek neutralny

W inwestycjach neutralnych dla rynku połowę inwestycji lokujesz w aktywa długoterminowe, a drugą połowę w krótkoterminowe. Chodzi o to, aby uzyskać obliczony, neutralny dla rynku zysk z całkowitych zysków z inwestycji.

Globalne makro

Technika ta podkreśla podążanie za trendami rynkowymi. Są to raczej inwestycje krótkoterminowe.

4. Zarządzanie ryzykiem

Podczas inwestowania w kryptowalutę najważniejszym atrybutem do rozważenia jest zarządzanie ryzykiem. Powinieneś uważnie przyjrzeć się czynnikom, które wpływają na wykresy ryzyka Twojej inwestycji. Upewnij się, że znasz granice ryzyka, na które możesz sobie pozwolić. Wykorzystanie w tym celu narzędzia do zarządzania ryzykiem również może być mądrym podejściem.

Gotowy do inwestowania w kryptowalutę?

Zasada Pareto

Zasada Pareto reguły 80/20 ma również zastosowanie na rynkach kryptowalut. Kiedy inwestujesz w kryptowalutę, powinieneś wiedzieć, że najlepsze inwestycje zapewniają najwyższy udział w Twoich przychodach.

Śledź rynki kryptowalut

Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków powinieneś teraz uważnie obserwować rynki kryptowalut. Upewnij się, że jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami rynkowymi. Poszukaj różnych kapitałów rynkowych każdej kryptowaluty. Każda kryptowaluta będzie miała odpowiednio niski, wysoki lub średni kapitał rynkowy.

eToro – Najlepsza platforma kryptowalutowa

eToro to inteligentna platforma, która ułatwia proces inwestowania w kryptowaluty. Platforma zapewnia szeroką gamę kryptowalut, zapewniając użytkownikowi elegancki i przyjazny dla użytkownika interfejs

eToro od wielu lat dowiodło, że jest godne zaufania w branży Crypto – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Kluczowe punkty

 • Bardzo ważne jest, aby przed zainwestowaniem zapoznać się z kryptowalutami i zrozumieć je.
 • Upewnij się, że jesteś świadomy bezpośredniego ryzyka na rynku kryptowalut i dobrze rozumiesz, w co się pakujesz.
 • Decyzja o tym, ile zamierzasz zainwestować, powinna opierać się na skali inwestycji, jaką chcesz zainwestować.
 • Wstępne kroki związane z inwestowaniem w kryptowaluty obejmują wybór kryptowaluty, uzyskanie platformy do handlu i pozyskanie portfela kryptowalutowego.
 • Istnieją cztery rodzaje portfeli do przechowywania monet: portfele gorące, portfele zimne, portfele sprzętowe i portfele papierowe.
 • Możesz wybrać różne strategie inwestowania w kryptowaluty zgodnie z zapotrzebowaniem rynku kryptowalut.
 • Istnieje pięć głównych form inwestowania w kryptowaluty: kryptowaluty CFD, day trading, wydobywanie bitcoinów, arbitraż i krany kryptograficzne.
 • Inwestując, wybieraj kryptowaluty, które są niestabilne i mają tendencję do konsekwentnego generowania zysków.
 • Zasada Pareto reguły 80/20 w kryptowalutach oznacza, że ​​inwestując w kryptowalutę, powinieneś wiedzieć, że najlepsze inwestycje zapewniają najwyższy udział w Twoich przychodach.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner