15 najlepszych kryptowalut do kupienia w 2021 r. (W tym 2 kryptowaluty, które powinien posiadać każdy inwestor)

Top 15 kryptowalut do kupienia w 2021 roku

Wybór najlepszych kryptowalut do kupienia dzisiaj zależy w dużej mierze od Twojej indywidualnej sytuacji finansowej.

Zanim jeszcze zaczniemy wymieniać 15 najlepszych kryptowalut na 2021 r., Pomińmy jedną rzecz. Przed zakupem monet musisz przeprowadzić własne badania. Potraktuj to jako jeden z wielu artykułów, które powinieneś przeczytać podczas swoich badań.

Więc zacznijmy. 15 najpopularniejszych kryptowalut do kupienia w 2021 r., Które zidentyfikowaliśmy, to:

 1. Bitcoin (BTC)
 2. Ripple (XRP)
 3. Dash (DASH)
 4. Litecoin (LTC)
 5. Bitcoin Cash (BCH)
 6. Ethereum (ETH)
 7. Tezos (XTZ)
 8. Cardano (ADA)
 9. Ethereum Classic (ETC)
 10. EOS (EOS)
 11. Binance Coin (BNB)
 12. Neo (NEO)
 13. Tron (TRX)
 14. Zcash (ZEC)
 15. Gwiezdny (XLM)

5 najlepszych kryptowalut dla początkujących

Zacznijmy od pięciu monet, które naszym zdaniem są niezwykle przyjazne dla początkujących i mają potencjał, aby doświadczyć pozytywnej akcji cenowej w 2021 r..

Dwie pierwsze kryptowaluty – Bitcoin i Ripple – to dwie najbardziej znane w tej przestrzeni. Bitcoin wzrósł przez cały czas o ponad 230% i jest obecnie wyceniany na blisko 23,500 USD. Kilku inwestorów spodziewa się, że BTC podwoi się, a nawet potroi do 2021 roku ze względu na zwiększone inwestycje instytucjonalne. Ponadto Bitcoin będzie nadal przynosił owoce bycia wzorcowym projektem przestrzeni kryptowalut.

Kilku analityków przewidziało byczy 2021 dla Ripple, który wzrósł o 200%. Po prawie trzykrotnym wzroście wyceny i osiągnięciu 0,57 USD, wielu spodziewa się, że XRP osiągnie 1 USD w 2021 roku. Ripple to token przelewu transgranicznego, który ma na celu zakłócenie międzynarodowych transferów poprzez ścisłą współpracę z bankami i instytucjami finansowymi. Ripple ma już imponującą listę partnerów i wygląda na to, że dodadzą kolejnych w 2021 roku.

Podobnie jak Ripple, DASH również prawie potroił swoją wycenę, z 40,75 USD do 112 USD. Chociaż DASH nie jest dokładnie "tania moneta," może być przygotowany na wspaniały rok 2021. Dash ma ogromną bazę użytkowników w krajach Ameryki Łacińskiej. W rzeczywistości zaobserwowano, że kraje takie jak Wenezuela, które przechodzą poważną hiperinflację, zdecydowały się wybrać Dash i Bitcoin zamiast ich waluty fiducjarnej.

Litecoin miał za sobą ogromny tydzień, który wzrósł o prawie 45% w ciągu ostatnich 7 dni. Od 2020 roku wartość LTC wzrosła z 40 do 120 dolarów i wywołała spore zamieszanie. Ponadto LTC zwykle podąża za BTC, jeśli chodzi o akcję cenową. Ponieważ mamy bycze prognozy dla Bitcoina, musimy mieć to samo również w przypadku LTC.

Wreszcie mamy Bitcoin Cash, który może być czarnym koniem na 2021 rok. Crypto Ground, niezależne wydawnictwo, które dostarcza kryptowalutę & Blockchain Technology News uważa, że ​​BCH osiągnie 3067 USD w ciągu pięciu lat.

6 najlepszych platform DeFi na 2021 rok

DeFi to skrót od Decentralized Finance. Na dobre i na złe, DeFi jest największym i najbardziej rozpowszechnionym przypadkiem użycia technologii blockchain. W 2020 roku nastąpił znaczny napływ projektów DeFi, z których łączna wartość zablokowana wzrosła <Od 1 miliarda do prawie 15 miliardów dolarów. Wygląda na to, że 2021 będzie nadal wielkim rokiem dla DeFi.

W związku z tym przejdźmy przez pięć tokenów platformy DeFi, w które musisz zainwestować:

Ethereum (ETH) wzrósł o 350% do 2020 r. I obecnie zbliża się do psychologicznego znaku 650 USD. Na razie wydaje się, że DeFi dominuje w każdym aspekcie Ethereum. Niedawne badanie to wykazało DeFi dominuje w ponad 90% transakcji w ETH. Ponieważ programiści koncentrują się na tworzeniu bardziej wyrafinowanych aplikacji DeFi, może to zwiększyć użyteczność Ethereum i jego cenę.

Jednak sam Ethereum może nie wystarczyć do obsługi tego obciążenia. Dlatego ważne jest, aby przyjrzeć się alternatywnym platformom.

Cardano (ADA) jest obecnie wyceniana na 0,162 USD i jest ósmą co do wielkości monetą pod względem kapitalizacji rynkowej. Uważamy jednak, że do końca 2021 r. ADA może przekroczyć 1 USD (co najmniej). Cardano jest dobrze znane w dziedzinie kryptowalut dzięki wsparciu niezwykle utalentowanego zespołu, który nadał priorytet badaniom naukowym. Cardano przejdzie przez kilka ulepszeń technicznych, gdy wejdzie na etapy Goguen i Voltaire w 2021 roku i później.

Tezos (XTZ) to kolejna ekscytująca platforma, która jest wyjątkowa, ponieważ wykorzystuje elastyczny algorytm delegowanego dowodu stawki (DPoS). Aby przyciągnąć więcej deweloperów, Tezos przeszedł aktualizację Delphi, która zmniejszyła opłaty za gaz w ramach inteligentnych kontraktów o 75%. Ciekawie będzie zobaczyć, jak ten ruch zwiększa aktywność DeFi na Tezos.

Ethereum Classic (ETC) był oryginalnym protokołem Ethereum, który nowy łańcuch ETH mocno rozwidlił po włamaniu do DAO. Użytkownicy ETC mają teraz możliwość uczestniczenia w DeFi po utworzeniu opakowanego tokena ETC. Opakowany token umożliwi użytkownikom ETC udział DeFi w łańcuchu blokowym Ethereum.

EOS miał jak dotąd obojętny rok 2020, który wzrósł z 2,55 USD do 3,10 USD. Jednak programiści już rozpoczęli pracę nad wieloma aplikacjami EOS DeFi. Istnieją zdecentralizowane giełdy, zdecentralizowane pożyczki, stablecoiny, między innymi, które są obecnie budowane na bazie EOS. W związku z tym odliczaj EOS na własne ryzyko.

Wreszcie mamy Binance Coin (BNB). Wycena Binance Coin wzrosła ponad dwukrotnie od początku roku, z 13,60 USD do 34 USD. We wrześniu 2020 r. CEO Binance, Changpeng „CZ” Zhao, ogłosił, że Binance Chain zamierza zarobić na rewolucji DeFi, replikując kilka funkcji łańcucha blokowego Ethereum. Dzięki rosnącemu udziałowi i użyteczności DeFi może, konserwatywnie, popchnąć BNB powyżej 50 USD do strefy 75 USD.

4 żetony Mrocznego Konia, na które trzeba uważać

W porządku, więc sprawdziliśmy 5 najlepszych przyjaznych dla początkujących monet i 6 platform DeFi. Jest jednak kilka monet, które mogą trafić pod radar i zaskoczyć nas wszystkich w 2021 roku. Zidentyfikowaliśmy 4 monety, które pasują do tej kategorii:

Wycena Neo prawie podwoiła się w stosunku do 2020 r., Z 8,60 USD do 17 USD. Walletinvestor.com, dobrze znany ze swoich konserwatywnych prognoz, uważa, że ​​Neo osiągnie tylko 18,5 dolara w 2021 roku. Jednak gdy wszyscy pilnie koncentrują się na DeFi, trudno jest zauważyć, że Neo pozostaje w tyle w tej dziedzinie. W związku z tym możemy oczekiwać, że Neo zrobi znacznie więcej, niż przewiduje WalletInvestor.

Tron może być kolejnym zaskakującym kandydatem na rok 2021. TRX wzrósł do tej pory z 0,0133 USD do 0,031 USD w tym roku. DigitalCoinPrice uważa, że ​​TRX podwoi swoją wycenę w 2021 roku i zakończy rok nieco powyżej 0,06 USD. Uważają również, że TRX osiągnie szczyt 0,07303966 USD w kwietniu 2021 roku.

Wycena Zcash do 2020 roku prawie się potroiła, z 27,24 USD do 72,20 USD. Wygląda na to, że moneta prywatności jest gotowa na potworny 2021 rok. CoinSwitch spodziewa się, że ZEC osiągnie 200 USD w 2021 roku i nadal będzie rosnąć do ~ 1250 USD do 2025 roku. teczka.

Stellar to kolejna ekscytująca kryptowaluta, którą możesz sprawdzić. Stworzony przez twórcę Ripple Jeda McCaleba, XLM obiecuje również fantastyczny rok 2021. Jeden z najstarszych niemieckich banków, Bankhaus von der Heydt (BVDH), ogłosił, że wyemituje stablecoin zabezpieczony euro na blockchainie Stellar. Wraz ze wzrostem akceptacji instytucjonalnej można oczekiwać, że XLM będzie miał naprawdę wspaniały rok 2021.

BTC i ETH – 2 monety, które każdy powinien posiadać

Patrząc na ogólny rynek kryptowalut, wydaje się oczywiste, że dwie kryptowaluty, w które każdy powinien inwestować, to BTC i ETH. Podczas gdy Bitcoin pozostaje główną kryptowalutą, Ethereum pozycjonuje się jako lider rynku DeFi.

Jaka jest najlepsza kryptowaluta do inwestowania w 2021 roku?

5 kryptowalut wzrostu do kupienia i utrzymania w 2021 r

Jak zarabiać pieniądze na kryptowalutach – ostateczny przewodnik

Jakie są 10 najpopularniejszych kryptowalut w Wielkiej Brytanii?

Jakie są 5 najpopularniejszych kryptowalut w USA?

eToro – najlepsza platforma kryptowalutowa zarówno dla traderów, jak i inwestorów

eToro od wielu lat dowiodło, że jest godne zaufania w branży Crypto – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner