5 kryptowalut do kupienia i zatrzymania w 2021 roku – IOT, XLM, BNB, ZEC i BTC

Oto pięć kryptowalut, które naszym zdaniem mogą wygenerować ogromny zwrot z inwestycji dla inwestorów w 2021 r. – Iota, Stellar, Binance Coin, Zcash i Bitcoin. Monety te mają solidne podstawy i prawdopodobnie mogą wzrosnąć znacznie bardziej w 2021 roku.

5 kryptowalut do kupienia i zatrzymania w 2021 r

1. Odrobina

2. Gwiezdny

3. Binance Coin

4. Zcash

5. Bitcoin

5 najlepszych kryptowalut do kupienia i zatrzymania w 2021 roku

1. Odrobina – Underdog, który mógłby zdominować 2021

Iota (IOT) wzrosła w tym roku z 0,166 do 0,30 USD. Chociaż może nie wydawać się to tak imponujące, jak niektórzy jego odpowiednicy, uważamy, że jego podstawy są doskonałe. Niedawno zespół IOTA ogłosił pomyślne wprowadzenie sieci testowej Chrysalis Phase 2. To krytyczny krok przed wprowadzeniem długo oczekiwanego IOTA 2.0.

Najnowsza sieć testowa zawiera kilka komponentów:

  • Nowy portfel z interfejsem wiersza poleceń (CLI)
  • Nowy kran do żądania tokenów testowych
  • Eksperymentalna biblioteka JS dostarczana z interfejsami API Chrysalis
  • Nowa biblioteka wallet.rs oparta na Rdzy z powiązaniami JS przez Neon
  • Osoby zainteresowane konfiguracją swoich węzłów mogą to zrobić za pośrednictwem gałęzi chrysalis-pt2 dostępnej w oficjalnym repozytorium Hornet.

W 2021 r. Można oczekiwać, że IOT nabierze rozpędu, gdy zmierza do aktualizacji IOTA 2.0, przyciągając wielu programistów i użytkowników.

Czytaj więcej: Co wpłynie na cenę IOTA w 2021 roku?

2. Gwiezdny – Niedoceniony potwór?

Stellar wzrósł z 0,045 USD do 0,203 USD od początku roku do końca listopada. Wygląda jednak na to, że zakończą rok kwaśnym akcentem. Jak być może już wiesz, amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) pozwie Ripple za sprzedaż tokenów XRP jako niezarejestrowanych papierów wartościowych.

Wygląda na to, że XLM wpada w tarapaty i negatywne nastroje inwestorów bezpośrednio w wyniku tego procesu. W środę cena spadła z 0,164 USD do 0,126 USD, po czym powróciła do 0,158 USD w ten czwartek.

Niezależnie od tego, XLM jest obecnie zdecydowanie niedowartościowany i może stanowić bardzo kuszącą okazję inwestycyjną. Stellar nawiązał kilka cennych partnerstw w 2020 r., Z których najważniejszym jest Bankhaus von der Heydt (BVDH), jeden z najstarszych niemieckich banków. BVDH ogłosiło, że wyemituje stablecoin zabezpieczony euro na blockchainie Stellar.

3. Binance Coin – Token napędzający Superstar Exchange

Od początku 2021 r. Wycena Binance Coin wzrosła ponad dwukrotnie, z 13,60 do 32,75 USD. BNB ma trzy podstawowe funkcje, o których należy pamiętać:

  • Służy do kupowania aktywów i wnoszenia opłat za wymianę na Binance. Binance osiąga około 16 miliardów dolarów obrotu dziennie, co sprawia, że ​​BNB jest jednym z najbardziej obciążonych tokenów w całym ekosystemie kryptowalut
  • To rodzima moneta Binance Chain.
  • Jego podaż w obiegu jest rutynowo zmniejszana poprzez kwartalny proces wypalania tokenów.

Wraz z rosnącą użytecznością i kryzysem dostaw wydaje się, że Binance Chain zarobi również na rewolucji DeFi. Wraz ze wzrostem wykorzystania i przyciąganiem przez Binance Chain jednych z najbardziej ekscytujących projektów, BNB może być na najlepszej drodze do potwornego 2021 roku..

Czytaj więcej: Ile będzie wart BNB w 2021 roku i później?

4. Zcash – Jedna z największych monet prywatności na świecie

Wycena Zcash do 2020 roku wzrosła ponad dwukrotnie, z 27,24 USD do 63 USD. CoinSwitch spodziewa się, że ZEC osiągnie 200 USD w 2021 r. I nadal będzie rósł do ~ 1250 USD do 2025 r. Przy tak ogromnych prognozach można oczekiwać, że ZEC będzie dość popularny wśród inwestorów w 2021 r..

W 2020 roku Zcash wykorzystał metodę „wrapping” do stworzenia syntetycznej wersji monety prywatności na blockchainie Ethereum. Ten opakowany ZEC jest teraz kompatybilny ze wszystkimi ważnymi portfelami i aplikacjami. Ta prosta innowacja otworzy ZEC na wielu nowych inwestorów.

Chris Burniske, partner w firmie venture capital Placeholder VC, podsumowuje to najlepiej:

„Zcash jest najlepszym w swojej klasie kryptowalutą zapewniającą prywatność dzięki zespołowi na poziomie instytucjonalnym … Kiedy pomyślisz o kryptowalutach takich jak ta z logarytmiczną krzywą podaży zbiegającą się na 21 milionach jednostek, wiemy, na jakim poziomie podaż się skończy czas. Zmienna jest właśnie tym, czym będzie popyt. Pakowanie Zcash w ten sposób otwiera więcej możliwości, aby ludzie mogli go używać i wymagać. Przewidujemy, że Zcash będzie podstawowym magazynem wartości prywatności ”.

5. Bitcoin – Lider rynku maszeruje i trwa

Bitcoin wykorzystał swoją pozycję lidera na rynku kryptowalut, aby podskoczyć o 300%, aby w 2020 r. Wzrosnąć z 7130 USD do 29 000 USD. Obecnie kryptowaluta wzorcowa znajduje się na niezbadanych wodach. Wielu badaczy uważa, że ​​BTC osiągnie co najmniej 50 000 dolarów w 2021 roku. Głównym powodem napędzania tego wzrostu jest inwestycja instytucjonalna. Inwestycje w skali szarości i MicroStrategy to dwie firmy, które dokonały znacznych inwestycji w Bitcoin w ciągu ostatnich kilku lat.

  • Grayscale Bitcoin Trust ma BTC o wartości 14,1 miliarda dolarów.
  • MicroStrategy zrobiło duży plusk w 2021 roku, kupując około 1,1 miliarda dolarów najważniejszej kryptowaluty.

Z instytucjami wykupującymi ogromne ilości bitcoinów i przy ustalonym górnym limicie 21 milionów, możemy spodziewać się, że malejąca podaż i rosnący popyt potencjalnie wystrzelą cenę BTC do góry nogami.

Bardziej interesujący artykuł do sprawdzenia:

Jakie są 10 najpopularniejszych kryptowalut w Wielkiej Brytanii?

Jaka jest najlepsza kryptowaluta do inwestowania w 2021 roku?

Jak zarabiać pieniądze na kryptowalutach – ostateczny przewodnik

eToro – najlepsza platforma kryptowalutowa zarówno dla traderów, jak i inwestorów

eToro od wielu lat dowiodło, że jest godne zaufania w branży Crypto – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner